18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotru70

2018-01-29, 14:54
Abraxus napisał/a:

@up ja mam ból dupy? to wy skamlecie na forum, że znowu Polakom odmówili szacunku i że za mało mówią i o naszych herosach.
Znowu polska martyrologia. Nikt nas nie lubi, nie szanują nas, nam historia to dała w dupę jak mało komu, wszyscy nas biją, wiecznie nic nam nie wychodzi, każdy nas oszukuje i okrada. Żyjemy historią, husarzy to byli... Ja pie**ole...



Co ty mi przypisujesz, ja mam w dupie tego frajera co zdechł na Nanga coś tam... Byłem wk***iony że MSZ sfinansowało wyprawę która uratowała Francuzkę a Polaka miała w dupie. Polska teraz powinna wystawić rachunek za uratowanie jakieś kretynki żądnej przygód. Mam w dupie to co kto będzie o nas pisał, i tak wiadomo od dawna że Polska jest szkalowana i starają się nam nawet Holocaust przypisać tak wiec skończ pie**olić te wypociny bo mnie one nie ruszają. Jeżeli mówisz ze żyjemy przeszłością to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie a obecnie są w magazynach niemieckich warte około 1,5mln złoty. Moja babcia sama mi pokazała które obrazy były jej a Niemcy powiedzieli że nie mam dowodów aby uważać że te dzieła należą do mojej rodziny. Sam jestem prawnukiem żydówki i Niemca który ją zgwałcił. Chyba mam prawo rościć sobie jakiś szacunek. Masz coś jeszcze do powiedzenia?

KarpKiller

2018-01-29, 15:01
Abraxus napisał/a:


ok. Przepraszam. To teraz możesz iść się umartwiać i oburzać bo znowu nie okazano nam należytego szacunku. Co za wenże nie ludzie.
A tak serio to wykaż trochę wysiłku. W pierwszym linku usuń ] Pozostałe przeczytaj jeszcze raz. Tylko powolutku i dokładnie.



Uff, przeczytałem i od razu mi lepiej. Chociaż nie, nie widzę różnicy. Twoje pie**olenie, jest dalej pie**oleniem, dodaj jeszcze coś o utwardzanym tłuszczu palmowym bo tego mi brakuje w tym komentarzu :mrgreen:

nano50

2018-01-29, 15:02
jenna.jameson napisał/a:



Dla mnie wszyscy alpiniści i aplinistki i inni tego miotu "zdobywcy" niezdobytego to tępe k***y i niedojeby, próbujące się dowartościować jakimiś kretyńskimi napie**alankami w -50 stopni na 7 tys. metrów. Na pewno każdy z was miał takiego pie**olonego padalca w szkole albo pod blokiem co to zawsze chciał biec najszybciej, wspiąć się na najwyższe drzewo, podnieść największy kamień - taką popisującą się gównem szmatę, która potem wpie**ala się na K2 żeby podnieść swoje ego, j***ne przez całe dzieciństwo przez ojca pijaka i matkę nieudacznicę.
Natura stworzyła tam takie warunki po to, żeby żaden niedojeb-alpinista tam się nie wpie**alał. Warunki nieLUDZKIE czyli nie dla ludzi. Won stamtąd i tyle - to chciała powiedzieć natura.
Zakazałbym międzynarodowym prawem takich pedalskich wspinaczek, a tym, którzy by ten zakaz łamali, dopie**oliłbym milionowe kary i oczywiście zwrot kosztów akcji ratunkowej * 1000 - tak dla przykładu.



Miałem się coś kłócić, ale to nie ma sensu. Żal mi Cię człowieku po prostu...

Wiewór

2018-01-29, 15:12
Cytat:

tak wiadomo od dawna że Polska jest szkalowana i starają się nam nawet Holocaust przypisać


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i k***a jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyj***ne. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpie**alały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic? :roll:

Piotru70 napisał/a:

to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.

100Burned

2018-01-29, 15:13
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i k***a jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyj***ne. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpie**alały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic? :roll:



Abraxiu mówisz dokładnie to samo co żydy.

A w ustawie chodzi tylko o sam zwrot ,,polskie obozy" żeby nikt nie ważył się tak mówić.

ch*j z tego że wśród Polaków były też świnie, to nie Polacy postawili obozy i NIE MA k***A MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mówił że było inaczej. Chodzi tu tylko o to.

Wiewór

2018-01-29, 15:15
Piotru70 napisał/a:

Chyba mam prawo rościć sobie jakiś szacunek.


Szacunku nie da się żądać, narzucać ustawowo czy narzucać przemocą.

Piotru70 napisał/a:

to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.
100Burned napisał/a:

A w ustawie chodzi tylko o sam zwrot ,,polskie obozy" żeby nikt nie ważył się tak mówić.

ch*j z tego że wśród Polaków były też świnie, to nie Polacy postawili obozy i NIE MA k***A MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mówił że było inaczej. Chodzi tu tylko o to.


Nie wiem co wam tam mówią na tvpis ale z zapisem "polskie obozy" Żydzi nie mają żadnego problemu.
Nikt nie mówi, że było inaczej. To są k***a wasze halucynacje.

głest

2018-01-29, 15:19
Abraxus napisał/a:

Nie rozumiem po co ci ludzie to robią. Przeczytałem kilkanaście książek o alpinistach różnych alpinistów. Żaden z nich nie był w stanie podać ani jednego racjonalnego argumentu po ch*j to robi.



Niezależnie jak dużo ich (książek) przeczytasz to i tak ch*ja się z nich dowiesz. Wszystko napisane zostało przez tych, którzy przeżyli. A istotą jest to co nie zostało zapisane - treść która nie pojawi się nigdy i nigdzie - bo autorzy zabrali ją ze sobą do Krainy Wiecznych Lodów.

nano50

2018-01-29, 15:19
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i k***a jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyj***ne. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpie**alały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic? :roll:


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.



Twoich wypocin nie da się nawet czytać. :samoboj: Żałosne.

100Burned

2018-01-29, 15:22
Abraxus napisał/a:


Szacunku nie da się żądać, narzucać ustawowo czy narzucać przemocą.


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.
Nie wiem co wam tam mówią na tvpis ale z zapisem "polskie obozy" Żydzi nie mają żadnego problemu.
Nikt nie mówi, że było inaczej. To są k***a wasze halucynacje.



Nie o szacunek chodzi tylko o zakłamywanie historii. Nie trzeba być k***a Miodkiem żeby wiedzieć, że przymiotnik ,,polskie" znaczy niezależnie od interpretacji coś należące do Polski. Coś stworzone przez Polskę, coś nad czym Polska ma kontrolę.

Jeśli żaden ch*j i debil zajmujący się dziennikarstwem nie jest w stanie skonstruować zdania mniej dwuznacznego (w najlepszym wypadku) żeby nie urazić uczuć innych ludzi to powinien przykisnąć te 3 lata w pierdlu. W sumie wyrok do 3 lat to mało k***a.

Skoro te wyk***ieńce sromotne bawią się w poprawne politycznie dziennikarstwo żeby islamuchów nie urażać to dlaczego nie potrafią się postarać o nieobrażanie Polski, najdotkliwiej zniszczonej przez wojnę, która długo i zaciekle się broniła.

W przeciwieństwie do Czechosłowacji czy francy.

Dodam że uszom nie wierzyłem słysząc wysrane łamaną polszczyzną przemówienie ambasadora izraela. Przecież to jest k***a absurd. Interpretacja stworzona tak bardzo na siłę, że długo nie mogłem rozkminić dlaczego tak naprawdę się przypie**alają. To jest dramat.

Piotru70

2018-01-29, 15:25
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i k***a jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyj***ne. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpie**alały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic? :roll:


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.



Ty jesteś upośledzony. Przecież nie można przypisywać zbrodni pojedynczych ludzi całemu narodowi. Co innego gdyby inicjatorami zbrodni był rząd z poparciem społecznym, tj Nazizm, Faszyzm, Banderyzm, Bolszewizm, Komunizm, itd... W przypadku kiedy w kraju jedna osoba bądź grupa dokonuje zbrodni wbrew woli społeczeństwa tj. wojna domowa podczas reżimu który to dokonuje ludobójstwa to jest ona osądzana jednostkowo a nie na zasadzie współudziału. Ludzie którzy walczyli np. Z Asadem nie mogą być osądzani za jego zbrodnie. Ale Ty tego nie pojmujesz bo według ciebie jedni i drudzy są Syryjczykami i ludzie którzy z nim walczyli są odpowiedzialni za jego czyny. Jesteś popie**olony... Każdy ma w dupie to co Niemcy zrobili, ja jako Polak mam w dupie co Francuzi robili podczas wojny, Mam w dupie Faszyzm Włoski i obecną Żydokomunę, mnie interesuje tylko to co konkretny rząd zrobił mojej rodzinie, w tym przypadku są to Niemcy które nie zreperowały tego co wyrządziły. No oczywiście prócz reparacji wobec Żydów nie biorą pod uwagę ze te Żydki to byli w większości Polacy a nasz kraj nie zobaczył z tego ani grosza. Tak więc Polacy zostali wyj***ni z wszystkiego, wymordowani, później jeszcze wyj***ni przez ruskich, później przez postkomunistów, a jak już weszliśmy do UE, to jesteśmy j***ni dalej tak samo jak Grecja czy inne kraje, pod hasłem "Dobrobyt" czy wspólnota... O czym ty człowieku pie**olisz... Mam w dupie to ze jestem polakiem, ale nie mam w dupie tego co kto zrobił mojej rodzinie...
Jesteś zwykłym śmieciem...

Same Niemcy żyją dzięki planowi wyjścia który został opracowany w 43 roku. Kiedy Niemcy już wiedziały że przegrają to wycofali kapitał do USA, dziwne, nie? Ale takie są realia, po wojnie, wpompowali kasę z powrotem i do tego jeszcze objął je plan Marszala. Akurat zbrodniarzy. Ale kit z tym mówisz coś o polityce międzynarodowej... Jesteś dzieckiem? które nie wie że w polityce nie liczą się stosunki międzynarodowe tylko wpływy? Nie można fałszować prawdy w imię dobrych relacji. Albo prawda będzie prawdą i wszyscy ją zaakceptują albo niech wszystko się pie**oli bo Żydzi i tak są najbardziej poszkodowani i wyciągną kasę nawet od Tybetu bo to jest przecież naród wybrany. ;)

głest

2018-01-29, 15:30
nowynick napisał/a:

...BBC, Yahoo!, CNN, New York Times... ...



Toś sobie wybrał publikatory :ok***a:

100Burned

2018-01-29, 15:32
głest napisał/a:



Toś sobie wybrał publikatory :ok***a:



Brakło TVN i szalom.tv

Irenvelle

2018-01-29, 15:43
jak wy k***a przesliscie od goscia ktory umarl do rozmowy o zydach i polityce

~Angel

2018-01-29, 15:46
Koniec pie**olenia.



ZAMYKAM