18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk kobiet...

Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...




Ni...........ny

2020-11-01, 13:52
Z częścią twojego wpisu mogę się zgodzić a z częścią nie. Ale nie chce mi się wchodzić w polemikę więc odniosę się tylko do dwóch rzeczy.


Rebeliant napisał/a:

A czy ktoś widział aby to czerwone protestujące ścierwo zaproponowało rozwiązanie problemu jaki powstał po orzeczeniu TK? Czy tylko anarchia, destabilizacja i wandalizm?



Ludzie zostali postawieni przed faktem dokonanym, kilkunastoprocentowa mniejszość fundamentalistów zmieniła im rzeczywistość nie pytając się nikogo o zdanie i to wk***iło ludzi.
Jak ktoś na ulicy wali cię w mordę, to nie proponujesz mu rozwiązania problemu jaki powstał po rozwaleniu ci ryja, tylko walisz go w mordę. Podjęto decyzję wbrew woli zdecydowanej większości społeczeństwa więc taka reakcja jest chyba zrozumiała.
Oczekujesz merytorycznej dyskusji ? Po fakcie ? Walisz kogoś w ryj i się dziwisz że się wk***ił, i nawołujesz do zachowania spokoju i rozmowy o tym co się stało. Bodź poważny.



Rebeliant napisał/a:

mają duszę



Udowodnij że mają, udowodnij że ty masz, udowodnij że istnieje coś takiego jak dusza.
Przedstaw obiektywne, naukowe dowody na jej istnienie.

Marcin360360

2020-11-01, 15:10
Narodowcy? Ha ha ha. Narodowcy są w wojsku policji,straży granicznej,pogotowiu,straży pożarnej i innych służbach broniacych Polski i Polaków debile! Tak samo jak lewak mówiący ze jest Polakiem ha ha ha.

PartizantPń

2020-11-15, 17:45
betonowy_krokiet napisał/a:

Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.
Chodź kundelku, dostaniesz kostkę do polizania. Psiaczek prawaczek.
Fajne masz sny chłopczyku.



Jestem wręcz pewien, że jakbyśmy stanęli obok siebie, to ty byś wyglądał na chłopca. Zresztą to nawet widać po poglądach i wypowiedziach. Też byłem takim szczekaczkiem lewaczkiem jak rzeczywiście byłem młodym chłopaszkiem. Potem poszedłem do pracy, pojeździłem trochę po Europie, zbudowałem dom i założyłem rodzinę. I to sprawiło, że mi lewactwo przeszło momentalnie.

Justynka99 napisał/a:

Łatwiej wymyślić historię o kilkudziesięciu facetach ze sprzętem, niż przyznać, że jesteś cipą, która potrafi zaatakować kobietę i to też tylko w grupie?



Przecież tam była grupa może z 12 osób przeciwko hordzie kilkudziesięciu idących z okrzykiem IDZIEMY PO WAS oraz JEBAĆ NARODOWCÓW mających bardzo dużą ochotę by zrobić nam krzywdę. Są przecież nagrania z tego zdarzenia na którym słychać same męskie głosy i jest widocznych wielu mężczyzn. Więc to z tego strajku przyszły chłopaszki którzy są takimi c**ami, że mimo olbrzymiej liczebnej przewagi uciekali. Kali uderzyć to dobrze Kalego uderzyć to źle.