18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to sie nazywa impreza

zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak ch*j ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyj***ne na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?

PhINIX

2012-01-12, 12:21
Tam to dopiero walenie jest.... laski w bialych kozaczkach pewnie nie szczedza siebie innym :D

dth

2012-01-12, 12:41
@QdanceBialy
Jak jeździsz na tyle tych eventów, to w tym roku sobie daruj i za tę kasę zapisz się na kurs języka polskiego. Przyda Ci się.

Btw, nie mam pojęcia co takiego hardcore'owego jest w tym "Masters of hardcore". Trzy zapętlone bity + napie**alające światła i koleś zupełnie bez głosu krzyczące jakieś bzdury bez ładu i składu. Trzeba być mocno nak***ionym/naćpanym, żeby to za hardcore uważać. Moim zdaniem nawet Linkin Park wydaje się być przy tym bardzo hardcore'ową kapelą...

saseq

2012-01-12, 15:45
dth napisał/a:

@QdanceBialy
Jak jeździsz na tyle tych eventów, to w tym roku sobie daruj i za tę kasę zapisz się na kurs języka polskiego. Przyda Ci się.

Btw, nie mam pojęcia co takiego hardcore'owego jest w tym "Masters of hardcore". Trzy zapętlone bity + napie**alające światła i koleś zupełnie bez głosu krzyczące jakieś bzdury bez ładu i składu. Trzeba być mocno nak***ionym/naćpanym, żeby to za hardcore uważać. Moim zdaniem nawet Linkin Park wydaje się być przy tym bardzo hardcore'ową kapelą...




Przepraszam nie mogę się powstrzymać,słowo "hardcore" nie jest tutaj używane jako przymiotnik tylko jako nazwa stylu muzyki. Hardcore jest jedną z wielu odmian muzyki "Gabber". Bzdury bez ładu i składu?Na wielu kawałkach MC nawija o rzeczach dotyczące ludzi,świata, więc nie pieprz głupot skoro nie wiesz.

Phallucifer

2012-01-12, 16:41
A ja bym sie tam przejechal; z czystej ciekawosci, ot tak dla frajdy. Moze dla mocnych narkotykow ;)

lapps

2012-01-12, 18:02
@QdanceBialy

oj nie gadaj z tymi 15 latami. mamy sunrise. z muzyka, jak na ibizie czy sensetion czy tym podobnych miejscach/imprezach

a jesli chodzi o dubstep to:

paskudne dla ucha, ale z tym monologiem tworzy majstersztyk;P

QdanceBialy

2012-01-12, 19:14
dth napisał/a:

@QdanceBialy
Jak jeździsz na tyle tych eventów, to w tym roku sobie daruj i za tę kasę zapisz się na kurs języka polskiego. Przyda Ci się.

Btw, nie mam pojęcia co takiego hardcore'owego jest w tym "Masters of hardcore". Trzy zapętlone bity + napie**alające światła i koleś zupełnie bez głosu krzyczące jakieś bzdury bez ładu i składu. Trzeba być mocno nak***ionym/naćpanym, żeby to za hardcore uważać. Moim zdaniem nawet Linkin Park wydaje się być przy tym bardzo hardcore'ową kapelą...



Linkin park nazywasz HardCorem ? :) dobry jestes wiesz... Linkin Park to zwykla komercyjna kapela^^ i to Ja sluchalem hmm 8 lat temu wkoncu to Oni jako pierwsi byli Moimi ulubionymi fanami:) jak i Nirvana albo Metalica.... duzo sluchalem duzo widzialem i wiem co pisze a Ty jezeli nie byles tu albo tam to poprostu milcz bo Twoj post jest zalosny... masz jakies kompleksy chyba stary:) i nie dzieki nie potrzebna Mi nauki Polskiego ale dzieki ze tak sie troszczysz o Mnie:) dobry Ziom z Ciebie hehe (Zwykle swiatelka? heheheh dobre wiesz z tego co widac to co piszesz to poprostu gowno wiesz i zyjesz nie na tym swiecie gdzie zyjesz:P)bo naprzyklad te Eventy to sa wlasnie najlepsze na swiecie w Show i w klimacie jaki tam jest nigdzie nie ma takiej imprez w takim stylu w takim klimacie i z takim show jakiego nigdy i nigdzie nie ujrzysz...


Saseq
On nawet nie wie co to zapewne MC:)

artis1990

2012-01-12, 19:18
w Polsce nigdy nie będzie ładu i już j***ć rząd, który każdy oczernia. Z tak pok***ionymi jednostkami w społeczeństwie, trzeba po prostu zamknąć mordę i żyć, bo zmienić się nie da, natury tego bydła. jeden z drugim... Woodstockowicz, techno słuchacz, czy w tym wypadku hardstyle/hardcore... zamiast się obrzucać mięsem, zamknij morde... Nie podoba Ci się - WYpie**alAJ! Nie dorzucaj swoich 5 groszy, jak to Twoja impreza jest lepsza i Twoja muzyka. Bo dla mnie Twoja może być najch*jowsza! k***a, czy wy kiedyś to barany zrozumiecie?! I nauczcie się k***a co to jest techno, bo jest to k***a żenujące, że dorośli ludzie, którzy chcą się wypowiadać w jakimś temacie, nie mają pojęcia, a pie**olą! Ja nie gadam o fizyce kwantowej, bo nie mam k***a pojęcia, dlatego jesli wy nie macie pojęcia o muzyce... proszę... ZAMKNIJCIE k***A RYJE ŚMIECIE!

QdanceBialy

2012-01-12, 19:33
lapps napisał/a:

@QdanceBialy

oj nie gadaj z tymi 15 latami. mamy sunrise. z muzyka, jak na ibizie czy sensetion czy tym podobnych miejscach/imprezach

a jesli chodzi o dubstep to:

paskudne dla ucha, ale z tym monologiem tworzy majstersztyk;P



sunrise to gowno tak jak i sensation :) bylem na pierwszej edycji w Polsce.. oczywiscie na Hali ludowej GOWNO jednym slowem nawet za darmo nie chcialbym tam sie znalesc:) poprostu prawie spalem tam....gdyby nie narko to napewno bym spal heh...wiesz wszystko dla ludzi kto co lubi ale jak dla Mnie naprzyklad to nie dzieki :) nie kreci Mnie muzyka ktora na codzien leci w radiu dla starych ludzi. albo mlodziezy bo takie wlasnie syfy Oni nagrywaja... Moim zdaniej taka muzyka to w ogole nie powinna byc puszczana na massowych imprezach:) i to nazywa sie DJ? heheh kupa smiechu jakie gowna Oni tworza...i w jaki banalny sposob...

http://www.youtube.com/watch?v=8qeTEfOqB0A
Macie Tu z Qlimaxa 2011 afterek :)
to JEST SHOW prawdziwe !!! i oczywiscie na filmiku nie zobaczysz tego co sie naprawde dzialo:)
bo jak okiem patrzac jest sie w kosmosie:D

lapps

2012-01-12, 22:32
@up
a co, te twoje hardcory wyrafinowane sa? :D tak samo banalnie sa zrobione, moze i bardziej tylko maja szybsze tempo i agresywniejsze dzwieki. kwestia gustu.
w radiu to slyszalem ta muzyke jak puszczali sety wykonawcow co tam graja na planecie czy esce(z sunrisu, na sensetion nie bylem, to nie wiem. no i moze nie liczac trancow, ale to mnie tam akurat nie interesowalo). ale racja muzyki z qlimaxa w radiu nie uswiadczysz:D
no ale co do show masz pewnie racje, sam chetnie bym sie znalazl na takiej bibce. ale nie przesadzaj z tym opoznieniem o 15 lat. tym bardziej, ze te qlimaxy sa charakterystyczne dla niemieckojezycznych krajow, co?(to tylko teza, w sumie nie wiem, tak mi sie wydaje;P) fajnie, ze mozemy sie przynajmniej bawic jak na ibizie, a ciezko zebysmy nagle mieli ravy z lepszym show i efektami niz w w holandii, ktora slynie z zajebistych imprez.

mi tam ten sielski klimat pasuje


i pozdro bo widze, ze podobymi rzeczami uszy karmilismy za gowniarza;)

QdanceBialy

2012-01-13, 02:02
lapps napisał/a:

@up
a co, te twoje hardcory wyrafinowane sa? :D tak samo banalnie sa zrobione, moze i bardziej tylko maja szybsze tempo i agresywniejsze dzwieki. kwestia gustu.
w radiu to slyszalem ta muzyke jak puszczali sety wykonawcow co tam graja na planecie czy esce(z sunrisu, na sensetion nie bylem, to nie wiem. no i moze nie liczac trancow, ale to mnie tam akurat nie interesowalo). ale racja muzyki z qlimaxa w radiu nie uswiadczysz:D
no ale co do show masz pewnie racje, sam chetnie bym sie znalazl na takiej bibce. ale nie przesadzaj z tym opoznieniem o 15 lat. tym bardziej, ze te qlimaxy sa charakterystyczne dla niemieckojezycznych krajow, co?(to tylko teza, w sumie nie wiem, tak mi sie wydaje;P) fajnie, ze mozemy sie przynajmniej bawic jak na ibizie, a ciezko zebysmy nagle mieli ravy z lepszym show i efektami niz w w holandii, ktora slynie z zajebistych imprez.

mi tam ten sielski klimat pasuje

i pozdro bo widze, ze podobymi rzeczami uszy karmilismy za gowniarza;)




niemieckojezycznych ?nieee:)z mnostwo Panstw jest tam ludzi poprzez cala europe jak i z poza europy prawie kazdy typ czlowieka mozna tam spotkac:)
a co do tworzenia muzyki jaka robia DJ HS nie jest tak latwe jak Sobie myslisz ze Oni poprostu robia to zwyklym glupim programem:) niestety Nie... wiekszosc numerow jest robiona z orginalnych dzwiekow itp itd z orkiestra... albo poprostu dzwieki brane z instrumentow...i tak co niektory numer jest robiony...zreszta nie ma co tu tlumaczyc:) noo dobra nie 15 lat tylko 10:P hehe moze kiedys jak sie wciagniesz w ten klimat muzyczny to troche stwierdzisz faktow:P noo wiesz przez wszystko sie przeszlo:) od matalicy nirvany linkin park link bizkit itp itd poprzez smieszne techno czyli discopolo kiedys ;) bo to co kiedys sluchalem to mozna nazwac teraz discopolo:P poprzez jakies housy popy dance po hip hop polski zagraniczny a skonczylem na tym...bo poprostu to jest cos czego zaden inny styl muzyki nie ma:) skladanka wszystkich stylow muzyki....bo w HS jest mnostwo takich numerow:)

Pozdro dla wszystkich ktorzy czaja to:)

Noxford

2012-01-14, 17:56
Hardcore, Gabber k***a hard techno zawsze! :D

Cavaran

2012-03-18, 13:56
Najnowszy album Angerfist'a "Retaliate". Genialna płytka ;)