18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja Siary

Czesiek181 • 2012-07-28, 02:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.

WhyMe?

2012-07-28, 16:26
Ta wersja lepsza :-P


Bugini

2012-07-28, 16:36
Pan Mularz napisał/a:

To jest żenujące, tak jak zresztą cały polski Hip-hop.


Nie zgodzę się z tobą, moim zdaniem mamy całkiem solidną ekipę nawijaczy tylko trzeba się zagłębić w temacie trochę, podrzucam ci klasyka

Pan Mularz

2012-07-28, 17:42
Bugini napisał/a:


Nie zgodzę się z tobą, moim zdaniem mamy całkiem solidną ekipę nawijaczy tylko trzeba się zagłębić w temacie trochę, podrzucam ci klasyka



Piwo za kulturę osobistą.


sobeek napisał/a:

to jest np. kawałek eldo o ojczyźnie. warto posłuchać cały

"Eldo - Nie pytaj o nią"



Żenujący rezultat inspiracji Republiką.

"Republika - Nie pytaj o Polskę"



sobeek napisał/a:


a to kawalek o wojnie

"ELDO - DOM"



Pseudoartystyczny chłam.

Wybacz "Sobeek" moje dobitne słowa, ale tak po prostu to odbieram.

advisorry

2012-07-28, 18:55
Eldo zawsze kozak sk***ysyny!!

lie

2012-07-28, 19:05
Nowe, zostań.

Crane94

2012-07-28, 19:07
Nie rozumiem Was ludzie.. Nie lubicie rapu? Ok, spoko, macie takie prawo, ale po co zaraz generalizować i mówić, że wszyscy raperzy to beztalencia? Napinaczy nazywacie 'gimbusami' a sami piszecie teksty w stylu "najlepsza beka z rapu - ktoś tego słucha".. Ja na przykład nie lubię metalu, ale nie wypisuję zaraz pod każdym filmikiem gdzie ten gatunek się pojawia "j***ć brudasów! j***ć metal!". Pomyślcie trochę.

FryzjerZG

2012-07-28, 19:11
Pamietam jak szukałem na wrzucie "Nie pytaj o Polske", pojawila sie jakas gowniana szmira pana Eldo. Na 30 kawalkow 29 wrzuconych to wlasnie ta hip hopowa szmira, ten syf, ten totalny chlam. Znalazlem na szczescie orginal. Co sie okazuje ? w komentarzach tacy sami tępi fani hh, jak Ci co sie tutaj udzielaja pisza, ze "ch*jowa podroba, Eldo wymiata". Teraz gdy widze kim jest owy Eldo, jestem k***a ZAŁAMANY tym jak glupia, plytka i tania jest dzisiejsza mlodzierz. Tyle odemnie. Aha, zapomnial bym, fani hip hopu, ch*j wam w kite.

krag

2012-07-28, 19:26
Ja zaczynając swoją przygodę z muzyką podkradałem ojcu kasety Iron Maiden, Saxonu i tym podobnych. Przechodziłem etap metalu i rocka, przechodziłem etap rapu i hip hopu (czy to polskiego czy amerykańskiego czy tureckiego) oraz przechodziłem etap muzyki elektronicznej. Nie lubię ograniczać swoich horyzontów muzycznych, słucham wybranych wykonawców każdego ze wspomnianych gatunków.

Każdy rodzaj muzyki wymaga od jego twórcy innych umiejętności. Też kiedyś miałem podobnie ograniczone horyzonty jak większość osób wypowiadających się tutaj, ale na szczęście zmieniłem to. Wiem, że to sadol i każdy ma wyj***ne, ale nie generalizujcie do przesady stylów muzycznych.

Kemys

2012-07-28, 19:36
h*jowy freestyle, ale ten człowiek robi też dobra muzyke, "nie pytaj mnie o nią", "plaża", "granice" i w h*j innych.
Wam nie zdażylo sie w życiu coś sp***olić?

Ra...........or

2012-07-28, 19:51
Cytat:

A ch*j wam do rapu. Jest słaby rap w Polsce i jest zajebisty. Jak z każdym gatunkiem muzyki. Jak ktoś nie słucha to niech się k***a nie wypowiada i nie udaje j***nego eksperta, że cały polski hip hop jest żenujący.



:homer:

Drogie dzieci, tak dalej być nie może. Najwyższa pora zacząć się szkolić, tutaj macie pana Ronnie Jamesa Dio, od niego zaczniemy



yopashouu

2012-07-28, 20:03
sobeek napisał/a:

Eldo faktycznie się tu zbłaźnił, ale jego utwory są całkiem inne. Sam mam 4 jego płyty i teksty znam na pamięć. Mówią bardzo dobrze o dzisiejszych mediach o życiu i przemijaniu i o pamięci, a także o wojnie.


To niech wiersze pisze, będzie z tego większy pożytek...

Zupełnie nie rozumiem robienie z tego muzyki - w muzyce najważniejsze są dźwięki, słowa są dodatkiem. Zresztą podkład we wszystkich utworach z gatunku rap/hip-hop brzmi jak tworzony przez pięciolatka na keyboardzie Casio.

johniewalker

2012-07-28, 20:06
Słuchałem rapu i nadal słucham ale już mniej na rzecz metalu i rocka. I nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze np "polski hip-hop jest żenujący". Nie mówie tu o Eldo którego nigdy nie lubiłem ale weźmy na to Piha lub Słonia. Mają naprawde dobre kawałki, zazwyczaj pod chwytliwy podkład. Poza tym takie kawałki jak "Brud" są w sam raz pod tematyke tej strony. Mniejsza o "Love4ever" którą jarała sie połowa dzieciaków, które nie byłyby w stanie podać żadnego innego kawałka Słonia, a tego słuchały po to żeby pokazać jacy to nie są "nienormalni".

Kotli

2012-07-28, 20:10
"Na ch*j to w innych jest czarnościach?
Ja czule pytam się na chuuuuuuuj!"

Edit: Dziękuję komukolwiek za przeniesienie.