18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż wiejska

kajtoh • 2013-04-17, 21:50
Może i mało sadystyczne, ale smutne bo polska rzeczywistość.
Szedłem sobie ulicą i fakt piłem piwo (trzeźwy niestety jeszcze) podjechała straż, mandat na 100 przyjąłem, ale panom coś się chyba nie spodobałem zaczęli k***ić na mnie o dziwo na prawdę z braku powodu, więc zacząłem kręcić.
Mandat finalnie dostałem, podpisałem, ale druki do wpłaty itd zostały mi zabrane, a nazwiska strażnika nie otrzymałem przez 1,5h interwencjii. Była policja nawet, bo jak przystało na pokolenie JP zadzwoniłem.

Finał akcji - rozpieprzony szajsfon 4, odwołanie do straży, odpowiedź? Telefon sam mi upadł. (strażnik po lewej rzuca mnie o ścianę)



Koniec filmu = upadek telefonu
Materiał własny.

Niech każdy zobaczy mordy tych wieśków, którzy nie mają żadnych konsekwencji z tego że pieprzneli mnie o ściane, uszkodzili telefon.

Dla zainteresowanych pozostał proces cywilny, ale jak przegram to będę sam musiał płacić ku*asom odszkodowanie i to nie małe.

Loaloa

2013-04-17, 22:56
Mogli ci masaż nerek zafundować, to byś teraz na intensywnej terapii odpoczywał, a nie mądrzył się na sadolu.

kajtoh

2013-04-17, 23:01
Kaprys napisał/a:

Ciśnij na materiał z monitoringu. Niby nic nie widzą, ale jednak k***a wszystko zobaczą. Ja kiedyś zawracałem na zakazie, a nawet nie wiedziałem, to zaraz niebiescy za mną, bo dostali zgłoszenie z operatora kamery, która była na następnym skrzyżowaniu. Lekko 150m dalej. 5 punktów i widełki 50-500zł. Dostałem 50, i punkty. Policjanci byli naprawdę spoko, mówili mi, że oni to by oleli tą sytuację, bo niemal zero ruchu, a ja z innego miasta i wytłumaczyłem, że poj***łem ulice, za wcześnie skręciłem, i chciałem wrócić na właściwą. No ale jest nagrane i oni MUSZĄ mnie ukarać, bo konsekwencje służbowe. Dostałem najniższy możliwy mandat. Bez proszenia, błagania, rozmowa między ludźmi. Odniosłem wrażenie, że sami byli wk***ieni, że musieli podjąć interwencję :)



Ale ja nie ciśnę na ten materiał, bo wiele razy miałem podobne sytuacje gdzie sam uważałem ze mandat będzie trzeba zapłacić albo stracić prawko. Problemem jest ta pie**olona straż miejska, która nie wiedzieć po co jest (przed nagraniem filmu jeszcze w miare czułem potrzebę ich obecności w postaci ganiania za rzucenie papierka). Na monitoring nie ma co cisnąć bo to i znajomiści nie pomogą niestety jak się przekonałem.

W tej sytuacji podobno nie ma żadnego nagrania, ale podejrzewam, że w momencie sprawy cywinej nagranie nic by nie pomogło.. MAFIA MUSI ZARABIAĆ!

Loaloa napisał/a:

Mogli ci masaż nerek zafundować, to byś teraz na intensywnej terapii odpoczywał, a nie mądrzył się na sadolu.



Podziwiam kolegę, taki twardy jesteś. Prawdziwy interneroywy hejter. PROPSY! Sprzedaną nerkę kiedyś też wrzucę, ale w swoim czasie.


Bardzo wszystkich prosze żeby to nagranie dosięgnęło jak największej liczby osób. Zależy mi żeby każdy widział jak działa ten ch*jowaty aparat zwany strażą miejską i nie boję się słów w ich stronę, bo oskarżenia (z mojej strony) pewnie w ciągu miesiąca wyjdą.

pawelkrk00

2013-04-17, 23:16
Ja Cię podziwiam bo jakby mi rozwalili telefon to chyba bym się z nimi bił :D

kajtoh

2013-04-17, 23:20
pawelkrk00 napisał/a:

Ja Cię podziwiam bo jakby mi rozwalili telefon to chyba bym się z nimi bił :D



No widzisz każdy by się bił przecież, a nie na sadola wstawiał :D

pawelkrk00

2013-04-17, 23:21
W sumie to bym się bił a potem wrzucił filmik na sadola :D

trabus

2013-04-17, 23:22
@Loaloa mogli mu? Mogla to matka ciebie wyskrobać i spuścić w kiblu. To są k***a funkcjonariusze publiczni i kto jak nie oni maja do k***y nędzy przestrzegać prawa. A ten kolejny debil co ich jeszcze bronił będzie. Nic się nie martw wiem, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi :D Za chudy w uszkach jesteś po prostu. Ale jak skończysz gimnazjum (o ile) to czeka cie wspaniała kariera zgadnij gdzie? Tak w straży miejskiej :D Nadajesz się!
@Autor
A choćbyś się miał zesrać to ch*jom nie popuść. Choćbyś miał pisać skargi, że śpią na służbie czy cokolwiek co sk***ysynom uprzykrzy życie. Dostaną po łopacie i będą se mogli wyładować złości, że im żona nie dała w kamieniołomie. Obrońcy, k***a ich mać porządku.

PS. Jak możesz to idź zapłacić mandat w monetach po 1gr. :D Będą mieli zajęcie na rok żeby to policzyć xD

yoshi88-88

2013-04-17, 23:23
dawaj znać jak się dalej sprawa potoczy :) Czy uda Ci się coś wywalczyć :) Trzymam kciuki osobiście , w każdej służbie jest jakiś odsetek takich oto ludzi jak w/w strażnicy wiejscy , u nich to chyba oscyluje w granicach 90% ;)
Pamiętam jak kiedyś mało co nie dostałem mandatu (ale od misiaków), gdyż zatrzymali mnie do kontroli (wg nich byłem pijany, bo ominąłem raptownie pie**oloną dziurę w drodzę która przypominała wąwóz - oczywiście badanie narko i alko), na prawku mam swoje jeszcze stare zdjęcie z brylami , a że prawko już parę lat ma , to w mym życiu się zmieniło to, że wada mi się naprostowała (z dalekowzrocznością tak jest , że jak się rośnie , to się zazwyczaj cofa). Chu-ja, nie rozumieli , że nie musze już nosić okularów, tłumaczę , że to gorzej na moje oczęta nawet będzie , że jak nie są potrzebne a będe nosił , trwało to dobre 15 minut , tłumaczenie , ale dostali wezwanie , no i stwierdzili , że mam szczęscię.
Dziękuje , wiem , piękna historia :*

Tw...........ir

2013-04-17, 23:25
nie podali danych wiec rozbili ci anonimowo telefon porobilbym zdjecia pismo do komendanta o polubowne zalatwienie sprawy albo sprawa do sadu wygrana masz na bank widac ze lapy do ciebie wyciagaja i ze nie daja danych

kajtoh

2013-04-17, 23:29
trabus napisał/a:

@Loaloa mogli mu? Mogla to matka ciebie wyskrobać i spuścić w kiblu. To są k***a funkcjonariusze publiczni i kto jak nie oni maja do k***y nędzy przestrzegać prawa. A ten kolejny debil co ich jeszcze bronił będzie. Nic się nie martw wiem, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi :D Za chudy w uszkach jesteś po prostu. Ale jak skończysz gimnazjum (o ile) to czeka cie wspaniała kariera zgadnij gdzie? Tak w straży miejskiej :D Nadajesz się!
@Autor
A choćbyś się miał zesrać to ch*jom nie popuść. Choćbyś miał pisać skargi, że śpią na służbie czy cokolwiek co sk***ysynom uprzykrzy życie. Dostaną po łopacie i będą se mogli wyładować złości, że im żona nie dała w kamieniołomie. Obrońcy, k***a ich mać porządku.

PS. Jak możesz to idź zapłacić mandat w monetach po 1gr. :D Będą mieli zajęcie na rok żeby to policzyć xD



Wiem że brzmieć będę jak 100 % prawilniak, ale akurat tego mandatu nie zapłacę, ale i również mam dylemat wielki czy zaczynać sprawę cywilną bo powiem krótko my sadole to inna bajka - mścić się, zaj***ć, oddać, ale mecenas powiedział, że sprawa właśnie ze względu na brak nagrania jest (przepraszam że klnę ale raz że sadol, a dwa że emocje) k***a jego mać przegrana, bo nie ma nagrań własnych gdzie jest pysk tych wieśniaków, ręka i o dziwo mój telefon, który ma kręcić mój telefon, który sie rozpie**ala.......

PedoKsiądz napisał/a:

nie podali danych wiec rozbili ci anonimowo telefon porobilbym zdjecia pismo do komendanta o polubowne zalatwienie sprawy albo sprawa do sadu wygrana masz na bank widac ze lapy do ciebie wyciagaja i ze nie daja danych



Sprawa poszła w miare polubownie do nich wewnątrz w ramach naruszenia przepisów przez nich i została odrzucona ze wzgłedu na odrzuenie tych dowodów, które wam tu dziś przesłałem.

Niestety smutna prawda jest taka że wielki ch*j z tego będzie, nawet jak będzie sprawa cywilna, chyba że ktoś ma pomysł jak mi w tym pomóc.

iMarcos

2013-04-17, 23:34
Straszna ch*jnia... jedyna szansa to te nagrania z kamery. Innych kamer nie ma ?

krzysiek0909

2013-04-17, 23:34
I właśnie przez takich pojebów jak ci na filmie większość ludzi nie przepada za strażą miejską i policją. Rozumiem, dla bandytów mogą być brutalni i chamscy, ale po kij czepiają się osób które przechodziły sobie spokojnie ulicą i choćby trzymali piwo. Spisanie, mandacik, dziękuje do widzenia z uśmiechem i tyle. Sam raz miałem sytuację gdy krawężnik k***ił na mnie za to że przechodziłem poboczem obok rozbitego auta. Zamiast powiedzieć przepraszam, niech przejdzie pan drugą stroną ulicy ten wypalił od razu "gdzie k***a leziesz, wypie**alaj drugą stroną!" Rozumiem kolega może mi tak powiedzieć, ale pie**olony krawężnik na służbie powinien mieć jakąś kulturę.

paner666

2013-04-17, 23:35
Strażnik miejski, jeszcze nie pies, a już nie człowiek.

____

2013-04-17, 23:36
Możesz złożyć zawiadomienie do prokuratury, ustne zgłoszenie na policji nie ma sensu, pomimo że policja często śmieje się z miejskich to i tak nie będą chcieć tego za bardzo prowadzić (tym bardziej przyjmować zgłoszenia).

Zniszczenie mienia art. 288 p.1kk
Nadużycie funkcji (może) art. 231 p.1 kk

Twoje ryzyko - czynna napaść na funkcjonariusza art. 222 p.1.
kk

Do ewentualnego wniosku o popełnieniu przestępstwa, wnioski dowodowe (zabezpieczenie nagrań z monitoringu w celu...).

Powysyłaj filmy do lokalnych mediów + opis.

Możesz też zrobić dym w urzędzie miasta, który jako tako jest nad SM

Edit:
Jeśli doszło naruszenia ciała (rozcięcia, otarcia, stłuczenia) to nie zapomnij o obdukcji.

przemolol

2013-04-17, 23:36
Mogłeś po prostu przyjąć ten mandat i nie narzekać w końcu na początku mieli racje z tym piciem. Ale wiadomo jak to jest jak już się człowiek napije :-)

kajtoh

2013-04-17, 23:38
iMarcos napisał/a:

Straszna ch*jnia... jedyna szansa to te nagrania z kamery. Innych kamer nie ma ?



Niestety wg oficjalnych oświadczeń nie ma, chociaż są ale podobni nie obejmowały "w danej chwili" tego miejca chociaż daną chwilą były prawie 2h internwencji straży + policjii

przemolol napisał/a:

Mogłeś po prostu przyjąć ten mandat i nie narzekać w końcu na początku mieli racje z tym piciem. Ale wiadomo jak to jest jak już się człowiek napije :-)



ale ja od początku przyjąłem właśnie mandat, jeśli bym pyskował w jakimkolwiek stopniu nie byłoby tego tematu! :/