18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż wiejska

kajtoh • 2013-04-17, 21:50
Może i mało sadystyczne, ale smutne bo polska rzeczywistość.
Szedłem sobie ulicą i fakt piłem piwo (trzeźwy niestety jeszcze) podjechała straż, mandat na 100 przyjąłem, ale panom coś się chyba nie spodobałem zaczęli k***ić na mnie o dziwo na prawdę z braku powodu, więc zacząłem kręcić.
Mandat finalnie dostałem, podpisałem, ale druki do wpłaty itd zostały mi zabrane, a nazwiska strażnika nie otrzymałem przez 1,5h interwencjii. Była policja nawet, bo jak przystało na pokolenie JP zadzwoniłem.

Finał akcji - rozpieprzony szajsfon 4, odwołanie do straży, odpowiedź? Telefon sam mi upadł. (strażnik po lewej rzuca mnie o ścianę)



Koniec filmu = upadek telefonu
Materiał własny.

Niech każdy zobaczy mordy tych wieśków, którzy nie mają żadnych konsekwencji z tego że pieprzneli mnie o ściane, uszkodzili telefon.

Dla zainteresowanych pozostał proces cywilny, ale jak przegram to będę sam musiał płacić ku*asom odszkodowanie i to nie małe.

Luis

2013-04-17, 21:53
hm to się też na wiochę nadaje. :P nawet tytuł pasuje :D

kajtoh

2013-04-17, 21:56


Druga część filmu gdzie już przód i tył szajsfona był roztrzaskany, ale dane udało się zgrać i w sumie słychać tylko moje krzyki i bomby w tle.
Godzine czekałem na odbiór telefonu i gdyby nie to że miałem drugi służbowy i to że nie przyjechała policja nie odzyskałbym już tamtego!

komargda

2013-04-17, 21:57
z nimi ciężko wygrać. na filmiku nie widać abyś został popchnięty w wyniku czego , telefon poszedł odwiedzić Steve'a Jobsa . Jakbyś miał naocznych świadków zdarzenia to byłoby już inaczej. Czyli ogółem masz ch*jową sytuację.

kajtoh

2013-04-17, 21:59
komargda napisał/a:

z nimi ciężko wygrać. na filmiku nie widać abyś został popchnięty w wyniku czego , telefon poszedł odwiedzić Steve'a Jobsa . Jakbyś miał naocznych świadków zdarzenia to byłoby już inaczej. Czyli ogółem masz ch*jową sytuację.



Najlepsze jest to, że tam jest monitoring miejski bo to skrzyżowanie w Warszawie ulic Konopczyńskiego i Tamki, ale jeśli rozpoczął bym sprawę z powództwa cywilnego i przegrał byłoby ze mną kiepsko.

komargda

2013-04-17, 22:04
tylko że monitoring jest straży. Możesz iść na policje ale na 10000% dostaniesz odpowiedz, że kamera nie była skierowana w tą stronę.

ale i tak na Twoim miejscu poszedłbym na psy. Oni nie cierpią straży miejskiej. pogadaj i poproś o jakąś ich interwencję w tej sprawie

kajtoh

2013-04-17, 22:05
komargda napisał/a:

tylko że monitoring jest straży. Możesz iść na policje ale na 10000% dostaniesz odpowiedz, że kamera nie była skierowana w tą stronę.



Już dostałem odpowiedź, że kamera nie obejmuje tego obszaru co jest k***a bzdurą.
Fakt faktem że jest obrotówka i mogła być skierowana w inną stronę, ale cała "interwencja" a raczej komedia trwałą 1,5-2h więc musiała obejmować sytuację.

Gorgor

2013-04-17, 22:08
O co Ci właściwie chodzi? Jak nie umiesz trzymać w łapie telefonu to po cholerę łazisz z nim po ulicy sieroto? Miałeś szczęście, że trafiłeś na kulturalnych ludzi bo inni zrobiliby Ci nim kolonoskopię. Ojca też nagrywasz i donosisz matce?

Kakushkin

2013-04-17, 22:15
@up
Oho, kolega strażnik miejski widzę.

kajtoh

2013-04-17, 22:16
Gorgor napisał/a:

O co Ci właściwie chodzi? Jak nie umiesz trzymać w łapie telefonu to po cholerę łazisz z nim po ulicy sieroto? Miałeś szczęście, że trafiłeś na kulturalnych ludzi bo inni zrobiliby Ci nim kolonoskopię. Ojca też nagrywasz i donosisz matce?



Nie pownieniem wdawać się w dyskusje z kimś kto jest ćwierć-inteligentem, ale pewnie nie mam racji bo internetowym hejterem jest być łatwo.

Wyjaśnie Ci gorgorze, że nie szedłem z telefonem sieroto tylko po pół godzinie ciśnięcia mi przez strażników zaczałem ich nagrywać i ostatkiem wiary w polską sprawiedliwośc po rozpieprzeniu mi telefonu zadzwoniłem "donosząc" na "psy" jak pewnie byś to nazwał.
Wiem wiem wiem... Ty byś ich naj***ł, masz piwko!

Gorgor

2013-04-17, 22:34
kajtoh napisał/a:



Nie pownieniem wdawać się w dyskusje z kimś kto jest ćwierć-inteligentem, ale pewnie nie mam racji bo internetowym hejterem jest być łatwo.

Wyjaśnie Ci gorgorze, że nie szedłem z telefonem sieroto tylko po pół godzinie ciśnięcia mi przez strażników zaczałem ich nagrywać i ostatkiem wiary w polską sprawiedliwośc po rozpieprzeniu mi telefonu zadzwoniłem "donosząc" na "psy" jak pewnie byś to nazwał.
Wiem wiem wiem... Ty byś ich naj***ł, masz piwko!



Ja widzę tylko jak zaczynasz mędrkować, trzeba było pójść do domu a nie machać telefonem. Chyba, że przywiązali Cię do latarni i zmuszali do wysłuchiwania przekleństw. Gdyby zajście miało miejsce w USA to patolog wyciągałby z Ciebie kulki. Ciesz się.

kajtoh

2013-04-17, 22:36
Gorgor napisał/a:



Ja widzę tylko jak zaczynasz mędrkować, trzeba było pójść do domu a nie machać telefonem. Chyba, że przywiązali Cię do latarni i zmuszali do wysłuchiwania przekleństw. Gdyby zajście miało miejsce w USA to patolog wyciągałby z Ciebie kulki. Ciesz się.



Widać, że mało wychodzisz z domu, a jeśli wychodzisz to tylko na pole, generalnie nie mogłem odejść bo sprawdziali czy jestem "biały" ale pewnie i tak nie zrozumiesz bo u Ciebie biała jest tylko rzepka z familiady panie mędrku.

Z resztą czekałem bardzo długo w deszczu pod radiowozem bo ponad godzinę na samo sprawdzenie danych, a jeśli byś wyjechał któregoś dnia swoim traktorem dalej niż poza pole wiedziałbyś że trwa to chwilę.

pawelkrk00

2013-04-17, 22:49
W sumie na tym nagraniu widać jak ten strażnik zamachnął się :D

Możesz mi wierzyć że w Krakowie jest duuużo gorzej tam od policji za pyskowanie dostaje się wpie**ol i nie udowodnisz im tego

kajtoh

2013-04-17, 22:54
pawelkrk00 napisał/a:

W sumie na tym nagraniu widać jak ten strażnik zamachnął się :D

Możesz mi wierzyć że w Krakowie jest duuużo gorzej tam od policji za pyskowanie dostaje się wpie**ol i nie udowodnisz im tego



Powiem Ci tak, nie lubie podziałów Kraków, Warszawa, czy wyp*zdów zdrój. Wszędzie w policji są ludzie i są sk***ysyny (niestety 3/4) i nie ma co uogólniać (tak jak moje 3/4).

Prawda jest taka że pyskując w większości przypadków dostaniesz w morde jak nie na miejscu to na wynos, ale inna sytuacja kiedy na prawdę masz dość problemów i chcesz być miły i grzeczny, a mimo zachowania wychodzi zupełnie odwrotnie. Niestety minus dla mnie bo nie kręciłem od początku jak byłem miły i spokojny, ale kto mógł się spodziewać?

Kaprys

2013-04-17, 22:54
Ciśnij na materiał z monitoringu. Niby nic nie widzą, ale jednak k***a wszystko zobaczą. Ja kiedyś zawracałem na zakazie, a nawet nie wiedziałem, to zaraz niebiescy za mną, bo dostali zgłoszenie z operatora kamery, która była na następnym skrzyżowaniu. Lekko 150m dalej. 5 punktów i widełki 50-500zł. Dostałem 50, i punkty. Policjanci byli naprawdę spoko, mówili mi, że oni to by oleli tą sytuację, bo niemal zero ruchu, a ja z innego miasta i wytłumaczyłem, że poj***łem ulice, za wcześnie skręciłem, i chciałem wrócić na właściwą. No ale jest nagrane i oni MUSZĄ mnie ukarać, bo konsekwencje służbowe. Dostałem najniższy możliwy mandat. Bez proszenia, błagania, rozmowa między ludźmi. Odniosłem wrażenie, że sami byli wk***ieni, że musieli podjąć interwencję :)