18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

to sie nazywa impreza

zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak ch*j ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyj***ne na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?

gambiterv

2012-01-11, 08:15
k***a wszyscy naćpani po cebulki włosów ...
Nic tylko jechać :]

(L...........y)

2012-01-11, 08:26
zukennuken3d napisał/a:



za te tekno to powinni cie zajebac



Oj oj jaki synuś wrażliwy :roll: Piszesz coś o hejtowaniu a sam opie**alasz pierwszy nawet nie anty, ale humorystyczno ironiczny komentarz.

mutt182

2012-01-11, 08:28
pie**olona Era techno !

kuber89

2012-01-11, 09:21
(Lewy) napisał/a:

Słabe to tekno. Mogli zapuścić to :amused:




dj skinhead extreme terror !! :D

mutt182 napisał/a:

pie**olona Era techno !


To niejest techno wiec jesli sie nieznasz to nieudzielaj glosu chlopcze!

i ch*ja wbijam w tych ci cisna po tym j***ne ograniczone gowna zdychajcie! :plzdie:

zonk

2012-01-11, 09:34
Jeden ch*j czy to tekno, hard stajl czy dub step. Tak samo wszędzie napie**ala młotkiem. No może z różną częstotliwością.

MichasQ

2012-01-11, 09:36


Hardcore, a nie hardstyle jak ktos wyzej pisal ;) ogolnie Holland potrafi sie bawic...

mr_9mm

2012-01-11, 09:38


A to mój ulubiony kawałek w tych klimatach.

kietong

2012-01-11, 10:08
Po opisie bałem się, że dubstep, po poczatku, że brudasy, a tu stare dobre napie**alanie. Może być :D

erotyczny

2012-01-11, 10:27
Moderacja nie pozwala mi jarac sie hardcorem ...

Pener

2012-01-11, 10:28
erotyczny napisał/a:

Moderacja nie pozwala mi jarac sie hardcorem ...


moderatorzy to ch*je! zwłaszcza na sadolu ;)

Pirat353

2012-01-11, 10:33
ToPrzeciezJa napisał/a:

I tak wszyscy jesteście przyj***ni, sracie się jedna i druga strona. Japie**ole, dla jednych to jest muzyką dla drugich to, a co nie wolno im? Ja tam k***a jeżdżę na koncerty HH, metalu i Techno, bo lubię się bawić, a co zabroni mi ktoś? j***ne hejterki, co tylko przed kompem siedzą i takie koncerty z filmików znają i z zazdrości źle oceniają^^



Tak jeździsz? Chyba na wielbłądzie. Jak my wszyscy tutaj , znasz te imprezy tylko z filmików w internecie.

EveryDayMosh

2012-01-11, 10:53


Według mnie Muzyka może mieć tylko 2 stany.Albo daje energię i rozpędza albo usypia i wtedy jest słaba.Jak ktoś lubi różne granie ale zawsze z kopem to zapraszam na łączoną imprezę.Na żywo można zobaczyć że to wszystko jeden ch*j.Pijani i tak się bawią do wszystkiego. :-)

Breakcore

2012-01-11, 11:07
Spęd brudasów, technozjebów,ćpunów, pustaków, koksów i jak tam ich jeszcze wyzywacie... Ale bym tam chciał trafić, no masakra ;] Od kilku lat w planach jest Dominator i Thunderdome, ale z przyczyn finansowych pewnie i w tym roku tam nie dojade.
Na codzień nie słucham takiej muzyki, ale kiedyś jak najbardziej sie słuchało :) Nie umiałbym ograniczyć sie do 1 gatunku muzyki- zbyt wiele by mnie ominęło :)

I to nie jest żadne TECHNO!!! Hardcore!! A dokładniej Gabber. Ale dla wielu to i tak jest napie**alanie młotkiem czy wiertarką i ch*ja wiedzą tak naprawde o muzyce elektronicznej. Sram na was. A muzyka którą słuchacie to gówno!

Ca...........er

2012-01-11, 11:16
A ja powiem tak: Nie wkurza mnie to, że ktoś lubi HH czy techno, ale to, jakim jest człowiekiem. A niestety, w naszym kraju najbardziej obnoszą się z tymi stylami odpowiednio "dzieci ulicy" mające dzianych rodziców, gówno w głowie i zapędy na wielką gangsterkę (po części wina tego gówna z HH, które spopularyzowano, a które nie powinno być klasyfikowane jako muzyka tego czy innego rodzaju, bo to nie HH) i wyżelowane/łyse koksopedały z mózgiem wypłukanym fetą i sterydami szukający, komu by tu spuścić wpie**ol i co zniszczyć. Co nie znaczy, że takiej muzyki słuchają debile. Debile są po prostu najbardziej widoczni i oni tworzą wyobrażenie o całej grupie.
A metale? Kiedyś to była subkultura... A teraz coraz częściej różnią się od drechów jedynie ubiorem, bo słownictwo i poziom intelektualny niestety podobny, a "pussy" w ich mniemaniu to szczyt poezji. Wszystko schodzi na psy, więc dajcie sobie spokój z jechaniem po sobie, bo myślący dogadają się bez względu na to, jakiej muzyki słuchają, a przypały dalej będą krzyczeć, że "wszyscy metale to śmierdzące ćpuny i brudasy" a fani techno to "zaćpane fetą technozjeby".

pr...........as

2012-01-11, 11:32
2:10, Poznań is in da house