18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeże mięsko z Tesco

Zyrborka • 2013-12-10, 23:02
Takie pyszne mięsko kupiliśmy dziś w tesco. nie ma co pyszności. ;-)
Pewnie nie jeden z was by się skusił :-P



Do tego mam filmik z procesu reklamacji pięknego mięska. Babka która to przyjmowała myślała że to żart i że wylaliśmy na nie majonez. x)



Pyszności. przed nami jakaś babeczka wzięła drugą połowę tego samego schabu co my. Ciekawe czy też znalazła niespodziankę. :-D


na harda raczej za słabe. ; )
nie było bo moje.

ZabójczaMama

2013-12-11, 15:36
Zyrborka, jesteś zwykłym debilem, ale to ci już inni słusznie napisali.
Jak już chcesz się na kimś powyżywać, to leć do rzeźnika, żeby Ci pokazał świnię, która śmiała mieć ropnia w twojej obecności.
Nienawidzę takich idiotów, którzy dojebują się do kasjerek czy kierowników, mimo że są oni zupełnie niewinni w jakichś sprawach, a mimo to sumeinnie robią tyle ile mogą - oddają kasę za reklamowany produkt.
k***a, bądźmy ludźmi. Po drugiej stronie lady też jest człowiek, który by się wk***ił takim mięsem, ale poszedłby z tym do sanepidu zamiast robić pedalską aferę dążącą do nikąd...

valasquez90

2013-12-11, 16:03
nie ma to jak biedny polak, który idzie i kłóci się o mięso wartości 30-40 zł.W normalnym kraju idzie i wyrzuca to i kupuje następne a koleś stoi i w kółko to samo jak moja babcia na targu...

FidoDido

2013-12-11, 16:03
Sposób myślenia niektórych ludzi jest przerażający np. tego pana wyżej i jeszcze wyżej

KokoniastyGad

2013-12-11, 16:26
Kupować mięso w tesco -.- jpr ludzie proszę was ....

glodny123

2013-12-11, 16:35
co za burak hehe ;p wyj***l bym mu w leb i by pojechal z tym schabem do domu k***a

luxik1988

2013-12-11, 17:23
Sami sobie robicie k***a krzywdę kupując pie**olone gówno w pie**olonych nie Polskich marketach typu Tesco, Real, Biedronka i innym tego typu ustrojstwie. Tak, k***a - Biedronka to Portugalski kapitał wyzyskujący Polskich pracowników płacąc im gównem, bo na pewno nie pieniędzmi. Jakoś 90% społeczeństwa widząc Biedronkę jako sponsora reprezentacji w piłce nożnej i oglądając pie**olone reklamy w tv myśli, że to Polska firma.

Chcesz kupić dobre mięso z dobrej krowy/świni czy kurczaka musisz zapłacić więcej niż w markecie.

Mój kumpel z mieszkania pracował rok w Tesco i powiem Wam jak to wyglądało.

1. Przywożą kurczaki do sprzedaży. Część się sprzedaje, część jest myta w ludwiku lub innym płynie do mycia naczyń i wystawiona na sprzedaż.
2. Po paru tygodniach to, co dalej się nie sprzedało już jebie gównem, więc te całe kurczaki są znowu myte, ale jebią już tak, że nie nadają się do sprzedaży.
3. Te jebiące kurczaki przyprawia się jakimiś przyprawami do kurczaka i nabija na rożen i potem sprzedaje się je jako pyszne, świeżutkie kurczaki z rożna, którym potem wielu z Was zajada się w swoich domach.
4. Trzeba powiedzieć jasno, że zdarzają się okazy, które przyrządza się w ten sposób kilkukrotnie, bo rzecz jasna - wszystko od razu się nie sprzeda.

Fakty są takie, że supermarkety mają ludzi za gówno. Każą Wam wpie**alać ch*jostwo oferując niską cenę w porównaniu z cenami w małych sklepach. Grunt to nie dawać się robić w ch*ja i kupować to, co dobre lub w miarę dobre.

Dziękuję, dobranoc.

Aha, jestem ekspertem, bo sam pracowałem w sklepie matki od 15 roku życia.

Polak88

2013-12-11, 17:46
Zyrborka,

Masz chłopaka frajera:) pruje się jak stare gacie.
Kobiecina przeprasza,tłumaczy a ten twój fajfus dalej swoje pie**oli 3 po 3 nie wiadomo poco, czego on oczekuje?Że mu wybudują pomnik na mięsnym czy może,że nazwą któryś z działów jego imieniem?Nienawidzę takich rur jak ten fagas, co to robią awanturę,żeby tylko nakręcić ch*jowy film i wrzucić go do sieci,żeby dostać kilka wirtualnych piw od innych pedałów takich jak ten twój kocur.


To samo się zrobiło z ruskimi i ich napie**alaniem się kierowców samochodów, już k***a widzę tutaj naśladowców żałosnych sk***ysynów takich jak ten twój spedalony z drżącym głosem kogucik.

Masz problem?Idziesz do sanepidu, chcesz kasy?Prosisz o zwrot nikt nawet nie zakwestionował zwrotu,nikt nie był niegrzeczny a ty fujaro rżniesz kozaka a zwykła p*zda jesteś.

Feragas

2013-12-11, 18:02
Po słowach "może Pan zawieść to do sanepidu" powiedziałbym tylko tyle "aha, ok czyli jeśli Państwo chcą mieć problem z telewizją i sanenpidem + mieć ich przez cały czas na karku a do tego mieć antyreklamę to nie ma sprawy już zawożę" i albo ich reakcja by była, że idą po kierownika czy też szefa żeby sprawę uspokoić i rozeszła się po kościach albo mają to w dupie i chcą mieć sanepid. :D

krzyzu83

2013-12-11, 18:07
wygląda jak byś go najpierw wyr*chał :P

javal

2013-12-11, 19:54
Jak nie chcecie żreć gówna to złota zasada.

Mięso kupujesz w mięsnym ( i to sprawdzonym bo tam też czasem jest syf, sam znam taki gdzie jebie jeszcze przed otwarciem drzwi).

A do tego druga nie związana z tematem, pieczywo w piekarni, nie w supermarkecie bo tam masz ch*ja nie pieczywo (coś co się powinno nazywać produkt pieczywo podobny)

iskiera2

2013-12-11, 20:38
zadając takie pytania kierownikowi sklepu stajesz sie zajebiście niepoważny.
chyba nie liczyłeś że wyjaśni ci co sie z tym ścierwem stało..

rew123321

2013-12-11, 21:48
kto k***a kupuje mięso niepaczkowane w tesco,realu,kjerfurze i innych "Super"markietach...

JohnnyRocketfingers

2013-12-11, 21:49
jarekddz napisał/a:

Wyżywasz się idioto na nie te osoby co trzeba -_-



A na kim ma się baranie wyżywać? na zwierzeciu? Kto mu taki towar sprzedał? Co k***a jak zwykle nikt nie jest winny? Ta baba jest kierownikiem w tym momencie i ona za to odpowiada, wiec glupie pie**olenie. Moze miał jeszcze przeprosic, ze zawraca glowe?

toad

2013-12-11, 22:42
Co do kupowania czegoś co jest luzem. Ja mam żelazną zasadę aby takich rzeczy nie kupować jak ogórki kiszone czy kapustę kiszoną. Wynika to z tego, że niektórzy klienci częstują się np. ogórkami kiszonym aby sprawdzić jaki mają smak po czym ugryziony ogórek wrzucają z powrotem do beczki. Także dziękuję postoję ale wole kupować pakowane. Co do mięsa sytuacja jest podobna, muchy, włosy ludzkie na mięsie czasem wątpliwy poziom higieny osobistej sprzedawczyń.

Rysiek__z__Klanu

2013-12-12, 00:51
Pewnie za dużo serwatki albo chora krówka. Polecam poczytać "Patent 132066" ;)