18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sam palę marihuanę" - Maciej Rock

PortgasD.Ace • 2013-04-23, 16:29
Króciutki wywiad na temat dragów w Polsce :lol:


le...........ce

2013-04-23, 17:40

= pewna długotrwała śmierć!

Svetlan

2013-04-23, 18:38
A.J.K.S napisał/a:

Obrazek
= pewna długotrwała śmierć!




Biorąc połowę zapewniam sobie krótszą śmierć?

adex69

2013-04-23, 19:22
@Mr.Drwalu a promowanie alkoholu (jest tego o wiele więcej) to nie jest reklama na rzecz lobby narkotykowemu (tak alkohol jest narkotykiem i to twardym drodzy sadyści).

methos23

2013-04-23, 19:22
Paliłem marihuane nie raz, ale nie widzę w tym nic fajnego. Ludzie sobie tylko wkręcają jakieś fazy i to wszystko... I tak wolę alkohol, który działa na mnie 100 razy lepiej niż polska marihuana z domieszką szkła.

Leitho

2013-04-23, 19:23
Helena, koka, kompot na polkach w sklepie? Imbecyl, kretyn, szmotek.

yankespies

2013-04-23, 19:24
gość się tak upie**olił że w że pod szlafrokiem ukrywa miejsca wstrzykiwania marihuhuany.

ZimnePiwko

2013-04-23, 19:36
Marichuana biała śmierć !!

dback

2013-04-23, 19:36
Tak wszystko pozwólmy ludziom sobie wstrzykiwać. A kto będzie płacić za ich leczenie?

ds...........gr

2013-04-23, 19:38
methos23 napisał/a:

Paliłem marihuane nie raz, ale nie widzę w tym nic fajnego. Ludzie sobie tylko wkręcają jakieś fazy i to wszystko... I tak wolę alkohol, który działa na mnie 100 razy lepiej niż polska marihuana z domieszką szkła.



Kolejny znawca, co palił szkło :facepalm:

zerodwadwa

2013-04-23, 19:39
Kaligula84 napisał/a:

A co ma piernik do wiatraka ?



Yyyy, tyle samo liter? :>

Songo Master

2013-04-23, 19:55
j***ć wszystkich bez wyjątku w szczególności szczekaczy którzy twierdzą że od palenia marihuany skończysz na dnie. Alkohol jest bardziej szkodliwy i niebezpieczny co nie zmienia że bronie jaraczy, ale to kolejna bezsensowna sprzeczka jaraczy, chlejusów i abstynentów. Każdy ma swoje życie jak ktoś chcę chlać to niech chleje, jak ktoś chcę jarać to niech jara, jak ktoś nie chce nic brać to niech nic nie bierze. Jasne jak słońce używki są tysięcy lat
i nikt a nic tego nie zmieni!!!

Lupido

2013-04-23, 20:04
P@N K@C napisał/a:

Władek, już masz dziury w głowie od tego gówna! Drogie dzieci, niech ten o to Władek będzie dla Was przestrogą!
Wstrzykujesz= umierasz!



A ja ironię dostrzegam tu, tak jak byś podłapał żart o wymienionego przez Ciebie Władka ;p Już sam nie wiem co myślisz o marihuanie ;)

Niemow

2013-04-23, 20:05
Jestem zdania, że wszystkiego trzeba w życiu spróbować, i wszystko jest dla ludzi.
Prawda jest taka, że jeżeli ktoś chce jarać/ćpać/chlać/ch*jwieco to i tak znajdzie na to sposób..
Marihuana jest nieszkodliwa? Wolne żarty.. każda substancja wprowadzona do organizmu odbija się w jakiś sposób na jego działaniu.
Sam czasem zajaram, więc mam jakieś porównanie.
Spowolnione myślenie, niesamowite lenistwo, osłabiony refleks.. że niby co k***a, po Danonkach tak?
Im więcej używasz tym te efekty stają się bardziej widoczne... dlatego wk***ia mnie mówienie, jaka to marihuana jest zdrowa i nie uzależniająca.. no k***a roślina-cud, nie?