18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świeże mięsko z Tesco

Zyrborka • 2013-12-10, 23:02
Takie pyszne mięsko kupiliśmy dziś w tesco. nie ma co pyszności. ;-)
Pewnie nie jeden z was by się skusił :-P



Do tego mam filmik z procesu reklamacji pięknego mięska. Babka która to przyjmowała myślała że to żart i że wylaliśmy na nie majonez. x)



Pyszności. przed nami jakaś babeczka wzięła drugą połowę tego samego schabu co my. Ciekawe czy też znalazła niespodziankę. :-D


na harda raczej za słabe. ; )
nie było bo moje.

kusturica

2013-12-12, 01:40
Jaki debil kupuje mięso w tesco? nie stać Cię na dobrej jakości mięso i jajka tylko z hipermarketów to wpie**alaj ziemniaki :-| albo równie dobrze wyjmuj ze śmietnika bo to taka sama jakość.

jumpertbg

2013-12-12, 01:59
@jarekddz

Piwo!

Pracuję w sieciówce (co prawda z zupełnie innej branży) i dla mnie to oczywiste, że gość jest po prostu burakiem. Często tacy goście nie mają w domu nic do powiedzenia i poza domem sobie odbijają (oczywiście nie wszyscy) lub też po prostu mają problem ze zrozumieniem rzeczywistości.

Z takim czymś sprawa prosta. Spokojnie podejść, porozmawiać (sprzedawcy i kierownicy sklepu to tacy sami ludzie jak klienci jakby ktoś miał problem z myśleniem) i zasugerować skontaktowanie się z centralą (bo często w sieciówkach nawet nie można się podrapać bez zgody regionalnego) i zrekompensowanie sytuacji i np poniesionych kosztów paliwa porządnym bonem i zwrotem kosztów towaru.

Outlaw20

2013-12-12, 19:01
Nie wiem czy ktoś już pisał, bo nie czytałem wszystkiego ale... To jest zwykły wrzód - ropniak. Noramalne u świni:) mniejwiecej co 20 swinia ma coś takiego. Najczęsciej występuje na gruczołach i przyczepach mięsni. Śmierdzi to przeokrutnie. Nie zawsze da się to wyłapać w rzeźni - nikt schabów itp nie rozcina celem sprawdzenia. Niestety chów przemysłowy przyczynia się do owrzodzeń. To nie wina Tesco!!

JanJankowski

2022-10-17, 10:06
Ropa. Wrzód miała świnia i tyle. Ohydne to