18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk kobiet...

Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...




Marcmich

2020-10-31, 16:39
Prawica widzę tutaj się pompuje! Polska taki piękny kraj tylko ludzie k***y!

Justynka99

2020-10-31, 16:45
Wiewór napisał/a:

Przej***na sytuacja bo jak protestujący wezmą ze sobą coś do obrony i zatrzyma ich ZOMO z PiS to mają zarzuty za terroryzm.
Na ZOMO nie można liczyć bo jak patola bije ludzi to policja się odwraca bo swoich nie mogą zatrzymywać.
Jedyne rozwiązanie to chyba tylko brać przedmioty użytku codziennego i używać ich jako broni. Długie klucze do zamków, sygnety na palce, jakieś k***a korkociągi czy coś. Jak ci podejdzie Sebek wyklęty i zacznie kręcić dym to włożyć coś takiego w garść i mu wyj***ć w ryj. Ze świńskiej mordy strzępy zostaną nie ma co szyć. Przy przeszukaniu policja może pocałować petenta w kant ch*ja jak księdza w rękę.



W dużej części się zgadzam, ale...
Długie klucze, czy korkociągi są bardzo ryzykowne. Wybijesz takiej szmacie oko, w tłumie mimo wszystko prawie zawsze ktoś nagrywa i masz wyrok, jeżeli on nie miał akurat żadnego niebezpiecznego narzędzia. Najlepiej po prostu trzymać się grupy i się nie oddzielać. narodowcy to są p*zdy i oni mają odwagę najwyżej do zaatakowania jednej kobiety w 10 osób.

betonowy_krokiet

2020-10-31, 16:56
ruddie napisał/a:

Dobry lewak, to martwy lewak. Jak nie zaczniemy do nich strzelać dzisiaj, to jutro oni zaprowadzą nam lewacki raj. A reszta to pie**olenie gównianych p*zd w rurkach o równości, demokracji i tolerancji.



Strzelić to ci może inny prawak spermą w usta bo tylko do tego prawaki się nadają, a nie, zapomniałem - prawaki potrafią jeszcze sp***alać jak przestraszone kundle. Odepraliście już zasrane gacie? Tak sp***alaliście obsrańce, że sam Ussain Bolt miałby problem was dogonić.

suchysongoful napisał/a:

Tak tylko to tu zostawię



ch*j nas obchodzi co sobie robisz w swoim domku.

hercuxx

2020-10-31, 16:59
borelli napisał/a:

I właśnie dlatego wojsko od razu powinno użyć przeciwko protestującym ostrej amunicji. Chcą wojny, to ją dostaną.



wytrzyj łezki XD

lepzti

2020-10-31, 17:08
Bylem tam, ze 20 metrów od tego zdarzenia. Ogolnie to ktoś mocno oszukał tych faszystów którzy zaczęli atakować demonstrantów. Nawmawaili im że będą tam lesbijki z cyckami na wierzchu, geje świecący pośladkami, antifa i ludzie podający pigułki na zmianę płci dzieciom w szkolach. A byli tam głównie zwykli Polacy wk***ieni na zj***ną władze. Jak wyskoczyli z bramy to część ludzi zaczęła uciekać ale sporo normalnych ludzi 40+ stanęła przed nimi i ich zablokowali. Dwóch czy trzech bojówkarzy, tych jedynych z dodatnim IQ, jak to zobaczyli to zaczęli zapędzać tych zwyroli spowrotem skąd wyszli.

suchysongoful

2020-10-31, 17:23
lepzti napisał/a:

Bylem tam, ze 20 metrów od tego zdarzenia. Ogolnie to ktoś mocno oszukał tych faszystów którzy zaczęli atakować demonstrantów. Nawmawaili im że będą tam lesbijki z cyckami na wierzchu, geje świecący pośladkami, antifa i ludzie podający pigułki na zmianę płci dzieciom w szkolach. A byli tam głównie zwykli Polacy wk***ieni na zj***ną władze. Jak wyskoczyli z bramy to część ludzi zaczęła uciekać ale sporo normalnych ludzi 40+ stanęła przed nimi i ich zablokowali. Dwóch czy trzech bojówkarzy, tych jedynych z dodatnim IQ, jak to zobaczyli to zaczęli zapędzać tych zwyroli spowrotem skąd wyszli.





:lol:

Ja pie**ole skąd takie zj***ne łby się biorą.


betonowy_krokiet napisał/a:

Strzelić to ci może inny prawak spermą w usta bo tylko do tego prawaki się nadają, a nie, zapomniałem - prawaki potrafią jeszcze sp***alać jak przestraszone kundle. Odepraliście już zasrane gacie? Tak sp***alaliście obsrańce, że sam Ussain Bolt miałby problem was dogonić.
ch*j nas obchodzi co sobie robisz w swoim domku.



Chlopku czarny przestań już gwiazdorzy
Zjedz Snickersa czy cuś

korowiow777

2020-10-31, 17:34
Jak tak sobie czytam co się dzieje to stwierdzam, że jeśli zostanie zrobiony konkurs słowa dziesięciolecia wygra słowo "faszysta". Napie**ala się nim na okragło. Kiedyś była określeniem poglądów, dziś nikt nie ma nawet pojęcia czym jest faszyzm (i czym różni się od narodowego socjalizmu czy od nazizmu). Banda nieuków rzyga nim na lewo i prawo. Juz nawet słyszę katofaszysta, lewakofaszysta i ch*j wie jeszcze jaki sie wymyśli zaraz. Z jednej katofaszyści z drugiej feminazistki a i tak chodzi by tylko obrazić. Na sadolu też jak widzę słowo to w modzie..

Kielu

2020-10-31, 17:49
Sadole ale wam się w głowach popie**oliło od tej lewackiej propagandy...
a ja myślałem ze zjeby występują tylko w USA...
Nasi przodkowie w grobach się przewracają....
nie popieram ani jednych ani drugich... ale stoję na balkonie i patrze jak Polska ( mój Kraj)PŁONIE!!!

PartizantPń

2020-10-31, 17:54
Ja chciałem tylko nadmienić, że byłem pośród broniących katedry i chciałbym wytłumaczyć rzekomą sytuacje z pobitą 21 latką.. To był pierwszy dzień tych zadym, bodajże poniedziałek. antifa (która w Poznaniu jest dość mocna, śmiem twierdzić najmocniejsza w kraju, wielu z nich trenuje w klubie kohorta, choć latają ze sprzętem) pociągnęła ze sobą nieświadome kobiety, poprotestować sobie pod wspomnianą katedrą, przy okazji przyozdobić paroma durnymi napisami sprayem. Oczywiście my wcześniej świadomi sytuacji się zorganizowaliśmy i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jak widać na filmiku przyszli jak to określili - po nas, krzyczeli te swoje hasła i ewidentnie chcieli się bić (nas około 12 chłopa, ich łącznie kilkudziesięciu ze sprzętem). Mój przyjaciel (szczupły choć dobry bokser z paroma amatorskimi na koncie) wysłał pierwszego agresywnego do spania, po czym zaczęła się awantura, w której widziałem jak wspomniana 21 latka z antify, wpada w nas z kominem na twarzy pryskając gazem. Nie wiadomo właściwie było że to kobieta (co nic nie zmienia jeśli w taki chamski sposób traktuje cie gazem, bo ty bezczelnie nie pozwalasz jej dewastować kilkusetletniego zabytku) choć ja poznałem od razu po spodniach i sposobie poruszania się. Nie wiem co tam się dokładniej wydarzyło bo w ferworze awantury nie widziałem, przypuszczam, że ktoś się jej odmachnął, ale nikt nikogo nie kopał bynajmniej na ziemi. Następnego dnia w mediach takich jak epoznań i głos wielkopolski pisano o pobiciu dziewczyny przez faszystwskich/narodowców/kiboli/samozwańczych obrońców kościoła. Oczywiście wylał się tam na nas rzyg januszy i grażyn, a legenda o biciu kobiet przez obrońców kościoła czy kiboli (nie wiem co to za patus to był we wrocławiu, natomiast wszyscy to jasno potępiamy) zaczęła się toczyć niczym kula śniegowa nabierając coraz pokaźniejszych kształtów. To tyle ode mnie.

betonowy_krokiet

2020-10-31, 17:59
suchysongoful napisał/a:

Ja pie**ole skąd takie zj***ne łby się biorą.
Chlopku czarny przestań już gwiazdorzy
Zjedz Snickersa czy cuś



Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.

suchysongoful napisał/a:

Ja pie**ole skąd takie zj***ne łby się biorą.
Chlopku czarny przestań już gwiazdorzy
Zjedz Snickersa czy cuś



Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.

PartizantPń napisał/a:

Ja chciałem tylko nadmienić, że byłem pośród broniących katedry i chciałbym wytłumaczyć rzekomą sytuacje z pobitą 21 latką.. To był pierwszy dzień tych zadym, bodajże poniedziałek. antifa (która w Poznaniu jest dość mocna, śmiem twierdzić najmocniejsza w kraju, wielu z nich trenuje w klubie kohorta, choć latają ze sprzętem) pociągnęła ze sobą nieświadome kobiety, poprotestować sobie pod wspomnianą katedrą, przy okazji przyozdobić paroma durnymi napisami sprayem. Oczywiście my wcześniej świadomi sytuacji się zorganizowaliśmy i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jak widać na filmiku przyszli jak to określili - po nas, krzyczeli te swoje hasła i ewidentnie chcieli się bić (nas około 12 chłopa, ich łącznie kilkudziesięciu ze sprzętem). Mój przyjaciel (szczupły choć dobry bokser z paroma amatorskimi na koncie) wysłał pierwszego agresywnego do spania, po czym zaczęła się awantura, w której widziałem jak wspomniana 21 latka z antify, wpada w nas z kominem na twarzy pryskając gazem. Nie wiadomo właściwie było że to kobieta (co nic nie zmienia jeśli w taki chamski sposób traktuje cie gazem, bo ty bezczelnie nie pozwalasz jej dewastować kilkusetletniego zabytku) choć ja poznałem od razu po spodniach i sposobie poruszania się. Nie wiem co tam się dokładniej wydarzyło bo w ferworze awantury nie widziałem, przypuszczam, że ktoś się jej odmachnął, ale nikt nikogo nie kopał bynajmniej na ziemi. Następnego dnia w mediach takich jak epoznań i głos wielkopolski pisano o pobiciu dziewczyny przez faszystwskich/narodowców/kiboli/samozwańczych obrońców kościoła. Oczywiście wylał się tam na nas rzyg januszy i grażyn, a legenda o biciu kobiet przez obrońców kościoła czy kiboli (nie wiem co to za patus to był we wrocławiu, natomiast wszyscy to jasno potępiamy) zaczęła się toczyć niczym kula śniegowa nabierając coraz pokaźniejszych kształtów. To tyle ode mnie.



Fajne masz sny chłopczyku.

Justynka99

2020-10-31, 18:00
PartizantPń napisał/a:

Ja chciałem tylko nadmienić, że byłem pośród broniących katedry i chciałbym wytłumaczyć rzekomą sytuacje z pobitą 21 latką.. To był pierwszy dzień tych zadym, bodajże poniedziałek. antifa (która w Poznaniu jest dość mocna, śmiem twierdzić najmocniejsza w kraju, wielu z nich trenuje w klubie kohorta, choć latają ze sprzętem) pociągnęła ze sobą nieświadome kobiety, poprotestować sobie pod wspomnianą katedrą, przy okazji przyozdobić paroma durnymi napisami sprayem. Oczywiście my wcześniej świadomi sytuacji się zorganizowaliśmy i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jak widać na filmiku przyszli jak to określili - po nas, krzyczeli te swoje hasła i ewidentnie chcieli się bić (nas około 12 chłopa, ich łącznie kilkudziesięciu ze sprzętem). Mój przyjaciel (szczupły choć dobry bokser z paroma amatorskimi na koncie) wysłał pierwszego agresywnego do spania, po czym zaczęła się awantura, w której widziałem jak wspomniana 21 latka z antify, wpada w nas z kominem na twarzy pryskając gazem. Nie wiadomo właściwie było że to kobieta (co nic nie zmienia jeśli w taki chamski sposób traktuje cie gazem, bo ty bezczelnie nie pozwalasz jej dewastować kilkusetletniego zabytku) choć ja poznałem od razu po spodniach i sposobie poruszania się. Nie wiem co tam się dokładniej wydarzyło bo w ferworze awantury nie widziałem, przypuszczam, że ktoś się jej odmachnął, ale nikt nikogo nie kopał bynajmniej na ziemi. Następnego dnia w mediach takich jak epoznań i głos wielkopolski pisano o pobiciu dziewczyny przez faszystwskich/narodowców/kiboli/samozwańczych obrońców kościoła. Oczywiście wylał się tam na nas rzyg januszy i grażyn, a legenda o biciu kobiet przez obrońców kościoła czy kiboli (nie wiem co to za patus to był we wrocławiu, natomiast wszyscy to jasno potępiamy) zaczęła się toczyć niczym kula śniegowa nabierając coraz pokaźniejszych kształtów. To tyle ode mnie.



Łatwiej wymyślić historię o kilkudziesięciu facetach ze sprzętem, niż przyznać, że jesteś cipą, która potrafi zaatakować kobietę i to też tylko w grupie?

Tr...........ty

2020-10-31, 18:00
artuooo1 napisał/a:

Oświecę was. Narodowcy wpadli pałować protestujących, ale jeszcze szybciej wypadli z obitymi ryjami . Polecam ujacie z innej kamery, szczególnie stopklatki 00:18 i 00:36 na obite ryje prawicowców



Ale piękny obraz. Kolejny dowód na to, że kibole wyklęci i naziole ("narodowcy") są mocni tylko jak mają przewagę w grupie.

suchysongoful

2020-10-31, 18:01
betonowy_krokiet napisał/a:

Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.
Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.
Fajne masz sny chłopczyku.



Ty to naprawdę lubisz być bity

:mrgreen:

betonowy_krokiet

2020-10-31, 18:11
suchysongoful napisał/a:

Ty to naprawdę lubisz być bity



Owszem, każdego dnia prawacy z sadola biją mnie w konkursie na kretyna roku. Są niedoścignieni w byciu idiotami.

kr...........81

2020-10-31, 18:14
Ja myślę że wyborcy pisu i dudy oraz partia pis gdzie we wszystkich tych przypadkach 98% wyborców to debile jak narodowcy kibole rycerze maryi i księża pedofile wszyscy k***a powinniście rzucić się w przepaść lub powiesić i wypie**alać !!!!