18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Audi vs. Cinquecento

MotoPirat • 2020-03-08, 17:02
Wypadek luty 2020, Warszawa, ul. Grochowska.
... mimo usilnych starań nie znalazłem, więc może jednak nie było (prócz w kompilacji polskie drogi).

Kierownik w Cinquecento wykonując manewr skrętu w lewo, mimo dobrej widoczności wymusza pierwszeństwo, wskutek czego dostaje mega strzała od szybkiego Audi:

- jeździec wypada z auta, a później trafia do szpitala
- cienki wywija 3 piruety
- rozkłada się na kawałki, którymi obrywa trzecie auto
- silnik ląduje 150m dalej
- Audi kładzie latarnię, ale nikomu nic się nie stało

Więcej info














supercharger

2020-03-08, 18:41
tepad.no napisał/a:

Wyboraź sobie taką sytuację. Janusz A eksploruje opuszczone piwnice, nie chce niszczyć prywatnej własności, po prostu sobie je odwiedzia, patrzy i wychodzi.
Pewnego dnia wpada na Twoją(Janusz B) bazę gdy akurat polerujesz armatę; Ty nie wiesz co się dzieje, psikasz mu gazem w oczy i sprzedajesz kosę. Bagiety Cię zwijają, sąd obarcza winą.
Janusz A(włamywacz) - łamie prawo ale nie ma intencji by kogoś skrzywdzić.
Janusz B(incel) - jego działanie powoduje szkody u Janusza A ale jest bezpośrednim rezultatem łamania prawa przez owego Janusza. Mimo to uznaje się jego winę.
To jest dopiero "bolszewicka" logika .



Ale o czym pisarzu mówisz co? Bo jeśli chces to ja też wmyśle jakąś historię o włamywaczu który nie miał złych intencji...to przecież dosyć częste...

ZmianaNicka napisał/a:

Są ludzie i parapety, tym drugim tego nie wytłumaczysz...



Jeśli za parapet uznajesz osobę która sprzeciwia się osobom na tym forum które wymyslają sobie fakty (jak Ty o prawie mówiącym że ktoś z automatu pijany jest winny) to bije Ci brawo i gratuluję,że jesteś taki mądry..

ZmianaNicka

2020-03-08, 18:49
supercharger napisał/a:

Ale o czym pisarzu mówisz co? Bo jeśli chces to ja też wmyśle jakąś historię o włamywaczu który nie miał złych intencji...to przecież dosyć częste...
Jeśli za parapet uznajesz osobę która sprzeciwia się osobom na tym forum które wymyslają sobie fakty (jak Ty o prawie mówiącym że ktoś z automatu pijany jest winny) to bije Ci brawo i gratuluję,że jesteś taki mądry..



Idąc Twoim super zajebistym tokiem rozumowania to CC powinien czekać grzecznie aż KAUDI z przekroczoną prędkością przejedzie tak?

Wyobraź sobie sytuacje, KAUDI jest jeszcze za autobusem, w tej chwili pieszy wchodzi na przejście, opcje masz dwie:
- kierowca CC czeka a KAUDI uderza w pieszego, kto jest k***a winny?
- kierowca CC wjeżdża, KAUDI uderza w CC i pieszego, i co CC jest winy? mimo że KAUDI ZApie**alA JAK IDIOTA

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-08, 18:50
Mam nadzieję, że kierowca audi zastrzelony na miejscu....

supercharger

2020-03-08, 18:54
ZmianaNicka napisał/a:

Idąc Twoim super zajebistym tokiem rozumowania to CC powinien czekać grzecznie aż KAUDI z przekroczoną prędkością przejedzie tak?
Wyobraź sobie sytuacje, KAUDI jest jeszcze za autobusem, w tej chwili pieszy wchodzi na przejście, opcje masz dwie:
- kierowca CC czeka a KAUDI uderza w pieszego, kto jest k***a winny?
- kierowca CC wjeżdża, KAUDI uderza w CC i pieszego, i co CC jest winy? mimo że KAUDI ZApie**alA JAK IDIOTA



Ziomek bo przez moment myślałem że jesteś w stanie coś zrozumieć ale widzę żę nie. Dlaczego wymyślasz jakąs nową sytuacje z pieszym i przejściem (którego notabene tam nawet nie ma) co twoja wymyślona sytuacja ma do tego zdarzenia konkretnego o którym rozmawiamy. Więc jeszcze raz. Pan z cc ma grzecznie czekać chyba że Ty uznajesz jakieś nowe zasady i preferujesz wymuszanie. Druga sprawa ustosunkuj się proszę do wymyślania przepisów które uczyniłeś wcześniej

Belweder

2020-03-08, 19:03
supercharger napisał/a:

Ziomek bo przez moment myślałem że jesteś w stanie coś zrozumieć ale widzę żę nie. Dlaczego wymyślasz jakąs nową sytuacje z pieszym i przejściem (którego notabene tam nawet nie ma) co twoja wymyślona sytuacja ma do tego zdarzenia konkretnego o którym rozmawiamy. Więc jeszcze raz. Pan z cc ma grzecznie czekać chyba że Ty uznajesz jakieś nowe zasady i preferujesz wymuszanie. Druga sprawa ustosunkuj się proszę do wymyślania przepisów które uczyniłeś wcześniej



Pan z CC wymusił by pierwszeństwo tylko i wyłącznie wtedy, gdyby wypadek stał się przy odpowiedniej prędkości debila z kałdi. Cała wina za wypadek powinna być na użytkowniku tego niemieckiego gówna. Typ w kałdi hamował chyba z 100 metrów a i tak przypie**olił, to jaką on miał prędkość? Co ja jadąc autem mam zakładać, że przejeżdżając jezdne jakiś frajer w kałdi jadąc 150km/h w zabudowanym nagle nie steleportuje mi się na masce? Poj***ny jesteś czy co? I akurat idealny przykład podał z pasami. Gdyby tam był pieszy na pasach to jest zabity przez tego ch*ja w kałdi. Ta sytuacja to już nie szybkość reakcji a przewidywanie przyszłości, że dupek w audi się pojawi nagle na drodze z poj***ną prędkością.

dżonyłojlker

2020-03-08, 19:15
k***a, co za dyskusje. Te same upośledzone przygłupy które zawsze bronią pieszych, teraz wzięli się za obronę dziada z "czinkusia". Te zjeby chyba muszą mieć "kompleks ciecia" żeby tak pie**olić.

gdpm2

2020-03-08, 19:16
kto poniesie koszty za zniszczone AUDI?
pytanko, czy jego kierowca z wlasnej kieszeni bedzie za to bulił (nie znam sie na tym)

supercharger

2020-03-08, 19:19
Belweder napisał/a:

Pan z CC wymusił by pierwszeństwo tylko i wyłącznie wtedy, gdyby wypadek stał się przy odpowiedniej prędkości debila z kałdi. Cała wina za wypadek powinna być na użytkowniku tego niemieckiego gówna. Typ w kałdi hamował chyba z 100 metrów a i tak przypie**olił, to jaką on miał prędkość? Co ja jadąc autem mam zakładać, że przejeżdżając jezdne jakiś frajer w kałdi jadąc 150km/h w zabudowanym nagle nie steleportuje mi się na masce? Poj***ny jesteś czy co? I akurat idealny przykład podał z pasami. Gdyby tam był pieszy na pasach to jest zabity przez tego ch*ja w kałdi. Ta sytuacja to już nie szybkość reakcji a przewidywanie przyszłości, że dupek w audi się pojawi nagle na drodze z poj***ną prędkością.



Po pierwsze nie wyrażaj się brzydko i nie mów ,że jestem poj***ny bo taka rozmowa mija się z celem. po drugiei co mają pasy do rzeczy jeśli ich tam nie ma. Ty kolejny rozumiem który se dodaje jakięs powody dla których ma mieć racje. po trzecie audi moze dostac mandat za predkosc gdyby policja udowodnila ze pan z cc nie miał mozliwosći zobaczyć pana z audi. skad wiesz ze jechal 150 km/h? Jest dzień dobra widoczność prosta droga . a pan z cc nie zatrzymał sie nawet na moment zeby ocenic prawidlowo sytuacje. wiec tak jak jezdzisz samochodem masz zakladac najgorsze scenariusze inaczej nie masz wyobrazni.
jesli nadal nieroumiesz to dla mnie jestes wiekszm zagrozeniem na drodze niz pan z audi i pan z cc i nie jezdzij samochodem prosze cie

Belweder

2020-03-08, 19:22
dignogato napisał/a:

k***a, co za dyskusje. Te same upośledzone przygłupy które zawsze bronią pieszych, teraz wzięli się za obronę dziada z "czinkusia". Te zjeby chyba muszą mieć "kompleks ciecia" żeby tak pie**olić.



Nikt pieszych nie broni raczej na tym portalu i ch*j w dupe pieszym. Tak samo ch*j w dupe debilom, którzy uznaja znaki ograniczenia prędkości i przepisy drogowe jako "rekomendowaną prędkość" i powodują wypadki ;-)

supercharger napisał/a:

Po pierwsze nie wyrażaj się brzydko i nie mów ,że jestem poj***ny bo taka rozmowa mija się z celem. po drugiei co mają pasy do rzeczy jeśli ich tam nie ma. Ty kolejny rozumiem który se dodaje jakięs powody dla których ma mieć racje. po trzecie audi moze dostac mandat za predkosc gdyby policja udowodnila ze pan z cc nie miał mozliwosći zobaczyć pana z audi. skad wiesz ze jechal 150 km/h? Jest dzień dobra widoczność prosta droga . a pan z cc nie zatrzymał sie nawet na moment zeby ocenic prawidlowo sytuacje. wiec tak jak jezdzisz samochodem masz zakladac najgorsze scenariusze inaczej nie masz wyobrazni.
jesli nadal nieroumiesz to dla mnie jestes wiekszm zagrozeniem na drodze niz pan z audi i pan z cc i nie jezdzij samochodem prosze cie



To mają pasy, że gdyby tam były, to pieszy by wszedł na nie i nie zakładał by, że za 2 sekundy będzie miał Audi będące 500 metrów dalej w nogach. Hipotetyczne gdybanie udowadniające, że kierowca kałdi w wiekszej mierze przyczynił się do wypadku niż dziadek z cc. Może panu w cc się nałożyły auta typa z kamerą i tego kałdi, które znalazły sie w jednej lini ? Wiec pan z cc ruszył aby płynnie przejechać, bo auto z kamerką było daleko ( jest spory zoom zrobiony). Zagrożeniem to jesteś ty a do tego nie potrafisz logicznie na nic spojrzeć, tylko trzymasz się twardo przepisów jak zwierze idące na smyczy.

mygyry

2020-03-08, 19:23
gdpm2 napisał/a:

kto poniesie koszty za zniszczone AUDI?
pytanko, czy jego kierowca z wlasnej kieszeni bedzie za to bulił (nie znam sie na tym)



Jeżeli driver cintka miał OC to ubezpieczyciel.
Widzę, że wiele osób za ch*j dalej nie ogarnia jak działa prawo w takich sytuacjach, gość wpie**olił się pod inne auto, które miało pierwszeństwo i to on jest winny wypadku, żeby kierowca audi odpowiedział za zapie**alanie to muszą mu to udowodnić a nasza drogówka to nie CSI i nie będą tego liczyć, jeżeli nikt nie został poważnie ranny a nawet jeśli to i tak zostanie tylko ukarany za przekroczenie prędkości.
A tych wymyślnych bajek co by było gdyby to nawet szkoda k***a komentować.

N0llan

2020-03-08, 19:27
jbone napisał/a:

twój stary.



Stary to ci wchodził do wanny, jak byłeś mały.

Lumpex75

2020-03-08, 19:32
Wina obopólna??

supercharger

2020-03-08, 19:34
Lumpex75 napisał/a:

Wina obopólna??



Rzućmy kostką i zdecydujemy

Riossaka

2020-03-08, 19:50
Cinkuś wymusił a bałwan z audi pewnie nawet mandatu nie dostanie. Dziękuję dobranoc.

tarcer123

2020-03-08, 19:55
Był przypadek ze sad orzekł wspólwine bo podobnie jak tutaj gość w super furce znacznie przekroczył prędkość. Nikt nie spodziewa sie ze ktos w miescie pojedzie jak na ekspresowce.