18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja Siary

Czesiek181 • 2012-07-28, 02:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.

ulifont

2014-01-24, 01:12
Deathrun odnośnie twoich komentarzy nie ponoszą cię emocje a racjonalnie tłumaczysz o co w tym wszystkim chodzi. Wiadomo jest problem to ponarzekamy, ale też trzeba jak do wszystkiego podejść z głową, a nie bezmyślnie tylko wytykać błędy. Chociaż fakt faktem koleje polskie są strasznie ch*jowo gospodarowane.

WOJCIECH.

2014-01-24, 01:15
no tak, opóźnienie a postój to chyba nie są te same słowa? co do reszty, chyba nie ma sensu dyskutować, widać już przyzwyczaiłeś się do tego burdelu.

lewoskrzydlowy

2014-01-24, 01:16
@deathrun
święta racja
ale lepiej siedzieć przed kompem, pie**olić kocopoły i hejtować, bo jakaś minister powiedziała jak sprawa wygląda.

Jak w innym podobnym temacie napisałem, że kolej się zajebiście w ostatnich latach rozwinąłem to usłyszałem, że temat był ironią (tematem był pojazd na wszystko co możliwe z koleją) i jakiś przyj***ny prawiczek mówił mi, żebym wyciągnął kija z dupy :D
no k***a... bez przesady...

Deathrun

2014-01-24, 01:29
Wojciech, nie przyzwyczaiłem się, absolutnie. Neguje coś co jest absurdalne. Coś co wiem, że jest bezpośrednią przyczyną zaniedbania człowieka. Ale kurcze. Pogodę winić? Montreal przez tydzień dochodził do siebie po gołoledzi. Nikt tam na nikogo winy nie zwalał. Ludzie sobie po prostu pomagali. A stosunek PKP do klienta? Było kiedyś takie powiedzenie "Chama ze wsi wypędzisz, ale wsi z chama - nigdy". Ja bym zastosował to do dzisiejszych przewoźników, z odpowiednim komentarzem. Konkluzja moja = Bieńkowska, chociaż rządu PO -po tych paru latach głosów oddanych- nie cierpię, to to jest normalna prawdziwa BABA. Słynę z durnych porównań, ale jak mi Babcia kiedyś powiedziała jak skaleczyłem się w kolano, że na takie bóle umierają srule, to takie samo stanowisko mam do tejże sytuacji. Tym bardziej na sadisticu mogę otwarcie napisać to co napisałem. O!

Mimo wszystko, kolego (jeżeli mogę) życzę jak najmniej takich dupnych sytuacji.

nanab

2014-01-24, 01:36
4000 pociągów wyjechało, utknęły 2 TRAGEDIA!!!

Natej

2014-01-24, 02:38
Deathrun napisał/a:

Bilet z W-Wy do Gdańska kosztuje 100zł, a benzyna do samochodu w okolicach 300zł nie licząc eksploatacji (i raty kredytu).



300 zł za paliwo z Gdańska do Wawy? To czym ty k***a jeździsz? Czołgiem?

wikens666

2014-01-24, 11:48
No sorry ale mówi z sensem w sumie, tylko w taki bardzo wk***iający sposób...

tomkierz

2014-01-24, 15:39
Natej, on po prostu nie jeździ, dlatego nie wie ile kosztuje przejechanie 350km samochodem xD

Jednak z resztą się zgodzę. Ludzie mają ból dupy, że parę pociągów stanęło i pie**olą, że mamy przecież tylko pięć na minusie i co to nie będzie przy -20. Problem w tym, że to właśnie opady połączone z szybkim wychłodzeniem sparaliżowały te pociągi, i przy -20(deszcz wtedy nie będzie padać...) tej sytuacji by pewnie nie było...

Na zachodzie też się takie rzeczy dzieją i nikt nie pie**oli, że wina Merkel, czy wina Hollande'a czy ch*j wie jeszcze kogo.

I te durne teksty w stylu "zima zaskoczyła drogowców"... Gdyby państwo miało utrzymywać 3x więcej piaskarek, pługów i ludzi ich obsługujących, to zaraz by wszyscy pie**olili, że pieniądze tracą....

Kubas1993

2014-01-24, 18:19
Co za pie**olenie, jeżeli oblodzenie trakcji w styczniu przy zapowiadanej złej pogodzie to czynnik losowy to ja ci gratuluje.

mlodyzdrowyduch

2014-01-25, 06:43
benzyna z Wawy do Gdańska wychodziło około 150 zł

tranzystor

2014-01-25, 20:02
htr83 napisał/a:

zastanawiam się ile fiutów musiało obrobić te głupie k***isko aby zajść tak wysoko



Wystarczy mieć kwalifikacje i wyrobić sobie kontakty, ale tyt ego nie zrozumiesz, bo przerasta cię nawet interpunkcja.

ROBSON927

2014-12-24, 08:48
Też mnie wku**ia ten telewizyjny k***iszon !


Ne...........ro

2014-12-24, 09:39
Ja pie**olę, nie wiem, kim jest ta dziewucha, ale za grosz nie ma talentu do śpiewania. Śpiewa jak byle jaka nastolata, która myśli, że poczuła rock and rolla, bo nasłuchała się Happysadu, czy innego gówna. Zauważcie, że porządne kapele rockowe mają wokalistów ze specyficznym głosem, głosem zapamiętywalnym. Przykładem jest tutaj Jagger, Plant, Waits, Bowie, Joplin, Bush itp, itd. Wszystkie inne głosy są po prostu nudne i wymuszone i znikają ze świata muzyki tak szybko, jak się w nim pojawiły.

Ten głos mnie wk***ia, bo jestem często zmuszony go słyszeć w pracy, albo jak jadę busem. Gdybym nie miał z tym nic wspólnego, to miałbym na to wyj***ne.

zonk

2014-12-24, 09:49
Już kij z Lisowską. Bardziej wkurza nachalna kampania mediaexpert. Ostatnio potrafią ich puścić kilka razy w ciągu jednego bloku reklamowego.

RafKor6969

2014-12-24, 10:30
Dokładnie ! Szlag mnie trafia jak już ją słyszę, kur% co minutę 3 reklamy mediaszajsu .