18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to sie nazywa impreza

zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak ch*j ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyj***ne na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?

babycow

2012-01-11, 19:47
A ja slucham handsup / dance, przez wielu nazywanych techno.
Specia D, Rob Mayth... :) Czy Dan winter...

Pirat353

2012-01-11, 20:17
zarekbas napisał/a:

Chętnie bym pojechał i na woodstock i na coś takiego; założę się, że na obu imprezach można się dobrze bawić



Możesz pojechać np: dupą po krześle jak Cie owsiki swędzą

howell

2012-01-11, 20:22
Zaraz sie zesram napisał/a:



Co nie zmienia jednak faktu, ze dubstep jest ch*jowy.



a gucio. już raz podawałem kilka kawałków z dubstepu, które są naprawdę porządne. zgodzę się co do tego że 3/4 tego co teraz wychodzi to fakt - shit (tylko dlatego że to jest tak modne ostatnio i każdy pseudo-dj coś klei na szybko, dlatego to wszystko tak brzmi) , ale jak się komuś to podoba i nie obnosi się z tym na lewo i prawo to ok. co nie zmienia faktu, że jest jednak ta 1/4 co na prawdę wpada w ucho. no ale to już zależy od gustu.

tirit

2012-01-11, 20:55
Dominator to kozacka impreza :D Swoja droga myslalem ze tylko ja slucham hc :)

Tuiq

2012-01-11, 21:01
Taki trochę TechnoWoodstock ; )

saseq

2012-01-11, 21:02
rockface123 napisał/a:

hmm ja też dupczę hejterów sram na to więc... j***ć techno!!! z miksowane odgłosy srania z ociupińką rzygania oraz szczania wszystko razem łączą i mixują z tego potem wychodzi ,,tekno"

GTFO! :emo:



Piszesz że k***a dupczysz hejtów a sam hejtujesz,ja pie**ole :glasku: .Pojechałbyś na jedną imprezę, chociażby taki Qlimax chociaż to hardstyle.Jeżeli chcesz już sie pogłębić w temat to polecam Masters Of Hardcore.


Tak k***a,słucham muzyki Gabber.RISE YOUR FIST FOR ANGERFIST!

viktorx

2012-01-11, 21:48
ch*ja się znam na tych łupankach (już nawet nie chce mi się hejtować 'muzyki' tejże..), ale wydaje mi się, że Defqon.1 jest raczej bardziej doj***ny od tego.

efiksowy

2012-01-11, 22:35
1:22 bear grills?

Mardog

2012-01-11, 22:44
@howell, muszę cię poprawić, bo nie HH, tylko Rap jeśli chodzi o muzyke. Hip-Hop to styl bycia, sposób ubierania czy jeżdżenie na bmx/rolkach/deskach/itd.

Nic nie poradzimy, że większość osób to e-napinacze, którym zwieracze puszczają jak komuś nie zaczną cisnąć. Tak to już jest, niby internet anonimowy, a można by się zdziwić :)

Pozdrawiam ludzi słuchających każdego gatunku muzyki, tych co nie ograniczają się muzycznie :)

Wyj***ne mam na to, że jakiś napinacz tu wyskoczy ze swoją teoria chaosu..

gr...........69

2012-01-11, 22:55
Jak dla mnie to zajebista imprezka i muzyka na tej imprezce:) każdy lubi co innego:)

masterjabol

2012-01-11, 22:57
nie jestem jakimś mega fanem tego gatunku ale k***a to nie jest techno! czy ludzie słuchający metalu, rocka itp każdą piosenkę z basem muszą nazywać "techno"? to tak jak bym wszystko w czym występuje gitara nazywał metalem albo rockiem. Jak byście się choć trochę otworzyli na inne gatunki to nic by wam to nie zaszkodziło a nie tylko mówić ch*jowe techno podczas gry 99% ludzi mówiących że techno jest ch*jowe nie słyszało w życiu ani jednej piosenki z tego gatunku
@lewy to co wrzuciłeś to terrorcore a nie "tekno"

i tak nikt tego nawet nie przeczyta ale musiałem się wyprodukować

Pleso93

2012-01-11, 23:06
Zaraz sie zesram napisał/a:



Co nie zmienia jednak faktu, ze dubstep jest ch*jowy.



brawo, brawo, brawooo!!! 'plask' 'plask' 'plask'

QdanceBialy

2012-01-12, 01:42
tarek_kubusio napisał/a:

ciekawe co Ci mowiacy o 'brudasach z woodstocku' powiedza o tym chlamie :) niczym sie nie rozni - z tym ze na woodstocku slychac prawdziwa muzyke...



smieszne jest to ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie mieli doczynienia z ta muzyka i nie maja jakiego kolwiek tolku o jej istnieniu a co najwazniejsze o Jej powstaniu i w jaki sposob jest towrzona gowno wiecie :) i prosze bardzo! nie porownoj Woodstocka brudasow tych ktorzy kapia sie w blocie jak swinie i dra sie jak po....eby! to jest chore to jest psychiczne! do Eventos ktore odbywaja sie po za granica! a mowiac tez wlasnie o dominatorzy bo to jest inny swiat inna kultura nie wiecie gdzie ludzie zyjecie nawet...zyjecie w swiecie w ktorym jest 15 lat do tylu:) nie podniecajac sie i nie chwalac sie ale Ja bylem juz na 7 Eventach w roli Q-dance organizacji ta ktora wlasnie robi ta impreze Dominator i mialem okazje tez widziec co sie dzieje na woodstocku :) szczerze to poprostu nie macie pojecia jaki jest klimat i kultura tam i jak ludzie potrafia sie bawic...napewno nie tak jak wy to opisujecie bo tam nie przyjezdzaja ani sie nie bawia brudasy sorry i to nie jest techno techno juz dawno wygaslo :) to jest HardCorwy festival ale sceny Hardstyle tez sa a ogolem to wszystko ewoulowalo z Techno poptrzez electro a nastepnie powstala nowa era muzyki czyli takiej ale niestety wy ludzie nie macie tolku w tym bo Polska jest 15 lat w tyl:) choc lewy dol polski i troche gory lewej jest obeznane juz w tym i oby tak dalej!

a co do Dubstepu to macie tu dobry nr
http://www.youtube.com/watch?v=sZdiCek6FKU&feature

tirit napisał/a:

Dominator to kozacka impreza :D Swoja droga myslalem ze tylko ja slucham hc :)



ojj nie tylko Ty jestes Hard Maniakiem jest mnostwo takich ludzi hehe

A TU macie najlepsza impreze Hardore!

Master of HArdcore!
http://www.youtube.com/watch?v=t4dTRpGxVUQ

nieeeeeee macie pojecia co tam sie dzieje:)

ryzu

2012-01-12, 03:32
z tego typu muzyki polecam "qlimax" świetne show

.:...........:.

2012-01-12, 07:25
XaLowi ten temat by wypadało pokazać. :roll: