18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to sie nazywa impreza

zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak ch*j ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyj***ne na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?

erotyczny

2012-01-11, 11:57
@Calmwater - masz calkowita racje . Jednak dubstep to wspolczesne dresiarstwo i muzyka ulicy . Tylko ze tej ulicy w najgorszym wydaniu . Muzycznie dubstep zostal obdarty z duszy jakies 2-3 lata temu . Posluchaj sobie starych rzeczy , a posluchaj nowych . Stare rzeczy sa subowe nowe ida w woble na srednich . Dlaczego ? Zeby bylo cokolwiek slychac na kradzionym laptopie . Caly czas gleboko siedze w uk bass i to co sie stalo z dubstepem jest smutne .

Yourichi

2012-01-11, 12:00
Co się sapiecie, pijany czy naćpany dobrze można bawić się przy każdej muzyce :krawaciarz:

xon123x

2012-01-11, 13:12
Zajebiste ale ciśnienie od razu mi skoczyło . . .

zarekbas

2012-01-11, 15:27
Chętnie bym pojechał i na woodstock i na coś takiego; założę się, że na obu imprezach można się dobrze bawić

Adiro

2012-01-11, 15:45
co za kupa... :emo:

Co za kupa :emo:

Lumpy1

2012-01-11, 16:08
Hardcore to da bone!!!

lapps

2012-01-11, 16:42
MichasQ napisał/a:



Hardcore, a nie hardstyle jak ktos wyzej pisal ;) ogolnie Holland potrafi sie bawic...



ale oni sa wypie**oleni wszyscy :ok***a:

dth

2012-01-11, 17:13
tak troche stypiascie to wyglada, ludzie sie prawie nie ruszaja.

konradzicho

2012-01-11, 17:19
Ktoś zna nazwę tej drugiej nutki... Remix flo rida Good feeling, ale nie wiem, który...

MrWicked

2012-01-11, 17:27
howell napisał/a:

w Polsce to tak na prawdÄ™ chyba nic nie jest muzykÄ…:
dubstep - ch*jowe nagrania wiertarek
techno - poj***ne tłuczki
heavy metal - darcie ryja
klasyczna - pedalstwo
pop/dance - dla małoletni gówniar podniecających się byle gównem
HH - małpia muzyka, małpie gesty
i tak można wymieniać w nieskończoność. przestańcie k***a psioczyć. każdy słucha czego chce, jest mnóstwo gatunków po to aby każdy znalazł coś dla siebie, a nie k***a jeden gatunek to muzyka, a reszta to już nie.

tępe ch*je



Rocka nie wymieniłeś..więc pozostawiam Twojej dedukcji co nazywamy prawdziwą muzyką. Pozdrawiam :) )

FlowerBiker

2012-01-11, 17:29
1:23 myślałem, że to Bear Grylls :P

MyBijaCZ

2012-01-11, 19:36





I ooo :)
Jeszcze bym wstawił coś z polskiej sceny HH, ale nie będę już was tak karał ;)




Najlepiej jest kiedy ma się dobre ucho i wpada w nie dużo różnego rodzaju muzyki, przynajmniej potem nie musisz strzępić sobie nerwów na jakiś głupkach co mówią że tylko jeden gatunek muzyki jest najlepszy...
Najczęściej są to te "cioty" co słuchają rapu, nie powiedzą co myślą na prawdę żeby koledzy ich nie przestali lubić, bo trzymasz się hip hopu i pie**ol całą resztę, to chłam i gówno... Sami jesteście gówno :)



Tak, to jest żyd.

Takeda

2012-01-11, 19:36
(Lewy) napisał/a:

Słabe to tekno. Mogli zapuścić to :amused:




Huh ale ulga, już myślałem że będzie jakaś ch*jowa jeb-przeróbka Punishment Biohazarda.

A tak swoją drogą to jak do czegoś takiego "tańczyć"? :|

wiczeciezokna

2012-01-11, 19:42
Zawiodłem się, myślałem że to będzie nowy teledysk Pudzian Band :(

:(

:(

:(

à¸...........¹‡

2012-01-11, 19:45
howell napisał/a:

w Polsce to tak na prawdÄ™ chyba nic nie jest muzykÄ…:
dubstep - ch*jowe nagrania wiertarek
techno - poj***ne tłuczki
heavy metal - darcie ryja
klasyczna - pedalstwo
pop/dance - dla małoletni gówniar podniecających się byle gównem
HH - małpia muzyka, małpie gesty
i tak można wymieniać w nieskończoność. przestańcie k***a psioczyć. każdy słucha czego chce, jest mnóstwo gatunków po to aby każdy znalazł coś dla siebie, a nie k***a jeden gatunek to muzyka, a reszta to już nie.

tępe ch*je



Co nie zmienia jednak faktu, ze dubstep jest ch*jowy.