18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to sie nazywa impreza

zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak ch*j ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyj***ne na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?

Xenomorph08

2012-01-10, 22:11
A w tym roku jadę.

Jak na razie tylko potem i spoconymi syrami, ale z czasem dojdzie też zapach niemytych jajec, parchu i błota.

osiek92

2012-01-10, 22:23
Dobry tekst.

bepower

2012-01-10, 22:50
Metal/HardRock jest wyj***ny. Wiecie dlaczego są takie kosy typu: mixowanie blachy vs napiepszanie w blachy? Bo to jaka muzyka daje ci energie i pobudza jest kwestią tego jakim człowiekiem jesteś.

Murzyna byście napiepszali w zgodzie -.-'

emde

2012-01-10, 23:04
To jest impreza dla chłopczyków i dziewczynek jeżdżących skuterami.

Mił

2012-01-11, 00:03
tarek_kubusio napisał/a:

ciekawe co Ci mowiacy o 'brudasach z woodstocku' powiedza o tym chlamie :) niczym sie nie rozni - z tym ze na woodstocku slychac prawdziwa muzyke...


ch*j z muzyką, widziałeś jakie tu dupy są ? :roll:

ToPrzeciezJa

2012-01-11, 00:41
I tak wszyscy jesteście przyj***ni, sracie się jedna i druga strona. Japie**ole, dla jednych to jest muzyką dla drugich to, a co nie wolno im? Ja tam k***a jeżdżę na koncerty HH, metalu i Techno, bo lubię się bawić, a co zabroni mi ktoś? j***ne hejterki, co tylko przed kompem siedzą i takie koncerty z filmików znają i z zazdrości źle oceniają^^

howell

2012-01-11, 01:03
w Polsce to tak na prawdę chyba nic nie jest muzyką:
dubstep - ch*jowe nagrania wiertarek
techno - poj***ne tłuczki
heavy metal - darcie ryja
klasyczna - pedalstwo
pop/dance - dla małoletni gówniar podniecających się byle gównem
HH - małpia muzyka, małpie gesty
i tak można wymieniać w nieskończoność. przestańcie k***a psioczyć. każdy słucha czego chce, jest mnóstwo gatunków po to aby każdy znalazł coś dla siebie, a nie k***a jeden gatunek to muzyka, a reszta to już nie.

tępe ch*je


.:...........:.

2012-01-11, 01:06
howell, czego słuchasz? ;-)

zukennuken3d

2012-01-11, 01:28
j2m2 napisał/a:

pohejtowałbym na muze, gdybym takową usłyszał.... pie**olona era techno.



czlowieku zacznij sie wypowiadac na temat muzyki elektroniczej jezeli nauczysz sie rozrozniac przynajmniej 3 gatunki

howell

2012-01-11, 01:31
Niеbieski, wszystkiego po trochu gatunkami nie chce mi się wymieniać, mogę Ci zespoły/wykonawców wymienić:
daft punk
rammstein
pendulum
limp bizkit
o.s.t.r.
słoń
mt eden
mark petrie
steve jablonsky
30 seconds to mars
korn
florence + the machine

i w cholerę więcej. jakieś nowości, jak coś wpadnie w ucho z gatunku którego do tej pory nie słuchałem to też.
oczywiście nie znam wszystkich tych gatunków/wykonawców/zespołów na wylot, ale nie ograniczam się do jednego gatunku.

Fetisher

2012-01-11, 06:41
Jak dla mnie to jest kawał cholernego gówna, ale szacun dla ciebie za wytrzymywanie w tym jazgocie.
PS: posłuchał byś czasem jakiejś sonaty lub odyaby poszerzyć swoje horyzonty muzyczne :)

cisek666

2012-01-11, 08:01
Psytrance FTW, "techno" to syf

mblbn

2012-01-11, 08:06
wziąć kilogram fety i dropsów i można jechać :D

KurwaRomantyk

2012-01-11, 08:08

Miłego rozpie**alania uszu :amused:

Jeden z moich ulubionych kawałków tego gatunku :mrgreen: