18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2018-01-29, 13:19
Nie wiem co chcesz mi udowodnić ale nie uda ci się.
Gość był debilem i uważam, że jakby akcja ratunkowa kosztowała 1euro to byłoby o 1 euro za dużo.

Bez odbioru. Nie wchodzę dalej w ten temat. Swoje napisałem.

par

2018-01-29, 13:19
Dzisiaj media podały, że Hortex rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko autorowi tej grafiki. Jako że nie mam możliwości dodania linku, zamieszczam fragment artykułu z O2:

***

Skandaliczny mem z Tomaszem Mackiewiczem. Hortex grozi autorowi sądem

Zdjęcie Tomasza Mackiewicza z logiem firmy Hortex i podpisem "Mrożonka Himalajska" zamieścił na Facebooku jeden z internautów. Firma potwierdziła nam, że natychmiast zażądała usunięcia wpisu. Rozważa także dalsze kroki prawne.

Kiedy cały świat z zapartym tchem czekał na informacje spływające z akcji ratunkowej na Nanga Parbat, w internetowych wpisach nie brakowało hejtu. Wszelkie granice dobrego smaku przekroczyła jednak grafika, którą zamieścił w sieci kontrowersyjny youtuber.

Do zdjęcia Tomasza Mackiewicza, który w ciężkim stanie pozostał pod szczytem Nanga Parbat, autor przeróbki dokleił logo firmy Hortex, która produkuje mrożonki. Zamieścił również napis "Mrożonka Himalajska".

Wpis spotkał się z ostrą krytyką innych internautów, którzy podkreślali, że nie zapomną tego autorowi posta. Błyskawicznie zainterweniowała również firma Hortex. - Zażądaliśmy zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza zasady moralne i bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki. Analizujemy kwestie związane z podjęciem dalszych kroków prawnych - informuje Wirtualną Polskę Beata Łosiak, PR manager Grupy Hortex..

- Przede wszystkim składamy wyrazy współczucia rodzinie Tomasza Mackiewicza. Wyrażamy swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji, z którą nie mamy nic wspólnego - podkreśla Beata Łosiak,

Post z profilu youtubera zniknął, ale grafikę nadal można znaleźć w sieci. Nie publikujemy jej ze względu na dobro rodziny oraz firmy

***

100Burned

2018-01-29, 13:25
par napisał/a:

Dzisiaj media podały, że Hortex rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko autorowi tej grafiki. Jako że nie mam możliwości dodania linku, zamieszczam fragment artykułu z O2:

***

Skandaliczny mem z Tomaszem Mackiewiczem. Hortex grozi autorowi sądem

Zdjęcie Tomasza Mackiewicza z logiem firmy Hortex i podpisem "Mrożonka Himalajska" zamieścił na Facebooku jeden z internautów. Firma potwierdziła nam, że natychmiast zażądała usunięcia wpisu. Rozważa także dalsze kroki prawne.

Kiedy cały świat z zapartym tchem czekał na informacje spływające z akcji ratunkowej na Nanga Parbat, w internetowych wpisach nie brakowało hejtu. Wszelkie granice dobrego smaku przekroczyła jednak grafika, którą zamieścił w sieci kontrowersyjny youtuber.

Do zdjęcia Tomasza Mackiewicza, który w ciężkim stanie pozostał pod szczytem Nanga Parbat, autor przeróbki dokleił logo firmy Hortex, która produkuje mrożonki. Zamieścił również napis "Mrożonka Himalajska".

Wpis spotkał się z ostrą krytyką innych internautów, którzy podkreślali, że nie zapomną tego autorowi posta. Błyskawicznie zainterweniowała również firma Hortex. - Zażądaliśmy zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza zasady moralne i bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki. Analizujemy kwestie związane z podjęciem dalszych kroków prawnych - informuje Wirtualną Polskę Beata Łosiak, PR manager Grupy Hortex..

- Przede wszystkim składamy wyrazy współczucia rodzinie Tomasza Mackiewicza. Wyrażamy swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji, z którą nie mamy nic wspólnego - podkreśla Beata Łosiak,

Post z profilu youtubera zniknął, ale grafikę nadal można znaleźć w sieci. Nie publikujemy jej ze względu na dobro rodziny oraz firmy

***




No i k***a prawidłowo, niech dojadą zjeba co w tak prymitywny sposób śmieje się ze zmarłego i obraża przy tym jego bliskich.

Żarty żartami, ale trzeba mieć trochę wyczucia.

Paradoksalnie, komentarz z tą grafiką ma najwięcej piw ale jak zauważyliście w moich postach często do użytkowników zwracam się per ,,stuleje, nieudacznicy, debile itd" i choć raz dostałem na miesiąc za to bana to i tak jestem przekonany że mam rację.

Velture napisał/a:

Nie wiem co chcesz mi udowodnić ale nie uda ci się.
Gość był debilem i uważam, że jakby akcja ratunkowa kosztowała 1euro to byłoby o 1 euro za dużo.

Bez odbioru. Nie wchodzę dalej w ten temat. Swoje napisałem.




No bez obioru Weltór, ale na koniec- chciałem Ci w miarę przystępnie wytłumaczyć, że człowiek bardzo miłujący jakiś sport ekstremalny czy inną trudną dziedzinę nie jest w stanie od tak z tego zrezygnować. Tacy ludzie kierują się innymi wartościami i wielu ludzi ,,tego typu" sporo wniosło do świata nauki, rozrywki, sportu. Tacy ludzie są po prostu potrzebni, żebyśmy zwykli mogli chociaż na zdjęciach zobaczyć to co oni.

Wiewór

2018-01-29, 13:30
par napisał/a:

Dzisiaj media podały, że Hortex rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko autorowi tej grafiki. Jako że nie mam możliwości dodania linku, zamieszczam fragment artykułu z O2:

***

Skandaliczny mem z Tomaszem Mackiewiczem. Hortex grozi autorowi sądem

Zdjęcie Tomasza Mackiewicza z logiem firmy Hortex i podpisem "Mrożonka Himalajska" zamieścił na Facebooku jeden z internautów. Firma potwierdziła nam, że natychmiast zażądała usunięcia wpisu. Rozważa także dalsze kroki prawne.

Kiedy cały świat z zapartym tchem czekał na informacje spływające z akcji ratunkowej na Nanga Parbat, w internetowych wpisach nie brakowało hejtu. Wszelkie granice dobrego smaku przekroczyła jednak grafika, którą zamieścił w sieci kontrowersyjny youtuber.

Do zdjęcia Tomasza Mackiewicza, który w ciężkim stanie pozostał pod szczytem Nanga Parbat, autor przeróbki dokleił logo firmy Hortex, która produkuje mrożonki. Zamieścił również napis "Mrożonka Himalajska".

Wpis spotkał się z ostrą krytyką innych internautów, którzy podkreślali, że nie zapomną tego autorowi posta. Błyskawicznie zainterweniowała również firma Hortex. - Zażądaliśmy zarówno od autora, jak i Facebooka usunięcia tego posta, który narusza zasady moralne i bezprawnie wykorzystuje znak towarowy marki. Analizujemy kwestie związane z podjęciem dalszych kroków prawnych - informuje Wirtualną Polskę Beata Łosiak, PR manager Grupy Hortex..

- Przede wszystkim składamy wyrazy współczucia rodzinie Tomasza Mackiewicza. Wyrażamy swoje ubolewanie i absolutny sprzeciw wobec publikacji, z którą nie mamy nic wspólnego - podkreśla Beata Łosiak,

Post z profilu youtubera zniknął, ale grafikę nadal można znaleźć w sieci. Nie publikujemy jej ze względu na dobro rodziny oraz firmy

***


Bardzo dobrze. Znalazł się k***a śmieszek.

fatamorgana

2018-01-29, 13:37
Słabe jak twoja stara gdy ją r*chałem...

tuaks

2018-01-29, 13:50
100Burned napisał/a:





Paradoksalnie, komentarz z tą grafiką ma najwięcej piw ale jak zauważyliście w moich postach często do użytkowników zwracam się per ,,stuleje, nieudacznicy, debile itd" i choć raz dostałem na miesiąc za to bana to i tak jestem przekonany że mam rację.






O k***a, ale z Ciebie bohater i męczennik :ok:

100Burned

2018-01-29, 13:53
tuaks napisał/a:



O k***a, ale z Ciebie bohater i męczennik :ok:



Cnie? Pomnik k***a kce teras.

xiro

2018-01-29, 14:28
szlovak napisał/a:

Alpinistów uważam za ćpunów, tylko że takich którzy zwracają na siebie niepotrzebnie uwagę o wiele większą niż zwykłego ćpuna.

Od razu powiem że nie siedzę w piwnicy i uprawiam inny ekstremalny sport , ale na pewno nie aż tak zabójczy.



Przedstawiamy profil :: szlovak
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 10 Maj 1927
Wiek: 90
w tym wieku jedyny ekstremalny sport to doczekanie sie umowionego terminu u lekarza :-P

KarpKiller

2018-01-29, 14:36
Abraxus napisał/a:



Szukałeś tak, żeby nie znaleźć i zrobić to co polaki uwielbiają najbardziej czyli użalać się jak bardzo nas nie szanują i paść do granic wytrzymałości legendy polskiej maryrologi.
1 link bbc co uk news world asia 42849057
2 link yahoo com news climber saved pakistan-apos-apos-203203753
3 link time com 5121756 killer mountain nanga parbat gps

Niestety polska martyrologia nie zostanie dziś nasycona bo cały świat pisze o poświęceniu polskich ratowników.
Człowiek chciał by przy porannej kawie podzielić się z kolegami informacjami o tym jaka niegodziwość nas znowu spotkała z rąk świata a tu taki ch*j.
Polactwo nie będzie mogło rwać włosów z głów i skowytać jak bardzo nami pogardzają. Nawet szkopy o nasz piszą...

Co jest k***a nie tak z polakami, że wiecznie muszą być udręczeni?



Pierwszy link nie działa, w drugim nie ma słowa o polakach (The rescue team consists of private climbers,), a w trzecim jest taka mała wzmianka, że 98% ludzi czytających ten artykuł to przeoczy. Jakby to był bohaterski amerykański sierżant to by podali jego nazwisko z 15 razy i w nagłówku więc nie pie**ol. (linki pociąłem bo nie mogę jeszcze dodawać)

Piotru70

2018-01-29, 14:40
Abraxus napisał/a:

Nie rozumiem po co ci ludzie to robią. Przeczytałem kilkanaście książek o alpinistach różnych alpinistów. Żaden z nich nie był w stanie podać ani jednego racjonalnego argumentu po ch*j to robi.
Po przeczytaniu tych książek znalazłem między nimi jeden wspólny mianownik. Problemy natury psychicznej.
To są najczęściej osoby z zaburzeniami. Przyczyny tych zaburzeń są różne. Najczęściej to jest tak jak napisał kolega wyżej próbują -dowartościować swoje ego, imponować. Nie potrafią żyć z rodziną więc uciekają przed nimi w góry. Mają zaburzenia społeczne. Nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie. I wiele, wiele innych.

Wszystkich alpinistów cech*je nieskończony egoizm. Wielu z tych, którzy poszli w góry i zginęli miało rodziny i dzieci. Wszyscy mieli w dupie to, że się o nich martwią. Co się stanie z tymi rodzinami jak zginą.
Tomek osierocił trójkę dzieci. Ich jest mi najbardziej żal. Kiedyś dorosną i zrozumieją, że gówno im z tego, że ich ojciec był wybitnym alpinistą. Jego sława ani ich nie wykarmi ani nie wychowa. Pewnie wolały by ojca brzuchatego janusza w żonobijce, który by je zabierał passatem na ryby nad wartę. I taki "zwykły" ojciec jest lepszy pod każdym względem.

Poza tym facet zginął na własne życzenie. Taką wyprawę planuje się co do minuty. Jeśli o zaplanowanej porze nie jest się na danej wysokości to należy zawrócić bo nie starczy czasu i sił na powrót.
Większość z alpinistów zginęła dlatego, że zignorowali plan. Zlekceważyli plan, żeby dokarmić swoje nieskończone ego i nie mieli już sił na powrót.
Poza tym dla mnie góra jest zaliczona jak się na nią wejdzie i wróci o własnych siłach...



A może zaburzenia mają ci co chcą żyć z rodziną?

Wiewór

2018-01-29, 14:42
KarpKiller napisał/a:

Pierwszy link nie działa, w drugim nie ma słowa o polakach (The rescue team consists of private climbers,), a w trzecim jest taka mała wzmianka, że 98% ludzi czytających ten artykuł to przeoczy. Jakby to był bohaterski amerykański sierżant to by podali jego nazwisko z 15 razy i w nagłówku więc nie pie**ol. (linki pociąłem bo nie mogę jeszcze dodawać)


ok. Przepraszam. To teraz możesz iść się umartwiać i oburzać bo znowu nie okazano nam należytego szacunku. Co za wenże nie ludzie.
A tak serio to wykaż trochę wysiłku. W pierwszym linku usuń ] Pozostałe przeczytaj jeszcze raz. Tylko powolutku i dokładnie.

Piotru70

2018-01-29, 14:45
Abraxus napisał/a:


ok. Przepraszam. To teraz możesz iść się umartwiać i oburzać bo znowu nie okazano nam należytego szacunku.


Ty masz jakiś ból dupy w kwestii polskości, chyba ci jakiś polski oficer przeorał starych za kolaboracje.

Wiewór

2018-01-29, 14:48
@up ja mam ból dupy? to wy skamlecie na forum, że znowu Polakom odmówili szacunku i że za mało mówią i o naszych herosach.
Znowu polska martyrologia. Nikt nas nie lubi, nie szanują nas, nam historia to dała w dupę jak mało komu, wszyscy nas biją, wiecznie nic nam nie wychodzi, każdy nas oszukuje i okrada. Żyjemy historią, husarzy to byli... Ja pie**ole...

100Burned

2018-01-29, 14:50
Piotru70 napisał/a:


Ty masz jakiś ból dupy w kwestii polskości, chyba ci jakiś polski oficer przeorał starych za kolaboracje.



Pod prawie każdym tematem abraxiu szkaluje Polaków. Sili się przy tym na całkiem nieźle zbudowane zdania i zwroty. Jak się trafi jakiś półmózg to w jego oczach te antypolskie wypociny przypominają całkiem logiczne argumenty.

Tak to jest jak osoba mająca duży problem z postrzeganiem rzeczywistości i swojej osoby potrafi nieźle i poprawnie pisać.

Nie każdy kretyn to analfabeta przecież :ok: