18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk kobiet...

Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...




lepzti

2020-10-31, 23:16
n3grom napisał/a:

Kibole widzac antife wybiegli, antifa stanela za kobietami a kobiety jak to kobiety zaczely skakac w miedzy czasie psy po cywilu z opaskami na lapach juz tez dobiegali widac na innych filmikach wiec sie kibole cofneli a lewacy dostaja poprostu sraczki przy tych filmikach i tej lewackiej nagonce ze wielce kogos pogonili... a na glownym filmiku widac jak jeden z antify palka teleskopowa leje go po glowie bo az zjechal i sie ulotnil. Ale szacun dla typa ze wstal i poszedl dalej mimo butelki na ryju rozbitej dodatkowo



Policja w tajniaku to wpadła ale jak kibole byli już schowani w bramie. i chciała wyłapać z protestujących ludzi którzy rzucali w to bydło butelkami żeby było co w tvpis pokazać. Szacun do typa to bym miał jak akcja by się toczyła w remizie u ciebie we wsi. A po takim ataku na zwykłych ludzi wk***ionych na tą zj***ną władze to mu się dwa razy większy wpie**ol należy.

Justynka99

2020-10-31, 23:21
Belweder napisał/a:

Według protestujących jest 56 płci. Którą muszę sobie wymyślić, żeby zajść w ciążę?



Rozliczę z efektów a nie metody. Wybierz sobie.

n3grom

2020-10-31, 23:26
lepzti napisał/a:

Policja w tajniaku to wpadła ale jak kibole byli już schowani w bramie. i chciała wyłapać z protestujących ludzi którzy rzucali w to bydło butelkami żeby było co w tvpis pokazać. Szacun do typa to bym miał jak akcja by się toczyła w remizie u ciebie we wsi. A po takim ataku na zwykłych ludzi wk***ionych na tą zj***ną władze to mu się dwa razy większy wpie**ol należy.



A ty myslisz ze tych 35 kiboli to gdzie polapali?miedzy innymi Ci co za daleko wybiegli byli lapani a reszta w tym czasie uciekla jak wpadly posilki to jak zwykle juz po akcji. Na filmikach z wypadu kiboli widac jak miedzy kobietami ida obojetnie. Wszedzie tylko mowia/pisza/pokazuja filmiki z koncowki i najpierw byly "kibole napadli na marsz" i ladnie filmiki wykadrowane a dzisiaj "antyfaszysci pogonili narodowcow/kiboli" i juz fragmenty jak antifa podbiega jak juz pusto albo to jak rodzynek dostaje oklep. A potem ze takie kiepy widzac filmik mysla to co wszedzie ci wmawiaja

Belweder

2020-10-31, 23:31
Justynka99 napisał/a:

Rozliczę z efektów a nie metody. Wybierz sobie.



Jak będzie takie wyimaginowane jak 54 dodatkowe płcie spowodowane chorobami psychicznymi to też się liczy? To ja czekam ciągle teraz na Twój odkurzacz, który urodzisz z płodu. Bo przecież płód nie jest człowiekiem i można sobie go od tak usuwać na "żądanie". W sumie możesz rodzić dowolny przedmiot, byle nie człowieka. Trzymam kciuki.

Tr...........ty

2020-11-01, 00:40
Kelmans napisał/a:

Zmień źródło swoich informacji, bo narodowcy nikogo nie atakowali, nie prowokowali, ani nie wyzywali.






PieronJasnySzlag

2020-11-01, 00:44
Justynka99 napisał/a:

Dobra. Ale najpierw Ty zajdź w ciążę zanim się zaczniesz na ten temat wypowiadać.


Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.

A kolejna kwestia jeśli pie**olicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po ch*j facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???

Ale jak zawsze lkogika głupich j***nych p*zd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
j***ć feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.

lepzti

2020-11-01, 01:51
n3grom napisał/a:

A ty myslisz ze tych 35 kiboli to gdzie polapali?miedzy innymi Ci co za daleko wybiegli byli lapani a reszta w tym czasie uciekla jak wpadly posilki to jak zwykle juz po akcji. Na filmikach z wypadu kiboli widac jak miedzy kobietami ida obojetnie. Wszedzie tylko mowia/pisza/pokazuja filmiki z koncowki i najpierw byly "kibole napadli na marsz" i ladnie filmiki wykadrowane a dzisiaj "antyfaszysci pogonili narodowcow/kiboli" i juz fragmenty jak antifa podbiega jak juz pusto albo to jak rodzynek dostaje oklep. A potem ze takie kiepy widzac filmik mysla to co wszedzie ci wmawiaja



Byłem i widziałem dlatego się tak ochoczo wypowiadam. Przy empiku nie zatrzymali nikogo z tych kiboli, później ja się ci frajerzy z brackiej od strony placu trzech krzyży wysypali to też nikogo nie zatrzymali i na Jerozolimskich w tym miejscu żadnej policji nie było. Ogólnie to bylo ich trochę za mało bo jakiś debil w telewizji kazał im kościołów bronić i jego domu, z tego co ludzie mówili i kilku znajomych pisało to spieprzyłi w okolice pub Wierzyca żeby uciekać na dół na Powiśle, kilku po drodze wyłapali i jakąś grupkę zdjęli już na Powiślu. Ale i tak było ciepło do jakiejś 2 w nocy bo latali grupkami po całym wwa i ludzi wracających do domu już w mniejszych grupach wyłapywali i spuszczali wpie**ol.

Kelmans napisał/a:

Zmień źródło swoich informacji, bo narodowcy nikogo nie atakowali, nie prowokowali, ani nie wyzywali.
Doinformuj się kim są prowokatorzy, których na Marszu o Wolność też nie brakowało.
W dobie internetu i dostępu do mediów niezależnych, relacji na żywo, to patrząc na poniektóre tutaj komentarze, to sporo ludzi dalej nie potrafi odróżnić faktów, od propagandy.



Co ty k***a chłopaku pie**olisz za głupoty. Byłem widziałem. Banda tych co się wysypała na Jerozolimskie z brackiej od strony placu trzech krzyży z kosmosu się nie wzięła, tylko jak usłyszeli zadymę to przybiegli właśnie ci co stali na schodach od kościoła sw Aleksandra. A jak się wysypali to nie mieli kanapek i ciepłej herbaty żeby poczęstować protestujacych, tylko napie**alali co popadnie. No fakt może nie co popadnie ale jak miałeś mniej niż 40 lat to szansa na soczystego kopa była jak trafić dwójkę w lotka, niezależnie czy chłopak czy dziewczyna.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.
A kolejna kwestia jeśli pie**olicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po ch*j facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???
Ale jak zawsze lkogika głupich j***nych p*zd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
j***ć feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.



Zjebie, 75% procent osób które tam było to bylo dlatego że niechca być już j***ni w dupsko przez PiS. Ale jeśli uważasz że 100% kobiet to feministki to pewnie dlatego że uważasz że kobieta to zmywarka i Dziwisz się że żadna ci nie chce dać.

huncfot130

2020-11-01, 01:51
Justynka99 napisał/a:

A skąd Ty młotku możesz wiedzieć co myślą "trzeźwo myślący"? Kogo zapytałeś?



Moja Droga.
Nie mierz wszystkich swoją miarą...
Z tego co czytam wnioskuję że na Twoich barkach dość mało wiosen...
więc
Trochę więcej rozwagi i powagi poproszę.
Każdy ma swoje racje - tak jak pisałem nikt tu nikogo nie przekona.

Nie znasz mnie ja nie znam Ciebie.
Uspokój się - zaparz herbaty.
I pomyśl kto i jaki miał cel, aby w tym czasie wysyłać do Trybunału takie zapytanie? (przypominam 119 posłów - nie tylko z pis)

Myślisz że te stare komunistyczne mordy, które z Wami się od jakiegoś czasu bujają robią tak bo chcą Wam pomóc?

Grają Wami / Nami wszystkimi.

Pozdrawiam.

EdmundKemper

2020-11-01, 02:21
Narodowcy szukali antify, ale widzę, że protestujący sobie podają rękę ze skrajną lewicą siejącą nienawiść i szukającą okazji do robienia zadymy zamiast manifestacji w słusznej sprawie i obronie kobiet. Cóż, skrajności nigdy nie są dobre i trzeba je eliminować, więc życzę protestującym żeby uważnie patrzyli na to kto idzie z nimi ramię w ramię w marszu i sami odcinali się od lewicowych bojówek wykorzystujących okazję do rozpie**alania wszystkiego.

lepzti

2020-11-01, 02:57
EdmundKemper napisał/a:

Narodowcy szukali antify, ale widzę, że protestujący sobie podają rękę ze skrajną lewicą siejącą nienawiść i szukającą okazji do robienia zadymy zamiast manifestacji w słusznej sprawie i obronie kobiet. Cóż, skrajności nigdy nie są dobre i trzeba je eliminować, więc życzę protestującym żeby uważnie patrzyli na to kto idzie z nimi ramię w ramię w marszu i sami odcinali się od lewicowych bojówek wykorzystujących okazję do rozpie**alania wszystkiego.



Powiem Ci tak, ja mam poglady gospodarcze skrajnie prawicowe, dalej tylko ściana. Jeśli chodzi o aborcję to w przypadku 8 miesiąca ciąży to moim zdaniem do pierdla za taki czyn, w innych przypadkach to już dłuższą dyskusja. A na protesty chodze bo ten rząd dawno odleciał w kosmos z tym co odpie**alaja. I z tego co widzę to olbrzymia część ludzi którzy tam są to nie są żadni lewacy. W takim tłumie nie jesteś w stanie weryfikować kto idzie itp. ale jeśli na pokojową manifestacje wypada nagle 40 naćpanych zwierząt to nie dziwię się że ludziom puszczają hamulce. A z manifestujących nikt nie szukał zadymy. I gdyby to bydło nie wyskoczyło na ludzi, to oprócz wulgarnych haseł i pomazania czegoś sprejem byłby totalny spokój.

Justynka99

2020-11-01, 04:10
PieronJasnySzlag napisał/a:

Co to za argument z dupska wysrany skoro sztab główny waszego strajku to geje i zadeklarowane lesbijki?
Starym babom, lesbom, gejom ciąża nie grozi tak samo jak księżom czy facetom.
A kolejna kwestia jeśli pie**olicie hasło "mój brzuch moja sprawa" to krzyczcie również "stop alimentom".
Bo po ch*j facet ma płacić alimenty skoro to wasz brzuch???
Ale jak zawsze lkogika głupich j***nych p*zd jest zawsze taka sama - zakrzywić logiczne argumenty tak żeby wyszło na moje.
j***ć feministki. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kobiet.



1) Lesbijka może zajść w ciążę jak każda inna kobieta - nie ma żadnych przeciwwskazań. I wiele z nich to robi. Stara kobieta (przynajmniej ich większość) przynajmniej mówiąc o ciąży wie o czym mówi, w przeciwieństwie do ogółu facetów.

2) Sprawdziłam konto i żadnych alimentów od Ciebie nie widzę. Ani od Kaczyńskiego, ani Morawieckiego, ani żadnych księży, ani sędziów Trybunału Niekonstytucyjnego. A cała ta zgraja chce się do mojego brzucha dopie**alać. Twoja kobieta może wziąć pod uwagę Twoje zdanie, chociaż oczywiście ostateczny wybór należy do niej. W końcu po aborcji żadne alimenty nie przysługują.

notak

2020-11-01, 06:44
czarny ch*j wam w dupe lewaki

kuzyng

2020-11-01, 08:49
bishfinger napisał/a:

Ciągle słyszę że mamy kryzys męskości ale prawdziwy kryzys to mają te baby, bo czego one chcą - "dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży"? gdzie tu jest napisane że w przypadku uszkodzenia płodu lub ryzyka życia matki? Nigdzie! Prawdziwe kobiety nasze matki, babki ryzykowały życie żebyśmy byli na świecie bo kobieta ma instynkt macierzyński a one co mają? totalne zezwierzęcenie to mało powiedziane.
Na dodatek nie ma żadnego postulatu aby zabicie płodu/dziecka odbywało się chociaż najmniej humanitarny sposób, jak wygląda ? po prostu wysysa się płód z łona matki i zastawia w pojemniku żeby się udusiło . To nawet karpie przed świętami mają więcej szczęścia, ale tego kto by o to dbał w końcu to "ich ciało"



ty k***a chyba nie palisz na wszystkie gary? pis ci mózg odessało?

tukanisko74

2020-11-01, 10:25
A po mszy proboszcz zaprosił swoich pachołków na wspólne trzepanie.


Rebeliant

2020-11-01, 12:39
No-idea napisał/a:

Debilu, to się robi do 12go tygodnia ciąży




A w którym tygodniu ciąży rodzice dowiadują się, że ich przyszłe-niedoszłe dziecko nie jest człowiekiem a mutantem? Pierwsze USG w 11-14 tygodniu, kolejne w tyg. 18-24 . Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym? Pozwoli ci to zrozumieć co w głowie mają "obrońcy" życia.

Istotą obrony ludzi nienarodzonych są te fakty:
- życie człowieka zaczyna się od zapłodnienia > niezaprzeczalny fakt, nikt ze świata nauki nie twierdzi inaczej
- uznanie, że świadomość w człowieku zaczyna się ok. 12 tygodnia
- aborcja ludzi, którzy są potencjalnie mutantami odbywa się, gdy są już świadomi swego istnienia (mają duszę/ego/jestestwo)
- w cywilizowanym społeczeństwie broni się słabych jak i niewinnych, a obrona człowieka w fazie rozwoju płodowego to obrona najbardziej niewinnej istoty ludzkiej na jaką możemy kiedykolwiek liczyć

----------

A czy da się opracować kompromis? Nie da się, bo akurat kwestia zabijania ludzi nie daje pola na kompromis, to jest w praktyce zero-jedynkowe.

I to dlatego ruszanie "kompromisu" było błędem, choć TK jak i wnioskodawcy mają rację -> Konstytucja RP nie pozwala na taką aborcję i konieczna jest zmiana ustawy zasadniczej aby uratować "kompromis", który przez 27 lat był w Polsce ewenementem na skalę światową.



Jest wiele opcji, ale można wybrać tylko jedną.

- można zabijać do woli, kiedy się chce i jak się chce > przyzwolenie na zbydlęcenie ludzkości i pogardy dla życia
- można zabronić całkowicie, bez wyjątków > przyzwolenie na śmierć, kalectwo i cierpienie matek w tym mniej niż promilu przypadków, gdzie ciąża zagraża życiu i zdrowiu matki
- można pozwolić na eutanazję po porodzie, gdy okaże się, że urodził się mutant
- można zabronić eutanazji po porodzie, nawet gdy urodził się mutant, który będzie umierać przez kilka czy kilkanaście godzin bądź dni
- można pozwolić aborcję w przypadku kazirodztwa, ale to musi być jednoznacznie udowodnione (badanie inwazyjne płodu + badanie DNA "dawcy" spermy i DNA matki + prokurator dla obojga za kazirodczy stosunek lub napastnikowi za gwałt)
- można zabronić aborcji w przypadku kazirodztwa > pozwolenie na wady genetyczne, cofnięcie ludzi do czasów sprzed cywilizacyjnych
- można zabronić aborcji w przypadku ciąży z gwałtu > jeśli zdrowy, to jaka jest wina tego człowieka, nad któego śmiercią debatują na zewnątrz macicy w której żyje?
- można pozwolić na aborcję w przypadku ciąży z gwałtu > pozwolenie na mordowanie niewinnych i pogardę dla niewinnego życia


To jest dyskusja, gdzie tłum nie może być dopuszczony do udziału. Tutaj trzeba kongresu naukowców z dziedziny psychologii i socjologii, którzy nie są skażeni marksizmem ani katolicyzmem. Taki kongres były pewnie w stanie stworzyć prawdziwy kompromis.



A moje zdanie, gdyby kogoś interesowało, jest takie:
- ochrona życia niewinnych i nienarodzonych jeszcze ludzi o ile ich istnienie nie zagraża życiu matki
- zmiana prawa dot. adopcji > system ma działać tak, że kolejka rodziców jest zawsze aktywna, pojawia się dziecko do adopcji, od razu dostaje rodziców, w przypadku powiązanym z aborcją jest to szybka sprawa: matka i ojciec nie chcą dziecka, podpisanie pisma o zrzeczeniu się dziecka jeszcze przed nadaniem imienia, nowi rodzice, już czekający w kolejce podpisują pismo o przyjęciu pod swoje skrzydła nowo narodzonego człowieka
- przerwanie ciąży w przypadku płodów powstałych w drodze kazirodztwa
- przerwanie ciąży w przypadku wykrycia mutantów z większą lub mniejszą liczbą chromosomów, tylko po jednoznacznym wyniku badań (jak genetycznie nie jesteś człowiekiem, to cześć)
- przerwanie ciąży w przypadku deformacji uniemożliwiających normalne funkcjonowanie
- zakaz aborcji na życzenie, ale dopuszczalna wczesna antykoncepcja aby zarodek się nie zagnieździł


Czyli moja wersja jest nieco inna niż "obalony" kompromis.
Bronić słabych i niewinnych, ale tylko jak nie zagrażają życiu i zdrowiu matki.
Pełna eksterminacja mutantów (korków też) jak i ludzi powstałych w wyniku stosunku kazirodczego.
Dzieci z gwałtu niekazirodczego są pod ochroną i albo od razu do adopcji, albo matka sobie je zostawia, bo tak chce.
Zlikwidować alimenty i fundusz alimentacyjny. Chcesz dziecko, radź sobie sama lub z mężem i odpie**ol się od innych podatników, którzy są mądrzejsi i nie zrobili sobie dziecka gdy ich na nie nie było stać.



Dodatkowe pieniądze dla zgwałconych matek powinny pochodzić z obozu pracy przymusowej, gdzie trafialiby skazani gwałciciele.
Sądy skazują k***ę na odpracowanie kosztów prowadzenia ciąży dla matki, kosztów opieki medycznej dla NFZ, odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym (dożywotnio dla skazanego i póki żyje ofiara i jej spadkobiercy oraz spadkobiercy spadkobierców), odszkodowanie za zniszczone w drodze gwałtu mienie oraz odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu fizycznym. Gwałciciele powinni być zamieniani w dożywotnich niewolników i tyle. Zakłąd pracy przymusowej czerpałby zysk i wypłacał odszkodowania.


------


A czy ktoś widział aby to czerwone protestujące ścierwo zaproponowało rozwiązanie problemu jaki powstał po orzeczeniu TK? Czy tylko anarchia, destabilizacja i wandalizm?