18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sam palę marihuanę" - Maciej Rock

PortgasD.Ace • 2013-04-23, 16:29
Króciutki wywiad na temat dragów w Polsce :lol:


Prometheus_Coprophagus

2013-04-23, 23:52
Jak sobie wstrzykują SLD to potem mają takie chore jazdy. :roll:
Szczepionkę na to gówno mogliby opracować.

BongMan

2013-04-24, 00:03
Cytat:

pie**olony debil. Na pierwszy rzut oka nie widzi, co narkotyki takie jak heroina, kokaina czy inne narkotyki twarde robią z ludźmi.


Same robią? Taka strzykawka biega po mieście i dźga niewinnych ludzi po żyłach? Kreski koki unoszą się w powietrzu i niepostrzeżenie wsypują się do nosów porządnych obywateli?

Lidel

2013-04-24, 00:04
P@N K@C napisał/a:

oj zaraz się sadolowe ćpunki zlecą do tematu i będą pie**oliły jaka to marihechłana jest dobra, a alkohol zły. Wstrzykujcie sobie to gówno ćpuny i umierajcie!



wstrzyknij sobie lepiej setke wodki ;]

ArmiaKrajowa

2013-04-24, 00:29
Takie pie**olenie ze alkohol nie szkodzi a marihauana tak.
Wystarczy podac jeden prosty przyklad : Ilu ludzi zdycha przez alkohol, ilu mamy zulow w Polsce jak i na swiecie zniszczonych przez alko, a ilu mamy ludzi ktorzy maja jakies problemy przez marihuane ?
Nawet jesli tacy istnieja to jest to garstka, i musieliby palic codziennie po 10 gram zeby im sie cos stalo.
Tak ze przestancie pie**olic wszyscy przeciwnicy skuna.
Ja wole zajarac i sie dobrze wylajtowac niz sie napie**olic i nie wiedziec co sie ze mna dzieje.

Prometheus_Coprophagus

2013-04-24, 00:40
Cytat:

Nawet jesli tacy istnieja to jest to garstka, i musieliby palic codziennie po 10 gram zeby im sie cos stalo.



A każdy kto pije to od razu 3 litry czystego spirytusu na dzień dobry tankuje bez zapojki, bo inaczej z łóżka się nie podniesie? :roll:

Cytat:

Ja wole zajarac i sie dobrze wylajtowac niz sie napie**olic i nie wiedziec co sie ze mna dzieje.



Jeśli doprowadzenie się do stanu, w którym nie wiesz co się z tobą dzieje, jest jedyną znaną ci formą konsumpcji alkoholu, to chyba nie znasz pojęcia "umiar" i faktycznie pić nie powinieneś, bo szybko wylądujesz na dnie.

Noct

2013-04-24, 01:36
P@N K@C napisał/a:

oj zaraz się sadolowe ćpunki zlecą do tematu i będą pie**oliły jaka to marihechłana jest dobra, a alkohol zły. Wstrzykujcie sobie to gówno ćpuny i umierajcie!



Masz całkowitą rację. Na zdrowie!
:-?

fifi

2013-04-24, 06:08
znam ludzi co wstrzykuja sobie alkochol i twierdza, ze likwiduje to gazy

Cerny

2013-04-24, 10:23
A jebie mnie co o sobie nawzajem wszyscy myślicie. Dopóki nie będziecie łazić po domach i pytać, czy nie chcę porozmawiać o marihuanie i nie będziecie mi jej na siłę wciskać, to jestem za legalizacją.
Codziennie zabiera nam się prawa, więc niech chociaż z trawą będzie odwrotnie.

A i coś jeszcze. Jest ten argument, co to każdy, kto chociaż raz go usłyszał, będzie powtarzał do usranej śmierci. Ten, że trawa nikogo nie zabiła i nie przerobiła w menela.
Ale k***a nikt nie zauważa osowiałych, apatycznych typów, którzy powoli tracą wszystkie ambicje, energię na życie i kupę hajsu.
Wasza argumentacja jest tak ordynarnie tendencyjna, że aż k***a wstyd.

BongMan

2013-04-24, 13:16
Cerny napisał/a:

Ale k***a nikt nie zauważa osowiałych, apatycznych typów, którzy powoli tracą wszystkie ambicje, energię na życie i kupę hajsu.


To nie od trawy, to od życia w tym zj***nym kraju.

Peciak

2013-04-24, 14:30
oczywiste jest, że gdyby alkohol i tytoń nie były powszechnie znane ludzkości od tysiącleci to byłby w top 5 zakazanych substancji na świecie. W szczególności alkohol. Ma on działanie wielu substancji i jest bardzo szkodliwy. Jest on jednak dziedzictwem kulturowym dlatego jest legalny, a wręcz propagowany.






W sumie to całkiem dobrze.





Dobrze, że nie jest zakazany.

du...........s6

2013-04-24, 16:53
P@N K@C napisał/a:

oj zaraz się sadolowe ćpunki zlecą do tematu i będą pie**oliły jaka to marihechłana jest dobra, a alkohol zły. Wstrzykujcie sobie to gówno ćpuny i umierajcie!


czego Ty debilu nie zrozumialeś? kazdy robi to co chce na własną odpowiedzialność i ch*j Ci do tego

skizo

2013-04-24, 17:11
P@N K@C napisał/a:

skizo, nie mam urazu. Gardzę ćpunami i ćpaniem, to wszystko. Po tym co piszesz wnioskuję, że marichechłanina już wyżarła Ci mózg. :glasku:



Czego tak sądzisz ,że coś wyżarło mi mózg? Przecież piszę, staram się pisać składnie i poprawnie.

Wiesz tu się różnimy, ja nie uważam osoby która zapali sobie raz na jakiś czas joint'a for fun za ćpuna i degenerata którego trzeba piętnować.
Swoją drogą ja nie uważam marihuany jako narkotyku, stawiam go na równi z wódką która ogłupia i spowalnia i ogranicza bardziej.

Jasne narkotyki sa złe i tu się nie bedę z nikim spierał, ale te które się wciąga przez nocha czy daje po kablach czy połyka...
Nie mam zamiaru cię uświadamiać a przydało by ci się bo powtórzę nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Marihuana jest dla ludzi ale dla mądrych ludzi. A ty swoją teologią powinieneś chodzić częściej do kościoła bo na bank jestem tam 4 razy w miesiącu. nie spinaj się i tak jak ktoś zrobił zdjęcie, ZAPAL, niech ci zejdzie ta Polska, żałosna, zawistna żółć ;)

P@...........@C

2013-04-24, 23:30
pozwolę sobie zacytować dwóch ćpunków:
1. styl na śćpanego gimnazjalistę:
Eryk12 napisał/a:

Jak mozna marihuane wstrzykiwac, jak to sie jara? moze niewiesz jak to Ci powiem, ze albo z bletki albo z bonga. Niewiem czy napisales tak specjalnie zeby podkreslic ćpunów czy ch*j wie co. NIEDA RADY WSTRZYKIWAC MARIHUANKI. MARIHUANKAAAAA !!!! I JARAM SOBIE TERAZ ^^ pozdro



2. styl na jehowego:
ArmiaKrajowa napisał/a:

Siema
Chcialem sie zapytac co myslisz o marihuanie i alkoholu?
Czytalem twoj post w filmiku o Macku Rocku i sie wk***ilem czytajac te brednie.
Sugerujesz ze alkohol nie jest zly ?
Zobacz ilu ludzi zdycha przez alkohol, ilu mamy pijakow, zuli itp itd.
Te liczby na calym swiecie ida w milionach.
A Jakie zagrozenie stwarza marihuana?Podaj jakis KONKRETNY przyklad, i powiedz jaki odlamek spoleczenstwa moze miec problemy z marihuana?
Zobacz ilu ludzi powoduje wypadki po alkoholu, a ilu po skunie.
pie**olisz takie bzdury, za duzo tvnu sie naoogladales kolego:)



dalej uważacie, że marichechuanina jest dobra? :nazimaja:

Feragas

2013-04-24, 23:33
na policję z nimi :D