18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sam palę marihuanę" - Maciej Rock

PortgasD.Ace • 2013-04-23, 16:29
Króciutki wywiad na temat dragów w Polsce :lol:


ed...........k6

2013-04-23, 21:30
TU nie chodzi o to ze zleca sie cpunki czy nie. On ma po prostu racje. Jest jak jest. Rezczywistosci sie nie zmieni.

Ciesin

2013-04-23, 21:42
pie**olony debil. Na pierwszy rzut oka nie widzi, co narkotyki takie jak heroina, kokaina czy inne narkotyki twarde robią z ludźmi. Nie rozumiem ludzi oglądających telewizję, podczas gdy taki syfilis ma tam stałą posadkę.

mo...........et

2013-04-23, 21:44
ale o co tu się spinać? kto lubi ten pali,przeciwnika nie przekonasz. Ktoś lubi się wódą naj***ć, ktoś ziołem a innemu pasuje świat na trzeźwo, tyle. Dla mnie, jak to mówił Franz Maurer świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia dlatego nie gardzę ani ziołem ani alkoholem. Pozdrawiam degeneratów.

Bedzial

2013-04-23, 21:47
Jaranie sie paleniem to pedalstwo a trawa i lufki to ciota i ch*j.

ander455

2013-04-23, 22:00
Kto wstrzykuje marihechłane?

:rofl:

buzi_to_za_mało

2013-04-23, 22:02
Rock to ciota ale troche prawdy powedzial. Jak ktoś chce ćpać to proszę bardzo. Jego sprawa. Paliłem parę razy, nie nie jest fajnie imho. Wolę się już sponiewierać alkoholem, mniam

ellsworth

2013-04-23, 22:23
Niech ktoś mi wyjaśni, jak to jest, że narkomani w większości chęć legalizacji narkotyków motywują legalnością alkoholu. Mało tego! Sami dostrzegają zgubny wpływ alkoholu, a mimo to chcą dołożyć DODATKOWE nieszczęście. Byłbym w stanie zrozumieć, gdyby nielegalność narkotyków była dla nich argumentem dla nielegalności alkoholu (na marginesie, oczywiście jest to niewykonalne choćby dlatego, że alkohol wytwarza się samoczynnie i doszłoby do absurdów typu skazanie kogoś za zbyt długie trzymanie owoców w upalne dni), ale w drugą stronę?!? Czy oni wyznają zasadę, że jak ktoś leży to trzeba mu jeszcze dokopać, czy po prostu te wszystkie narkotyki całkiem zlasowały im mózgi i nie potrafią logicznie myśleć?

Bu...........oR

2013-04-23, 22:27
Nie ma k***a w tym kraju ważniejszych problemów niż legalizacja pie**olonego zielska?

Captain's Burger

2013-04-23, 22:50
P@N K@C napisał/a:

oj zaraz się sadolowe ćpunki zlecą do tematu i będą pie**oliły jaka to marihechłana jest dobra, a alkohol zły. Wstrzykujcie sobie to gówno ćpuny i umierajcie!


Zgodziłbym się gdyby pogląd przedstawiony przez szanownego moderatora był sarkazmem, mającym wyśmiać ignorancki sposób życia "lemingów". Aczkolwiek, skoro powtarzasz ten tok myślenia w kolejnym poście, mam obawy o klasyczny zanik mózgu. Standardowym lekarstwem na takie schorzenia są książki, o różnej tematyce. W tym wypadku radziłbym zacząć od lektury czym jest marihuana i jak działa.
No ale co ja tu będę pie**olił, moderator ma zawsze racje i zaraz dostane ostrzeżenie.. :facepalm2:

Iga

2013-04-23, 23:00


tam sie znacie:P

co...........is

2013-04-23, 23:01
Pan Koc naj***łeś się i pie**olisz czerwona mordo.

kolumbiako

2013-04-23, 23:28
Niektore mozgi sa za slabe zeby ogarnac faze marhuanane i spojrzec inaczej na swiat. Jebajta sie leszcze :( (

koras1897

2013-04-23, 23:29
P@N K@C
Ty k***a w ogóle nie widzisz problemu. Złapią Cię na posiadaniu od razu ryj na maskę, łapy w kajdany i na dołek. Takich gówniarzy traktuje się jak przestępców a to jest chore.

kolumbiako

2013-04-23, 23:34
Do tego dodam ze zawsze mam beke z ludzi co sie nie potrafia wczuc tylko schizuja jak by zawalu mieli zaraz dostac i najczesciej to oni maja najwiecej do powiedzenia, tacy niedzielnie jaracze, raz zapalil czy dwa bad tripa zlapal i pozniej pieperzy jaka to maryska zla etc etc. Wielcy znawcy, sie nie wpie**alamy jak nie mamy pojecia co do czego.

jebacwas

2013-04-23, 23:40
P@N K@C napisał/a:

oj zaraz się sadolowe ćpunki zlecą do tematu i będą pie**oliły jaka to marihechłana jest dobra, a alkohol zły. Wstrzykujcie sobie to gówno ćpuny i umierajcie!