18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Środkowy palec rowerzysty

ApriliaRSV1000 • 2021-07-11, 20:04
Szybkie wytłumaczenie rowerzyście jak się jeździ i czemu nie warto pokazywać środkowego palca :


wojtasbbi

2021-07-11, 21:35
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Chuy byś zrobił napinaczu z internetu.

LaChupacabra

2021-07-11, 21:35
Spaślak nie wytrzymał presji na beret i musiał się zatrzymać by sponiewierać o 30 kg mniejszego zawodnika. :homer:

Budrys2000

2021-07-11, 21:37
Widać, że obaj rano nie zar*chali ;-)

FalleN959

2021-07-11, 21:37
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Zesrałbyś się i przepraszał

dogip

2021-07-11, 21:38
Gość nagrywa i jak debil puszcza do sieci. Ja pie**olę, skąd tacy się biorą. Nie jest moim zadaniem rozstrzygać kto, co, komu i za co, ale ewidentnie doszło do przestępstwa i ktoś za to beknie jak pewne organy za to się wezmą. I nie będzie to dekiel na rowerze, a pustak z auta.

Januszek222

2021-07-11, 21:46
Wieśniak jakich w moim mieście pełno. Kvi kbr kva i inne gnoje

Znawca_Cipek napisał/a:

Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak p*zda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. j***ny pedalarz juz nie zar*cha



Wsioki wbijają do miast

radek225 napisał/a:

Gdzie? Gęsiego kretynie, GĘSIEGO. Czyli jeden za drugim. Jesli nie rozumiesz, czemu misiek strąbił pedalarzy i czemu gościu spadł z rowerka, to nie rób prawka na jakiekolwiek auto ani na motocykl, tylko siedź w swojej piwnicy, a po miesicie poruszaj się komunikacją, albo taksówkami.
kodeks drogowy dla rowerzystów Artykuł 33, punkt 3.1:
"3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:
1) . 3a;"
A co mamy w punkcie 3a?
"3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego."
A co zrobiły święte krowy z filmu? Zablokowały CAŁY PRAWY PAS, bo musiały jechać koło siebie.
Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy będę musiał komukolwiek tłumaczyć podstawy podstaw. Zasady srania w kiblu, albo jak przełykać jedzenie też mam ci wytłumaczyć? A ten od faka ten środkowy palec niech sobie w dupę wsadzi i tam pokręci. Brawa dla miśka, oby pedalarz nie zapamiętał numerów rejestracyjnych, i nie poszedł z tym do sądu. j***ć, gnoić takich ludzi. Nikt ci nie zabrania jeździć rowerem, ale wszystko trzeba robić z głową.
Gówno byś zrobił. Jeszcze byś przeprosił i błagał, by nie dostać lepa na ryj.



Radek, pochodzisz ze wsi wiesniaczku

bania88

2021-07-11, 21:49
@radek225

3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Tak czyta ten przepis przeciętny pedalarz.

Strielok1

2021-07-11, 21:50
Za palec to lepa się należała, dużo bezpieczniejsza od takiego popchnięcia, i dużo bardziej upokarzająca. I jakiś kurs na kartę rowerową czy chociażby paszport polsatu, jadą obok siebie zamiast jedno za drugim, w dosyć dużej odległości od krawężnika zamiast przy nim, jeszcze na końcu tępa baba stawia rower na środku pasa zamiast przy krawędzi czy jeszcze lepiej na chodniku. Kumulacja lepsza niż w totka.

necrofallus

2021-07-11, 21:51
Wyszedł wieprz, popchnął nie pomyślał wcale. I tak oto rowerzysta popełnił wykroczenie karane mandatem, a spaślak naraził siebie na o wiele większe konsekwencje.

radek225

2021-07-11, 21:53
Januszek222 napisał/a:

Wieśniak jakich w moim mieście pełno. Kvi kbr kva i inne gnoje
Wsioki wbijają do miast
Radek, pochodzisz ze wsi wiesniaczku



Mam 7 km do centrum ponad 100 tysięcznego miasta, pastuszku oderwany od pługa.

dżonyłojlker

2021-07-11, 21:54
bania88 napisał/a:

Tak czyta ten przepis przeciętny pedalarz.



Oni tego nie czytają, oni są przekonani, że tak jest, bo jeden debil drugiemu tak powie i ch*j.

SzafranPat

2021-07-11, 22:01
LaChupacabra napisał/a:

Spaślak nie wytrzymał presji na beret i musiał się zatrzymać by sponiewierać o 30 kg mniejszego zawodnika.



Ktoś mu zabraniał robić masy?

Wiewór

2021-07-11, 22:08
Ośmiesza to się facet który wylatuje do bójki bo go gest obraza. Prawdziwy samiec nie traci zimnej krwi i nie wychodzi z równowagi bo ktoś go obraził.
Zwykła p*zda co nie r*cha i ma nadmiar testosteronu w jajach.

Riben

2021-07-11, 22:16
Wiewór napisał/a:

Ośmiesza to się facet który wylatuje do bójki bo go gest obraza. Prawdziwy samiec nie traci zimnej krwi i nie wychodzi z równowagi bo ktoś go obraził.
Zwykła p*zda co nie r*cha i ma nadmiar testosteronu w jajach.



Prawdziwy samiec robi co chce i kiedy chce.

Ps. Ja się nie zaliczam tak słyszałem na mieście... no dobra na wsi.

outofbody

2021-07-11, 22:21
Art. 217

§ 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Ja to tu tylko zostawię :lol: