18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Środkowy palec rowerzysty

ApriliaRSV1000 • 2021-07-11, 20:04
Szybkie wytłumaczenie rowerzyście jak się jeździ i czemu nie warto pokazywać środkowego palca :


hugo283

2021-07-11, 20:12
Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.

Krzysztof_Elbląg

2021-07-11, 20:16
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Jedno piwo bajera i ten wyczyn gość ją wygrał

Znawca_Cipek

2021-07-11, 20:17
Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak p*zda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. j***ny pedalarz juz nie zar*cha :D

Autor

2021-07-11, 20:18
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Też wszystkich pozdrawiasz środkowym palcem, nawet w momencie gdy Ty lub Twoja partnerka zachowujecie się jak święte krowy jadące środkiem publicznej drogi stwarzając na niej zagrożenie?

Takiego wydmuszkę - pedalarza najlepiej z lepy, to dużo bardziej upokarza i niweluje ewentualne następstwa takiego pchnięcia...

programista4k

2021-07-11, 20:32
a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.

Znawca_Cipek

2021-07-11, 20:35
programista4k napisał/a:

a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.



Idioto...Gdybym ci tu powiedzial to, co oznacza gest wykonany tu przez pedalarza, dostalbym warna. Rozumie imbecyl?

Pa...........ku

2021-07-11, 20:36
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



A tak spaślak dostanie wyrok za napaść , pobicie , narażenie utraty zdrowia i życia itd .Jeszcze można psychiatrę załatwić to uprawnienia straci :D rowerzysta najwyżej pouczenie .


mygyry

2021-07-11, 20:50
Najlepsze, że krul szosy miał od ch*ja miejsca, żeby przejechać, ale posiadanie kamerki obliguje do natychmiastowego trąbienia zawsze.
Tak pedalrze powinni jechać gesiego, wszystkim by się nauka kultury przydała.

Lobo24

2021-07-11, 20:55
Brawo. p*zda rowerowa dostała lekcję kultury.

hugo283, Krzysztof_Elbląg Zi nawca_Cipek co wy pie**olicie? Ja rozumieim, że upał jak w krematorium ale od czytania waszych komentarzy IQ spada.

gieie

2021-07-11, 20:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Idioto...Gdybym ci tu powiedzial to, co oznacza gest wykonany tu przez pedalarza, dostalbym warna. Rozumie imbecyl?



Spadł z roweru za gest w stronę kierowcy, no i powinni jechać "gęsiego" a nie równolegle.
Zajmowali rowerami więcej drogi niż mała osobówka.
W sumie nic się nie stało, "wykład " we łbie pedalarza nie zostanie na długo ponieważ w mordę solidnie z liścia nie dostał.

Adrianel7

2021-07-11, 21:02
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



A potem bys sie obudzil.

:-D

donkapusta

2021-07-11, 21:08
Dwóch debili. Jeden ojciec, uczy własne dziecko jak trafić na harda, drugi niepotrafiący zapanować nad emocjami. Czy pokazanie faka byłoby warte, aby ten frajerzyna z roweru jebnął łbem w krawężnik? Na harda tak, ale poza tym?

petru23

2021-07-11, 21:09
Prawidłowo. Powiniem mu jeszcze tego jego palca w dupę mu wsadzić, niech zapie**ala tak na rowerku do domu

radek225

2021-07-11, 21:28
programista4k napisał/a:

a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.



Gdzie? Gęsiego kretynie, GĘSIEGO. Czyli jeden za drugim. Jesli nie rozumiesz, czemu misiek strąbił pedalarzy i czemu gościu spadł z rowerka, to nie rób prawka na jakiekolwiek auto ani na motocykl, tylko siedź w swojej piwnicy, a po miesicie poruszaj się komunikacją, albo taksówkami.

kodeks drogowy dla rowerzystów Artykuł 33, punkt 3.1:

"3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:

1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a;"

A co mamy w punkcie 3a?

"3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego."

A co zrobiły święte krowy z filmu? Zablokowały CAŁY PRAWY PAS, bo musiały jechać koło siebie.

Ja pie**olę, nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy będę musiał komukolwiek tłumaczyć podstawy podstaw. Zasady srania w kiblu, albo jak przełykać jedzenie też mam ci wytłumaczyć? A ten od faka ten środkowy palec niech sobie w dupę wsadzi i tam pokręci. Brawa dla miśka, oby pedalarz nie zapamiętał numerów rejestracyjnych, i nie poszedł z tym do sądu. j***ć, gnoić takich ludzi. Nikt ci nie zabrania jeździć rowerem, ale wszystko trzeba robić z głową.

hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Gówno byś zrobił. Jeszcze byś przeprosił i błagał, by nie dostać lepa na ryj.