18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż wiejska

kajtoh • 2013-04-17, 21:50
Może i mało sadystyczne, ale smutne bo polska rzeczywistość.
Szedłem sobie ulicą i fakt piłem piwo (trzeźwy niestety jeszcze) podjechała straż, mandat na 100 przyjąłem, ale panom coś się chyba nie spodobałem zaczęli k***ić na mnie o dziwo na prawdę z braku powodu, więc zacząłem kręcić.
Mandat finalnie dostałem, podpisałem, ale druki do wpłaty itd zostały mi zabrane, a nazwiska strażnika nie otrzymałem przez 1,5h interwencjii. Była policja nawet, bo jak przystało na pokolenie JP zadzwoniłem.

Finał akcji - rozpieprzony szajsfon 4, odwołanie do straży, odpowiedź? Telefon sam mi upadł. (strażnik po lewej rzuca mnie o ścianę)



Koniec filmu = upadek telefonu
Materiał własny.

Niech każdy zobaczy mordy tych wieśków, którzy nie mają żadnych konsekwencji z tego że pieprzneli mnie o ściane, uszkodzili telefon.

Dla zainteresowanych pozostał proces cywilny, ale jak przegram to będę sam musiał płacić ku*asom odszkodowanie i to nie małe.

kajtoh

2013-04-18, 00:31
pmodzelewski napisał/a:

@kajtoh Narzeczona mojego brata została potrącona przez policjanta po służbie i została założona sprawa z powództwa publicznego. Nie znam się na szczegółach, ale jak ktoś kogoś "uszkodzi" i pokrzywdzony przebywa w szpitalu dłużej niż kilka dni, to prokuratura sama zaczyna działać, a pokrzywdzony występuje w roli oskarżyciela posiłkowego. Rzeczony policjant uruchomił swoje znajomości, a w ogóle z jego zeznań wynikało, że ta biedna dziewczyna sama specjalnie wpieprzyła się pod samochód (jakby nie miała nic ciekawszego do roboty). No i ch*j wyszedł z całej tej sprawy.

Jak masz czas i chęć ganiać się z tym mętami to proszę bardzo, ale czasami lepiej sobie odpuścić i iść do przodu.



Ale raz - on był na służbie razem z kolegą - 2 vs 1. A dwa że ja nie byłem w szpitalu w ogole bo siniaki siniakami, ale fakt rozpieprzenia telefonu najbardziej mnie wk***ił, a może inaczej - odpowiedzialności za rozk***ienie. Policja, która przyjechała sporządziła notatki moje i straży, tyle..

Hades231 napisał/a:

Ehhh. Zacznę taką optymistyczną wersję. Zachodzisz do prokuratury, wyłuszczasz sprawę(podstawą jest zgłoszenie się na policję, wiec obok 1-szego warunku możesz odhaczyć ptaszka). Skoro było zgłoszenie, muszą się tym zająć. Jedziemy dalej, a więc, zaczyna się sprawa, prokurator ma dostęp do raportu na wstępie(to głównie o niego będzie oparte oskarżenie), dalej pobiera dane z monitoringu. Tu jest pewna zasada - automatycznie do filmu dodawana jest data, więc tu cię bardzo nie oszukają, dawanie starych materiałów może być trudne, a awarie muszą natychmiast zgłaszać, więc wersja ze się nie nagrało działa na ich niekorzyść(SM jako całej instytucji, a nie twoich dwóch znajomych). Założenia są dwa :
1)To sprawa karna, bo w cywilnej nie masz zbyt dużego pola manewru
2)Kwestia SM, która musi mieć raport z bloczka mandatowego(kiedy, dla kogo, za co) GDZIE TY POWINIENEŚ DOSTAĆ KOPIE NA KTÓREJ TAK SAMO POWINNY WIDNIEĆ NAZWISKA!!! Tam pisze kto wypisywał mandat, osobiście się ktoś pod nim podpisał



Po prostu nie myślałem nigdy, że prokuratura zajmuje się tak błachymi na pozór sprawami. Druku nie dostałem, ale nadal pozostaje fakt dowodu z monitoringu. Nie wiem kto go obsługuje, ale tak jak wspomniałem interrwencja trwała długo więc może to co piszesz ma sens. Finalnie dowiedziałem się że pan, który mnie pchnął ma na nazwisko D.browski, ale sam musiałem to ustalić. Ja ogólnie druków nie dostałem.

HariDee

2013-04-18, 00:32
Takie zycie. Do policji w tym kraju nikt nie ma szacunku, wiec jak zlapia kogos to sie na jednym wyzyja, bo juz na grupce dresow pod blokiem nie moga, bo jeszcze oberwa.
A co dopiero mowic w strazy miejskiej.. Pacany pooblewaly wszystkie egzaminy to i poszli do strazy miejskiej, a ze byli wybitnie niedoj***ni zostali przyjeci. I co teraz takiemu zrobisz? - Nic.
Ogolnie to nie sama policja-straz miejska jest zla, to spoleczenstwo ktore nie ma do nikogo i niczego szacunku, nasze prawo jest do dupy, a politycy tylko kradna nie martwiac sie o nic.

Ty zamist wyciagac tego srajfona mogles po prostu skulic ogon grzecznie przeprosic panow POJEBOW ze strazy miejskiej i isc do domu, nawet po tej godzinie stania - mialbys chociaz telefon w calosci.
Polska to tak chory kraj ze nie ma co walczyc o sprawiedliwosc, szczegolnie z organami 'wladzy'.
Kilka lat temu mialem kolege ktory juz teraz niestety nie zyje, ale jego ojciec byl moze i nadal jest straznikiem miejskim, i widzialem na wlasne oczy co oni tam wyprawiaja. SYF, BRUD, KILA I MOGILA, nie robia doslownie nic, NIC, a biora za to kase, odreagowuja swoje humorki na ludziach, i maja wszystko w dupie, bo jak co to ich stary kolega 'komendant' obroni.
I tyle, im nic nie zrobisz. Nawet jak by cie tam pobili a ty bys to nagral to nic by sie nie stalo, bo te k***y sie wywina, a Ty jeszcze bedziesz musial placic za sad itd.

Przeciw takim k***om trzeba robic sprawy GRUPOWE, i wtedy jak takich 20 poszkodowanych osob sie znajdzie, to moze i cos razem zdzialaja.. Ale jednostka? U nas w kraju nie ma szans aby cos zmienila, lub chociaz wywalczyla swoje prawa.

I pisze to na prawde wzburzony, bo nie lubie srac we wlasne gniazdo, i mimo tego ze to moje gniazdo opuscilem za chlebem przykro mi sie nadal tam jest tak jak bylo.

I szczerze mowiac - nic sie nie zmieni. Za pewne nigdy. Wyrasta nam pokolenie ciot, pedalow i debili. A ci ktorzy teraz maja po 20-25 lat nie zrobia nic, bo potrafia tylko gdakac, tak jak ja teraz..
Przykre ale prawdziwe.

MudPie

2013-04-18, 00:36
widzimy tutaj jedną stronę, nie wiadomo co się działo wcześniej. Może ich sprowokowałeś do takiego zachowania, a wtedy mają prawo użyć siły. Na urywku mówi ci że nie wykonujesz poleceń.. to chyba nie zmyślił sobie tego..

kajtoh

2013-04-18, 00:39
HariDee napisał/a:

Takie zycie. Do policji w tym kraju nikt nie ma szacunku, wiec jak zlapia kogos to sie na jednym wyzyja, bo juz na grupce dresow pod blokiem nie moga, bo jeszcze oberwa.
A co dopiero mowic w strazy miejskiej.. Pacany pooblewaly wszystkie egzaminy to i poszli do strazy miejskiej, a ze byli wybitnie niedoj***ni zostali przyjeci. I co teraz takiemu zrobisz? - Nic.
Ogolnie to nie sama policja-straz miejska jest zla, to spoleczenstwo ktore nie ma do nikogo i niczego szacunku, nasze prawo jest do dupy, a politycy tylko kradna nie martwiac sie o nic.

Ty zamist wyciagac tego srajfona mogles po prostu skulic ogon grzecznie przeprosic panow POJEBOW ze strazy miejskiej i isc do domu, nawet po tej godzinie stania - mialbys chociaz telefon w calosci.
Polska to tak chory kraj ze nie ma co walczyc o sprawiedliwosc, szczegolnie z organami 'wladzy'.
Kilka lat temu mialem kolege ktory juz teraz niestety nie zyje, ale jego ojciec byl moze i nadal jest straznikiem miejskim, i widzialem na wlasne oczy co oni tam wyprawiaja. SYF, BRUD, KILA I MOGILA, nie robia doslownie nic, NIC, a biora za to kase, odreagowuja swoje humorki na ludziach, i maja wszystko w dupie, bo jak co to ich stary kolega 'komendant' obroni.
I tyle, im nic nie zrobisz. Nawet jak by cie tam pobili a ty bys to nagral to nic by sie nie stalo, bo te k***y sie wywina, a Ty jeszcze bedziesz musial placic za sad itd.

Przeciw takim k***om trzeba robic sprawy GRUPOWE, i wtedy jak takich 20 poszkodowanych osob sie znajdzie, to moze i cos razem zdzialaja.. Ale jednostka? U nas w kraju nie ma szans aby cos zmienila, lub chociaz wywalczyla swoje prawa.

I pisze to na prawde wzburzony, bo nie lubie srac we wlasne gniazdo, i mimo tego ze to moje gniazdo opuscilem za chlebem przykro mi sie nadal tam jest tak jak bylo.

I szczerze mowiac - nic sie nie zmieni. Za pewne nigdy. Wyrasta nam pokolenie ciot, pedalow i debili. A ci ktorzy teraz maja po 20-25 lat nie zrobia nic, bo potrafia tylko gdakac, tak jak ja teraz..
Przykre ale prawdziwe.



Co do spraw grupowych to wyciągam to tutaj niech te mordy będą szykanowane, niech powstaną z nich memy, niech baby z ku*asami srają na nich gęstym moczem na hardzie, ale ja przyjąłęm sprawe na klatę - wziąłem mandat. Tylko skąd wbrew mojej na prawdę serdeczności to kurestwo?
Bo można zwalić na gorszy dzień, na 15 wcześniejszych złodzei zapalniczek, ale zobacz - tak można k***a mać w każdej branży, a jednak nie wracasz do domu i nie wyżywasz się na rodzinie? (może poza żoną)

MudPie napisał/a:

widzimy tutaj jedną stronę, nie wiadomo co się działo wcześniej. Może ich sprowokowałeś do takiego zachowania, a wtedy mają prawo użyć siły. Na urywku mówi ci że nie wykonujesz poleceń.. to chyba nie zmyślił sobie tego..



A co odpowiedziałem?
Że wykonuje, ale że mam prawo ich kręcić nawet podczas interwencji względem mojej osoby.
I powiem szczerze to nie wiedziałem o tym wcześniej gdyby nie Sadistic (sadol uczy, sadol bawi).
Ale w przepisach faktycznie tak jest.

Hades231

2013-04-18, 00:41
Moja osobista rada która Ci się może nie spodobać, ale nie mów nikomu wyżej postawionemu że prowadziłeś prywatne śledztwo. Nie lubią tego. A co do wyglądu - wygląda źle, ale jeśli to ubierzesz w słowa języka sądowego, to można te zarzuty postawić koło próby gwałtu i jazdy pod wpływem. A co do moich zarzutów w stosunku do Ciebie odpowiem pytaniem - każdy mówi że w sejmie kradną, ale dalej piastują swoje obowiązki - dlaczego? Bo brakuje ludzi, którzy nie tylko mówią, ale też robią. Wystarczy 100tys podpisów, aby coś zrobić, ale w 38mln kraju jest problem, bo wszyscy tylko mówią

kajtoh

2013-04-18, 00:45
Hades231 napisał/a:

Moja osobista rada która Ci się może nie spodobać, ale nie mów nikomu wyżej postawionemu że prowadziłeś prywatne śledztwo. Nie lubią tego. A co do wyglądu - wygląda źle, ale jeśli to ubierzesz w słowa języka sądowego, to można te zarzuty postawić koło próby gwałtu i jazdy pod wpływem. A co do moich zarzutów w stosunku do Ciebie odpowiem pytaniem - każdy mówi że w sejmie kradną, ale dalej piastują swoje obowiązki - dlaczego? Bo brakuje ludzi, którzy nie tylko mówią, ale też robią. Wystarczy 100tys podpisów, aby coś zrobić, ale w 38mln kraju jest problem, bo wszyscy tylko mówią



Bo tu jest tak jak mówisz problem jednostki, każdy by chciał coś zrobić i może o tym myśli ale brakuje porozumienia, żeby na prawdę ruszyć dupę z przed komputera, a to wróciłem o 18 do domu grażynka gotuje śląskie i zaraz spać. Ale powiem szczerze, że nie ma się co dziwić, cytując takiego nowoczesnego raperka "to siedzi w nas jak szósty zmysł" i w nas troche młodszym pokoleniu (na szczęście mało) ale i w tym pokoleniu starszym i tym k***a nie wiadomo jakim SM.

Hades231

2013-04-18, 00:51
@HariDee, noż k***a mać. Najlepiej się połóż i cicho łkaj, twierdząc że jest źle. Albo jeszcze lepiej wyjedź, twierdząc, że tu się nic nie zmieni. Jak się ma zmienić, skoro nikt się nie chce wychylić? Powiedz mi, na kogo jesteś w stanie zaglosować na następnych wyborach? Na PO? No przecież oni kradną. Na PiS? Ci to jacyś chorzy fanatycy RM. PSL? Nie no, przecież ty nic wspólnego z rolnictwem pewnie nie masz więc oni cię w ogóle nie interesują. SLD? Lewacy. Palikot? Gejów chcesz mieć w kraju? To może najlepiej w ogóle nie głosować i płakać że jest źle?

Zl...........ny

2013-04-18, 01:01
I bardzo ci dobrze krnąbrna dz**ko. Chlałeś ostentacyjnie to licz się z mandacikiem, nic tak nie wk***ia jak imbecyle które coś liznęli swoich praw i kręcą przed twarzą telefonikiem. I nie bronie tutaj miejskich bo to też dziady ale taką mają pracę.

marek232

2013-04-18, 01:10
@ "nic tak nie wk***ia jak imbecyle które coś liznęli swoich praw" ahhhh tęsknię za dyktaturą !

filipto

2013-04-18, 01:21
IMO w Polsce pojedyncza jednostka nie ma szans przebicia a media pewnie niestety nie nagłośnią tego bo przecież nie obrzucałeś ich fekaliami/ nie broniłeś krzyża. Proces jak Ci już prawnik powiedział będzie ciężki bo może się nie opłacić, przykra sprawa, że takie kurestwo się szerzy. Zapewne jak większość sadoli, tych którzy nie są z SM bądź ich rodzice są(bo po poziomie niektórych wyżej piszących to gimbazja widoczna), jestem byś wgrał taki proces.

demz

2013-04-18, 01:59
Ja pie**ole, gość 24 lata i chce się sądzić, że go strażnik popchnął (czego nie widać na filmie) i nabił siniaka (to musiało być kurewnie mocne pchnięcie; zdjęcia siniaka nie ma). Tego "k***owania" i agresywnego zachowania w wykonaniu strażników też nie słychać/widać jakoś. Telefon rozwalony niby, a zdjęcia jako dowód też nie ma. Z dupy temat, dwa krótkie filmiki i historyjka. Zero konkretów i błaganie o pomoc. 24 lata masz chłopie na karku, a tym tematem zrobiłeś z siebie niezłą p*zdę.
BTW. Twój głos i to jak mówisz brzmi tak, jakbyś już miał co najmniej kilka tych piwek wlane. Gość mówi, że nie stosujesz się do poleceń, więc pewnie Cię chciał wylegitymować albo coś, a Ty odmówiłeś, bo naoglądałeś się Sadistica i od razu wyciągnąłeś telefon. Jeśli serio Ci go rozwalili to może i lepiej - nie będziesz już wk***iał ludzi nagrywając ich twarze z odległości 10 cm.

miczel1

2013-04-18, 02:01
Patrze czytam ten post obserwuje i nasuwa sie jedno pytanie....
Ciekawe czy bramke w klubie tez bys chciał filmowac?Chłopaki wsadzili by Ci w dupe ten telefon az by ci gardłem wylazł.Dostał bys konkret wpie**ol i tyle.Sam bym ci zaj***ł w banie za nagrywanie na ich miejscu....Najlepsze to ten Twój telefon na 112...Brzydze sie takimi p*zdeczkami jak Ty-jak co to kozak a jak coś zle pujdzie to policja policja.Chciałes byc kozak?Piłes piwko? To wez temat na klate,zapłac mandat i przestańsie mazac jak baba.

człowiek_zły

2013-04-18, 02:12
j***ć milicję obywatelską i ORMO. j***ć Rzeczpospolitą i jej złodziejskie prawa. Czego ty chcesz? Żeby służby na utrzymaniu złodziejskiej RP przestrzegały prawo? Chyba urodziłeś się w innym państwie. Tu władza jest wrogiem obywateli i trzeba ją tępić na każdym kroku. JRP na 300% (na trzy baty).

miczel1

2013-04-18, 09:47
@Up....No kolego z jebac RP to chyba Cie fantazja poniosła.Mam nadzieje ze ktoś Ci skopie tą pusta głowe.Za takie słowa powinien być ostry wpie**ol.Tez nie jestem szczesliwy ze mieszkam w chorym kraju,ale to jest moja OJCZYZNA...Jak skonczysz gimnaziumto sp***alaj do UK tu nie jestes potrzebny.

marco_tbg

2013-04-18, 12:23
ale placzesz o ta 100... na drugi raz zapamietasz ze z idiotami w mundurach sie nie dyskutuje.