18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż wiejska

kajtoh • 2013-04-17, 21:50
Może i mało sadystyczne, ale smutne bo polska rzeczywistość.
Szedłem sobie ulicą i fakt piłem piwo (trzeźwy niestety jeszcze) podjechała straż, mandat na 100 przyjąłem, ale panom coś się chyba nie spodobałem zaczęli k***ić na mnie o dziwo na prawdę z braku powodu, więc zacząłem kręcić.
Mandat finalnie dostałem, podpisałem, ale druki do wpłaty itd zostały mi zabrane, a nazwiska strażnika nie otrzymałem przez 1,5h interwencjii. Była policja nawet, bo jak przystało na pokolenie JP zadzwoniłem.

Finał akcji - rozpieprzony szajsfon 4, odwołanie do straży, odpowiedź? Telefon sam mi upadł. (strażnik po lewej rzuca mnie o ścianę)



Koniec filmu = upadek telefonu
Materiał własny.

Niech każdy zobaczy mordy tych wieśków, którzy nie mają żadnych konsekwencji z tego że pieprzneli mnie o ściane, uszkodzili telefon.

Dla zainteresowanych pozostał proces cywilny, ale jak przegram to będę sam musiał płacić ku*asom odszkodowanie i to nie małe.

saimon292

2013-04-18, 14:44
Jak czytam Wasze komentarze to rzygam tęczą. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, z resztą nie wiem jak trwała wcześniej dana sytuacja. Jednak jesteś na przegranej pozycji ponieważ ich było 2'uch. Ty sam, słowo przeciw słowu...

stanson

2013-04-18, 16:49
Słusznie, gnojstwo pijące i szwendające się po ulicach należy tępić, jak nie rozumie to może rzut o ścianę pomoże.

Pa...........‚y

2013-04-19, 00:47
Smutne... ludzie k***y;/ Rozumiem mandacik, ale niedowartościowani debile, którym w życiu nie wyszło jakoś muszą odreagować. Jak nie stoją przed klubem w pięciu i nie biją ludzi to pracują w straży miejskiej, bo nawet do policji byli za głupi. Miałem zamiar przeczytać wszystkie komentarze, ale po 2,5 strony odpuściłem, czytając tylko dwa wyżej, widzę komucha - stanson. Co komu przeszkadza koleś idący ulicą z browarkiem? Nie rozumiem kompletnie tego zakazu, jeśli ktoś kulturalnie pije piwko czy co innego na ulicy, nie zaczepia ludzi, nie jest pijany i się nie awanturuje, to co w tym złego? Są kraje gdzie możesz się napić piwka na ławce w parku i nie łatasz za karę dziury w budżecie płacąc debilny mandat. Co innego jak pijany się awanturuje, wtedy mandat się należy, ale może dojdzie do tego, że pijany nie będę mógł wrócić z imprezy do domu, bo mandat dostanę? Niektóre zakazy są z dupy wzięte i tyle. Jak kolesie chcą się nawalić i robić zadymę to nawalą się w domu i staną na rogu. Sam wpie**ol zebrałem od takich, ale chciałbym mieć możliwość wypicia piwka ze znajomymi w plenerze bez możliwości zebrania mandaciku. :piwo:

Gitarzysta

2014-10-29, 08:45
Z tymi k***ami nie ma co dyskutować, jak masz warunki fizyczne to sp***alać jak przed bandą cyganów albo podpisać mandacik i oddalić się czym prędzej z podkulonym ogonkiem aby nie przyj***li się do czegoś jeszcze