18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Środkowy palec rowerzysty

ApriliaRSV1000 • 2021-07-11, 20:04
Szybkie wytłumaczenie rowerzyście jak się jeździ i czemu nie warto pokazywać środkowego palca :


AN...........or

2021-07-12, 10:01
radek225 napisał/a:

Gdzie? Gęsiego kretynie, GĘSIEGO. Czyli jeden za drugim. Jesli nie rozumiesz, czemu misiek strąbił pedalarzy i czemu gościu spadł z rowerka, to nie rób prawka na jakiekolwiek auto ani na motocykl, tylko siedź w swojej piwnicy, a po miesicie poruszaj się komunikacją, albo taksówkami.

kodeks drogowy dla rowerzystów Artykuł 33, punkt 3.1:

"3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:

1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a;"

A co mamy w punkcie 3a?

"3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego."

A co zrobiły święte krowy z filmu? Zablokowały CAŁY PRAWY PAS, bo musiały jechać koło siebie.

Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy będę musiał komukolwiek tłumaczyć podstawy podstaw. Zasady srania w kiblu, albo jak przełykać jedzenie też mam ci wytłumaczyć? A ten od faka ten środkowy palec niech sobie w dupę wsadzi i tam pokręci. Brawa dla miśka, oby pedalarz nie zapamiętał numerów rejestracyjnych, i nie poszedł z tym do sądu. j***ć, gnoić takich ludzi. Nikt ci nie zabrania jeździć rowerem, ale wszystko trzeba robić z głową.



lubisz walić konia ?

Krak

2021-07-12, 10:39
Rozumiem, że tego buca z filmu jak tylko coś zrobi nie tak, to trzeba napie**alać po łbie...albo jak nieprawidłowo zaparkuje to wyj***ć mu szybę.
Wystarczyło ostrzeć pedalarza a teraz jest fajny materiał i nadzieja, że ciołek straci trochę czasu na wyjasnienia u policmajstrów

focusek

2021-07-12, 11:02
Krak napisał/a:

Rozumiem, że tego buca z filmu jak tylko coś zrobi nie tak, to trzeba napie**alać po łbie...albo jak nieprawidłowo zaparkuje to wyj***ć mu szybę.
Wystarczyło ostrzeć pedalarza a teraz jest fajny materiał i nadzieja, że ciołek straci trochę czasu na wyjasnienia u policmajstrów



morda konfidencie j***ny

JaTylkonaChwile

2021-07-12, 12:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak p*zda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. j***ny pedalarz juz nie zar*cha



zawsze moze uzyc twojego sposobu - upic do nieprzytomnosci i wziac na spiocha :D

Rinko

2021-07-12, 12:52

andrzejrobert75

2021-07-12, 13:21
Znawca_Cipek napisał/a:

Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak p*zda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. j***ny pedalarz juz nie zar*cha



Może ona r*cha jego?

Namex

2021-07-12, 13:57
Jeblem, ta kobita ma wiecej miesni, niz ta p*zda z rowerka. Co to sie porobilo z facetami dzis ?
A koles w samochodzie dobrze zrobil. Szkoa, ze p*zda w rurkach nie poczula sie mocna, i jeszcze nie skakala wiecej

Ko...........ah

2021-07-12, 14:08
Ja raz jechałem rowerem przez pasy, a jakiś pedał w aucie na mnie trąbi i pokazuje mi swój malutki paluszek. Podszedłem do jego auta i wyj***łem mu lusterko z kopa :D Wsiadłem na rower i pojechałem dalej. :)

Hollow_Man

2021-07-12, 14:27
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Ja raz jechałem rowerem przez pasy, a jakiś pedał w aucie na mnie trąbi i pokazuje mi swój malutki paluszek. Podszedłem do jego auta i wyj***łem mu lusterko z kopa Wsiadłem na rower i pojechałem dalej.



z taty samochodem się nie liczy

Armata3030

2021-07-12, 14:50
Odważna tłusta łajza i patologia drogowa. Kozak bo rowerzysta waży może 45kg. Jakby na mnie trafił to bym go pozamiatał a na kamerce miałby pamiątkę jak mu morda puchnie .

Cudak

2021-07-12, 15:21
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Ojojoj nie strasz bo się zesrasz :D

Pedalarz nauczony szacunku do innych. Bo sam do siebie powinen stracić :D

Wiewór

2021-07-12, 15:59
outofbody napisał/a:

Art. 217
§ 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
Ja to tu tylko zostawię



Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec

:roll:

focusek

2021-07-12, 16:05
Wiewór napisał/a:

Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



kolejny konfident :D wszystkie konfidenty to p*zdy co same nie potrafia sie obronic... co za k***a czasy pedalow w rurkach

kosmerf

2021-07-12, 16:53
Wiewór napisał/a:

Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



Dlatego sprawy w sądach się ciągną latami. Nie ma czasu na poważne rzeczy bo ludzie do sądu chodzą że sprawami typu "bo mnie popchnął". Jechał rowerem jak c**a to dostał, powinien wstać, pojechać dalej i przemyśleć co zrobił.

dżonyłojlker

2021-07-12, 17:54
Wiewór napisał/a:

Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



A można jak najbardziej, jeszcze jak.