18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Audi vs. Cinquecento

MotoPirat • 2020-03-08, 17:02
Wypadek luty 2020, Warszawa, ul. Grochowska.
... mimo usilnych starań nie znalazłem, więc może jednak nie było (prócz w kompilacji polskie drogi).

Kierownik w Cinquecento wykonując manewr skrętu w lewo, mimo dobrej widoczności wymusza pierwszeństwo, wskutek czego dostaje mega strzała od szybkiego Audi:

- jeździec wypada z auta, a później trafia do szpitala
- cienki wywija 3 piruety
- rozkłada się na kawałki, którymi obrywa trzecie auto
- silnik ląduje 150m dalej
- Audi kładzie latarnię, ale nikomu nic się nie stało

Więcej info














te...........di

2020-03-08, 22:29
Wiewór napisał/a:

Przetnij prawo jazdy nozyczkami i wyrzuć.
Przeczytaj co to jest zasada ograniczenego zaufania.
Nie jest to co napisałeś więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Właśnie zgodnie z kodeksową zasada zaufania kierowca cc miał prawo sądzić ze może przejechać.
W Finlandia przepowadzono niedawno badania które potwierdziły że audi i bmw w większości jeżdżą idioci którym się wydaje za są samcami alfa, nadludźmi i prawo ich nie dotyczy. Uważają się za lepszych i każdego innego użytkownika drogi traktuja jak śmiecia. IQ proporcjonalnie spada wraz ze wzrostem ego.



A czy juz przeprowadzono badania ze ból dupy powoduje problemy w zyciu prywatnym jak i zawodowym ? Tak mozna by powiedziec o każdej marce czy narodowosci bo wszedzie sie trafi banda niedojebow, ktora psuje renome. Czy każdy Polak to złodziej ? Czy każda Polka to k***a ? No, to teraz zbadaj „geniuszu” co tam Ci w DE czy GB powiedzą na temat naszej wybitnej emigranckiej świty. Wk***ia mnie takie gadanie. Jakbys jechal takim RS-em to byś wiedzial ze do 200 masz 7-10 sekund, no ch*j jebnął zdarza się...

mygyry

2020-03-08, 22:34
Wiewór napisał/a:

Twoje opinie pod tym tematem nie są już brane pod uwagę bo już udowodniłeś brak wiedzy bo nawet nie znasz KD.
Duzo gadasz a tylko wydaje ci se że coś wiesz zgodnie z efektem Krugera-Dunninga.



To może merytorycznie, bo podskakiwałeś z przecinaniem prawka a jak ci cytat wkleiłem to piszesz mi o nieznajomości, może masz problem z czytaniem? Mało tego zaraz spróbujesz mi zarzucić coś czego nawet nigdzie nie napisałem, ale to już twój typowy problem, że jak nie wiesz co napisać, to wyskakujesz gimnazjalnymi obelgami.

Belweder

2020-03-08, 22:42
tedigredi napisał/a:

A czy juz przeprowadzono badania ze ból dupy powoduje problemy w zyciu prywatnym jak i zawodowym ? Tak mozna by powiedziec o każdej marce czy narodowosci bo wszedzie sie trafi banda niedojebow, ktora psuje renome. Czy każdy Polak to złodziej ? Czy każda Polka to k***a ? No, to teraz zbadaj „geniuszu” co tam Ci w DE czy GB powiedzą na temat naszej wybitnej emigranckiej świty. Wk***ia mnie takie gadanie. Jakbys jechal takim RS-em to byś wiedzial ze do 200 masz 7-10 sekund, no ch*j jebnął zdarza się...



7 sekund to Cię chyba stary robił. Może z tego roku RS będzie miał około 10. Wcześniejsze RSki z lat powiedzmy 2016-2018 to były czasy 12-13s do 200, zakładając idealnie zdrowy silnik trzymający parametry.

PS: 0-200 w 7 sekund robi Ferrari LaFerrari, które waży ~1400kg i ma 960 KM.

lilmuzynio

2020-03-08, 22:55
Wina tego z kaldi - policja po otrzymaniu nagrania obarczyla wina wlasnie jego. Oczywiscie rycerz z sraudi sie odwolal do sadu czyli w praktyce kierujacy cinquecento i nagrywajacy ktory dostarczyl nagranie beda 3 pokolenia w przod placic wielmoznemu debilowi ze sraldi.

Hrabia Drapula

2020-03-08, 23:06
mimo dobrej widoczności, jak to audi wyskoczyło zza autobusu jak ch*j z kapelusza , dobrze że trochę się hamował wcześniej bo cienias by odleciał

supercharger

2020-03-08, 23:32
Niektórych Panów tutaj broniących CC (Absolutnie nie bronie Pana z Audi) Uprasza się o nigdy nie wsiadanie do samochodu i nie prowadzenie ponieważ stanowicie olbrymie zagrożenie przez bardzo zła ocene sytuacji. Gdybyście się dobrze przyjrzeli to zobaczycie że Pan w CC przeciął pas ruchu niezatrzymując się nawet na sekundę. I ok ktoś powie że nie musiał...w przypadku gdy to nie on ma pierwszeństwo musi...k***A MUSI zachować szczególną ostrożność...A jak jeden z drugim tego nie rozumiecie to błagam po raz drugi nie jeździjcie furą...są hulajnogi tramwaje pieszo można...

Delano

2020-03-08, 23:33
mygyry napisał/a:

Nic nie zmieni faktu, że kierowca cinkusa wpie**olił się jak idiota pod rozpędzone auto



Nic nie zmienia faktu że debil z audi nigdy nie powinien mieć prawka

Mazi118d

2020-03-08, 23:48
Wina CC oczywista i Tyle w temacie. Koleś w audi nie powinien hamować tylko przyśpieszyć jak miał tak dużą prędkość i moc RS- a (podobnie robią kierowcy motocykli) ale widać że spanikował i heble heble i łup jak dzik w paśnik

Dukenstein

2020-03-09, 02:26
dla tej k***y zapie**alacza po mieście to nie sąd, a samosąd.. kula w łeb od pierwszego na miejscu patrolu policji. Bo taka k***a niedoj***na na tyle zasługuje... jak będzie płakał i prosił o życie to ewentualnie można pozwolić zyć bez prawka dożywotnio i połamać wszystkie kończyny, zabieg powtarzany co rok. Może by takich poj***nych sk***ysynów było na drogach mniej.

Emilian89

2020-03-09, 05:19
Nie doszło by do wypadku gdyby CC nie wjechał na skrzyżowanie no i gdyby kałdi nie zapie**alało

te...........di

2020-03-09, 05:35
Dużyku*as napisał/a:

Nie no, przyznam ze nie stac mnie na RSa, fury zazdroszcze, przyznam sie. Ale mimo wszytsko uwazam tego kierowce za gówno.
Teraz ci lepiej lamusie?



Dziękuję jest mi lepiej, zdecydowanie gdyby tak rozj***li cinkacza starym Oplem Omega to bylibyście tak podjarani jak poligon bezdomnym psem u siebie w łóżku.

Belweder napisał/a:

7 sekund to Cię chyba stary robił. Może z tego roku RS będzie miał około 10. Wcześniejsze RSki z lat powiedzmy 2016-2018 to były czasy 12-13s do 200, zakładając idealnie zdrowy silnik trzymający parametry.
PS: 0-200 w 7 sekund robi Ferrari LaFerrari, które waży ~1400kg i ma 960 KM.



RS7 też zrobi w 7 synu słabej polskiej gumy kauczukowej po matce polce cichodajce

A to jest RS5 tak na marginesie...

23456789

2020-03-09, 07:20
PieronJasnySzlag napisał/a:

Uwielbiam tą lewicową logike że trzeba ukarać wszystkich jednakowo. Jeszcze niech nagrywający na równi odpowiada bo jechał lewym, a jakby jechał prawym to by audi jechało lewym i cc by zdążyło...
Wina CC i żadne pie**olenie tego nie zmieni.



No wiadomo kierowca jadący w mieście pakę dwadzieścia czy pakę pięćdziesiąt nie ma tu znaczenia, to że wyskoczył z za innego auta też.

Kierowca CC nie maił szans tego zauważyć.

Miejmy tylko nadzieje że któregoś dnia ciebie to spotka i będziemy się śmiać oglądając film na hardzie.

darayavahus

2020-03-09, 08:30
Czerwony trup wymusił. Szczęście, że ta czerwona ch*joza zmniejszyła strefę zgniotu, bo jest miękka jak fiut emeryta. Mam nadzieję, że za kasę z odszkodowania kupi sobie koleś nowe Audi.

Wiewór

2020-03-09, 08:36
tedigredi napisał/a:

Czy każdy Polak to złodziej ? Czy każda Polka to k***a ?



Oj nie kuś nie kuś bo mam swoje zdanie na ten temat :-D

tedigredi napisał/a:

A czy juz przeprowadzono badania ze ból dupy powoduje problemy w zyciu prywatnym jak i zawodowym ?


Nie wiem. Może przeprowadź na swoim przykładzie. Prawdę napisałem a już cię w dupie zapiekło.

mygyry napisał/a:

To może merytorycznie, bo podskakiwałeś z przecinaniem prawka a jak ci cytat wkleiłem to piszesz mi o nieznajomości, może masz problem z czytaniem? Mało tego zaraz spróbujesz mi zarzucić coś czego nawet nigdzie nie napisałem, ale to już twój typowy problem, że jak nie wiesz co napisać, to wyskakujesz gimnazjalnymi obelgami.


Otworzyłeś KD po tym jak ci napisałem, że bzdury piszesz i teraz mi próbujesz wiedzą imponować? :-D
No proszę cię. Ważne, że przynajmniej będziesz już wiedział na przyszłość.
I już mi tu nie pie**ol, że cię obraziłem. Niby czym? Że wykazałem niewiedzę?

tedigredi napisał/a:

Jakbys jechal takim RS-em to byś wiedzial ze do 200 masz 7-10 sekund, no ch*j jebnął zdarza się...


Nie jechałbym nawet jakbym miał kasę na takie. Nigdy w życiu nie zapłacił bym takiej fortuny za samochód. Musiał bym być jakimś j***nym Elonem Muskie, zarabiającym miliony na minutę. W przeciwnym wypadku było by mi szkoda kasy. Ponadto nie kupił bym bo:
-Wyrosłem z jarania się autkami.
-Nie mam kompleksu małego ch*ja.
-Testosteron z jaj nie przelewa mi się do mózgu.
-Nie mam wyj***nego samczego ego.
-Nie jestem egoistą,
-Moim życiem kierują przemyślane na chłodno racjonalne decyzje - na ch*j mi auto z którego osiągów w żaden sposób nie mogą korzystać? Płacisz fortunę a stoisz w kroku tak samo z kaszlakami, tirami i zwykłymi Audi. Tylko idiota kupuje takiego auto. Do codziennej jazdy normalnemu facetowi starcza komfortowe auto z silnikiem >150 KM. Do jazdy miejskiej nawet tyle jest niepotrzebne.
Nawet Zukenberg jeździ do roboty priusem chociaż stać go na wszystko i w garażu ma Pagani. Po prostu facet potrafi myśleć.
W polskim k***idołku auto jest wyznacznikiem statusu społecznego. Każdy polski burak marzy, żeby imponować samochodem. Może mieszka w przyczepie albo zaszczurzonej kawalerce ale musi mieć auto na jakie go nie stać.
Każdy domorosły polski agrobiznesman z Januszexu za pierwsze zarobione pieniądze, zanim zapłaci pierwsze rachunki czy pensje, biegnie do salonu audi/bmw i kupuje na leasing samochód, żeby sobie wmówić, że jest k***a wielkim alfa bo sprzedał kilka dziurek do pasków.