18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk kobiet...

Umiem_modować • 2020-10-31, 11:15
gejów, lesbijek, bilbordów, transwyklętych, kun, jenotów, lewicy, Sorosa, masonerii, żydowstwa, antify...




Justynka99

2020-10-31, 15:28
huncfot130 napisał/a:

Nie wiem czy zauważyliście że w tej "wojnie" nikt nie ma racji.... Żadne argumenty nie są na tyle silne aby kogoś (trzeźwo myślącego) przekonać.
Dajecie sobą grać jak pionki na ich szachownicy.
A Jarki, Mateusze, Schetyny i inne Tuski siedzą i ręce zacierają że znów się udało Polaków podzielić....



A skąd Ty młotku możesz wiedzieć co myślą "trzeźwo myślący"? Kogo zapytałeś? :D

betonowy_krokiet

2020-10-31, 15:29
modoc napisał/a:

Lol po kiego wała wrzucasz tu swoje zdjęcia rodzinne


Twoja matka mnie o to poprosiła, jest ciekawa czy ją na tym zdjęciu rozpoznasz?

parolpl

2020-10-31, 15:46
Najgorsze jest to, że krótko po rozpoczęciu całej tej serii protestów "przywódcy" zaczęli przyjmować do siebie kogo leciało. I teraz zamiast strajku kobiet mamy koncert życzeń, a same postulaty coraz bardziej blakną. Wczoraj nawet widziałem greenpeace, który jest ch*ja związany z tym.

andrzejrobert75

2020-10-31, 15:46
swampman napisał/a:

ja wiem ze jest sobota i ze nie macie nawet e-lekcji ale nie musisz sie uczyc na przyrode albo jakiegos wiersza na pamiec?
ilosc pisoprzyglupow tutaj ostatnio jest zatrwazajaca...



On w kajecie do religii szlaczków nie zrobil,będzie kara od proboszcza,użyje srogiego karciciela.

DiamondBack

2020-10-31, 16:02
Jakie pokojowe protesty <3 aż musieli się niemieckimi bojówkami posiłkować XD
swoją drogą miód na moje uszy jak słyszę krzyki tych julek, bo im w c*pki zaglądają XD

modoc

2020-10-31, 16:07
betonowy_krokiet napisał/a:

Twoja matka mnie o to poprosiła, jest ciekawa czy ją na tym zdjęciu rozpoznasz?



Wystarczy, że twoją familę do 5 pokolenia wstecz rozpoznałem. Same klauny

8-)

suchysongoful

2020-10-31, 16:14
artuooo1 napisał/a:

Oświecę was. Narodowcy wpadli pałować protestujących, ale jeszcze szybciej wypadli z obitymi ryjami . Polecam ujacie z innej kamery, szczególnie stopklatki 00:18 i 00:36 na obite ryje prawicowców



Zemsty nadejdzie czas
I zapłacicie za mazanie ulic, pomników, i kościołów.

Wiewór

2020-10-31, 16:17
Przej***na sytuacja bo jak protestujący wezmą ze sobą coś do obrony i zatrzyma ich ZOMO z PiS to mają zarzuty za terroryzm.
Na ZOMO nie można liczyć bo jak patola bije ludzi to policja się odwraca bo swoich nie mogą zatrzymywać.
Jedyne rozwiązanie to chyba tylko brać przedmioty użytku codziennego i używać ich jako broni. Długie klucze do zamków, sygnety na palce, jakieś k***a korkociągi czy coś. Jak ci podejdzie Sebek wyklęty i zacznie kręcić dym to włożyć coś takiego w garść i mu wyj***ć w ryj. Ze świńskiej mordy strzępy zostaną nie ma co szyć. Przy przeszukaniu policja może pocałować petenta w kant ch*ja jak księdza w rękę.

Krzychu5995

2020-10-31, 16:21
fajnie popatrzeć jak prawaki dostają wpie**ol :D

piro88

2020-10-31, 16:21
@EvilDog

Przecież to antifa bije ludzi na tym filmiku debilu.

suchysongoful

2020-10-31, 16:22
Wiewór napisał/a:

Przej***na sytuacja bo jak protestujący wezmą ze sobą coś do obrony i zatrzyma ich ZOMO z PiS to mają zarzuty za terroryzm.
Na ZOMO nie można liczyć bo jak patola bije ludzi to policja się odwraca bo swoich nie mogą zatrzymywać.
Jedyne rozwiązanie to chyba tylko brać przedmioty użytku codziennego i używać ich jako broni. Długie klucze do zamków, sygnety na palce, jakieś k***a korkociągi czy coś. Jak ci podejdzie Sebek wyklęty i zacznie kręcić dym to włożyć coś takiego w garść i mu wyj***ć w ryj. Ze świńskiej mordy strzępy zostaną nie ma co szyć. Przy przeszukaniu policja może pocałować petenta w kant ch*ja jak księdza w rękę.





:mrgreen:

Ja pie**ole mamy nawet kujona że szkolenia które czaskoski finansował.

betonowy_krokiet

2020-10-31, 16:27
modoc napisał/a:

Wystarczy, że twoją familę do 5 pokolenia wstecz rozpoznałem. Same klauny


Podpowiem, że któryś z nich jest też twoim ojcem, tylko twoja stara do tej pory nie wie którego pozwać za przypadkowe spłodzenie idioty.

gumbi3

2020-10-31, 16:34
Debilne myślenie jeszcze bardziej debilnych sp***olin umysłowych to możliwość zabijania nie narodzonych dzieci ale już sarenki, żeby ją opie**olić na ciepło to nie można bo cierpi.

ruddie

2020-10-31, 16:38
Dobry lewak, to martwy lewak. Jak nie zaczniemy do nich strzelać dzisiaj, to jutro oni zaprowadzą nam lewacki raj. A reszta to pie**olenie gównianych p*zd w rurkach o równości, demokracji i tolerancji.