18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk kobiet...

Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...




~Angel

2020-10-31, 12:49
Niezwyciężony napisał/a:

Paskowy w TVP to chyba ćpa w pracy i to za nasze pieniądze



było tego więcej - gdzieś mi się przewinął screen z opisem że to Polacy dziękują rządowi za walkę z koronawirusem ale za ch*j nie potrafię odszukać :lol:





i tu chyba też pogonili pseudokibiców


Ni...........ny

2020-10-31, 12:53
bishfinger napisał/a:

@no-idea twój nick idealnie pasuje do poziomu twojego postu
znajdź mi gdzie w tych postulatach jest napisane że aborcja ma być wykonana gdy będzie zagrożenie życia matki lub gdy będzie duże prawdopodobieństwo że dziecko urodzi się chore?
Te postulaty przypominają manifest komunistyczny, niemal wszystkie punkty pokrywają się argumentami LGBT i innych lewków którzy od dawna chcą przeprowadzić rewolucję podobną do tych trwających w USA



Dzięki za link, nie wiedziałem że tak sensownie to poukładały ;-)

Cytat:

1. Pełni praw reprodukcyjnych:
– utrzymania standardów opieki okołoporodowej
– dostępu do nowoczesnej bezpłatnej antykoncepcji i zabiegów sterylizacji
– dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży
– dofinansowania in vitro
– badań prenatalnych najnowszej generacji

2. Państwa wolnego od zabobonów:
– rzetelnej edukacji seksualnej
– edukacji szkolnej zgodnej z wiedzą naukową
– opieki medycznej, nie watykańskiej
– likwidacji tzw. „klauzuli sumienia”
– religii w parafiach i na koszt Kościoła
– niezależnej komisji ds. pedofilii w Kościele
– wymierzenia bezwzględnych kar sprawcom i osobom winnym ukrywania przestępstwa pedofilii w Kościele

3. Wdrożenia i stosowania Konwencji Antyprzemocowej:
– przesunięcie finansowania budżetowego z Kościoła na organizacje zajmujące się walką z przemocą wobec kobiet i przemocą domową
– bezwzględnego ścigania i karania sprawców przemocy domowej
– bezwzględnego ścigania gwałcicieli i wdrożenia procedur zapobiegających wtórnej wiktymizacji
– ochrony ofiar i izolacji sprawców
– współpracy rządu z organizacjami pozarządowymi przy wdrażaniu Konwencji Antyprzemocowej
– ścigania mowy nienawiści jako źródła przemocy

4. Poprawy sytuacji ekonomicznej kobiet:
– zabezpieczenia emerytalnego nieodpłatnej pracy kobiet
– realnego zabezpieczenia społecznego rodzin osób z niepełnosprawnościami
– skutecznego ściągania alimentów przez państwo i karania dłużników alimentacyjnych
– podniesienia progu uprawniającego do świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego do średniego wynagrodzenia
– równości płac bez względu na płeć

5. Polski dla wszystkich:
– Polski będącej państwem prawa, w którym są wolne sądy, wolne wybory i wolne media
– Polski, w której prawa człowieka są dla wszystkich, w tym kobiet, osób LGBTQIA+, z niepełnosprawnościami, mniejszości narodowych, etnicznych i religijnych, seniorów, osób o trudnej sytuacji ekonomicznej
-Polski, w której zdelegalizowane są organizacje odwołujące się do faszyzmu i nazizmu i podejmowane są działania przeciwko militaryzacji społeczeństwa
– Polski w Unii Europejskiej


fukoszima

2020-10-31, 13:26
Kolesie zidentyfikowani to Niemieccy Lewacy z Antify (taka faszystowska organizacja niemiecka) przyjechali sobie pozabijać trochę Polaków jak ich dziadkowie

Mietek7567

2020-10-31, 14:20
~Angel napisał/a:

było tego więcej - gdzieś mi się przewinął screen z opisem że to Polacy dziękują rządowi za walkę z koronawirusem ale za ch*j nie potrafię odszukać
i tu chyba też pogonili pseudokibiców



Bo ni by dali radę kogoś pogonić. :D Tam by w nich pierwsi lepsi kibice wyp*zdowia dolnego wjechali to by tylko iskry leciały.

Ni...........ny

2020-10-31, 14:20

TwójMartwyBliźniak

2020-10-31, 14:41
Próba napie**alania idących bab naprawdę jest mega męska. jarosław jest z was dumny.

Justynka99

2020-10-31, 14:45
Damscy bokserzy uciekający ze spuszczonymi głowami z obitymi mordami to miód na moje serce. Oby więcej takich materiałów, bo mimo wszystko zwykle atakują w 10 osób jakąś samotną kobietę, która się odłączyła od grupy. Inaczej się boją.

Noside

2020-10-31, 14:46
artuooo1 napisał/a:

Oświecę was. Narodowcy wpadli pałować protestujących, ale jeszcze szybciej wypadli z obitymi ryjami . Polecam ujacie z innej kamery, szczególnie stopklatki 00:18 i 00:36 na obite ryje prawicowców



To sam się k***a oświeć, sierściuchu, bo jedyne zogranizowane i agresywne osoby jakie tam widzę, to pseudoprotestanci.

fukoszima napisał/a:

Kolesie zidentyfikowani to Niemieccy Lewacy z Antify (taka faszystowska organizacja niemiecka) przyjechali sobie pozabijać trochę Polaków jak ich dziadkowie



Źródło, albo zamknij ryj i wyk***iaj.

betonowy_krokiet

2020-10-31, 14:52
Noside napisał/a:

To sam się k***a oświeć, sierściuchu, bo jedyne zogranizowane i agresywne osoby jakie tam widzę, to pseudoprotestanci.


Racja! Zdjęcia kontr-manifestacji prawaków potwierdzają twoje słowa. Mam nawet jedno z tobą, proszę:


modoc

2020-10-31, 15:06
betonowy_krokiet napisał/a:

Racja! Zdjęcia kontr-manifestacji prawaków potwierdzają twoje słowa. Mam nawet jedno z tobą, proszę:



Lol po kiego wała wrzucasz tu swoje zdjęcia rodzinne

:shock:

plastic

2020-10-31, 15:14
Atak trolli z ul czerskiej na sadisticku. Strajk stworzony przez pis i wykorzystywany przez lewice, promowany przez michnika i jego psy.

huncfot130

2020-10-31, 15:18
Nie wiem czy zauważyliście że w tej "wojnie" nikt nie ma racji.... Żadne argumenty nie są na tyle silne aby kogoś (trzeźwo myślącego) przekonać.
Dajecie sobą grać jak pionki na ich szachownicy.

A Jarki, Mateusze, Schetyny i inne Tuski siedzą i ręce zacierają że znów się udało Polaków podzielić.... :cry:

daniel1040

2020-10-31, 15:25
Gastronomia rozj***na, kwiaciarze rozj***ni, strajki wywołane, kot pogłaskany.
Właśnie tak wyobrażałem sobie czasy ostateczne - najlepsza linia czasu ever.