18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja Siary

Czesiek181 • 2012-07-28, 02:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.

fdM

2012-07-28, 20:21
Każdy słucha tego co lubi, Ja na przykład jestem raczej otwarty na muzykę. Słucham polskiego hh, muzyki filmowej (np. Hans Zimmer, Two Steps from Hell), rock typu Limp Bizkit czy Korn, czasem nawet lubię się wyszumieć przy muzyce w stylu Dominatora - jakieś hardcore czy coś. Nie potrafię natomiast słuchać metalu, wokaliści zwykle kaleczą moje uszy tym wydzieraniem się co mnie skutecznie odrzuca.

coolfon

2012-07-28, 20:37
Cytat:

rock typu Limp Bizkit czy Korn



dzień dobbry

Otóż piękny kawalerze, słuchasz najbardziej ch*jowej odmiany metalu jaka tylko powstała. Na szczęście to chyba tylko pomyłka i muzyczna ślepa uliczka. Nu metal Szczęśliwie zdycha śmiercią naturalną, starzy zaprawieni w bojach gimnazjaliści idą do liceum a ich następcy słuchają czego innego

darkans

2012-07-28, 20:51

fdM

2012-07-28, 21:01
coolfon napisał/a:


Otóż piękny kawalerze, słuchasz najbardziej ch*jowej odmiany metalu jaka tylko powstała.


To okropne.
Jeżeli piosenka mi się podoba to nie sprawdzam jaki to gatunek - po prostu jej słucham. Inne odmiany 'metalu' mi po prostu nie pasują - true metal czy ostry rock po prostu mnie drażnią (zwykle przez okropny wokal).

jonasz1

2012-07-28, 21:06
za każdym razem spiny o muzykę
dawać więcej, jest się z czego pośmiać

drzymek1906

2012-07-28, 21:40
Eldo - rap dla tych co mają coś w głowach i k***a na prawde jeżeli chcecie po nim jeździć to wybraliście najgorzej jak mogliście bo to najlepszy polski raper, pozdro.

Dżoker

2012-07-28, 22:20
Największa beka jest z tych niedorozwiniętych ku*asów co innym zarzucają czego słuchać, no czy na prawdę można być tak zj***nym? :D

Ktoś podał Słonia i Piha, oni są co najwyżej przeciętni obiektywnie patrząc, mogę wymienić w ch*j więcej polskich raperów lepszych od nich.

@drzymek1906
Na prawdę? Eldo najlepszym polskim raperem? Buahuahuaauhaua... Tak jak wyżej.

Sprawa z muzyką na sadisticu wygląda tak, że pojawi się coś związanego z rapem to od razu wielka napina ze strony brud... ludzi słuchających rocka czy tam metalu "a napiszemy, że rap jest ch*jowy, gimbusy sie wk***ią", a gdy pojawi się żart, że na woodstocku tylko brud i ch*jnia jak ja pie**ole to znowu "poszkodowani" mszczą się pisząc "hhahahhaha, prawda, brudasy sie nie myją, są ch*jowi i słuchają ch*jowej muzyki" i tak w kółko, i w kółko, i w kółko, i w kółko... A moim zdaniem to najbardziej zj***ni są ci, co ograniczają się do jednego gatunku muzyki i cisną na inne nawet nie orientując się w temacie czyli są po prostu tępymi ignorantami z wąskimi horyzontami.

paavo

2012-07-28, 22:22
Cytat:

Eldo - rap dla tych co mają coś w głowach i k***a na prawde jeżeli chcecie po nim jeździć to wybraliście najgorzej jak mogliście bo to najlepszy polski raper, pozdro.



Jeżeli to jest najlepszy raper to wolę nie słyszeć co tworzą słabsi od niego :<

skival

2012-07-28, 23:04
:mrgreen: zajebistość...j***ć hip hop !!!

sobeek

2012-07-28, 23:58
Panie Mularz, aby zrozumieć niektóre teksty trzeba po prostu dorosnąć. I nie mówię tu o wieku, bo trzeba dojrzeć w "środku". Utwory Eldo niosą piękne przesłanie. Posłuchaj kilku utworów, np. plaża, granice, są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać .


A jeśli naprawdę nie lubisz rapu to nie krytykuj.
Niestety wielu ludzi nie posłucha Eldo przez ten freestyle, a on jest mistrzem przesłania w tekstach. Ja nie krytykuje tego że słuchasz muzyki organowej, bo nie widzę w tym niczego złego a
sam fascynuje się też taką muzyką i chodzę często na koncerty organowe.
Nie będę cytował piosenek bo tu można cytować całe piosenki.
Nie znasz całej twórczości tego artysty, ale oceniasz. Każdy czasem popełni jakiś błąd i to nie jeden.

staszkowy

2012-07-29, 00:29
ten freestyle ma juz chyba ze sto lat. każdy mial jakies początki nie mowie tu tylko o raperach. (e.g.
- nie każdy zaczyna na samym szczycie, początki sa trudne i po czasie nawet smieszne ), ale wykopywanie staroci i próba ośmieszenia na tej podstawie po iluś tam latach to mega żenada. mam generalnie w dupie to czy 'eksperci od polskiego hh' powiedza ze jakiś kawałek, czy raper jest 'ch*jowy'. skoro mi sie podoba to moja sprawa i innym c.h.uj w potylice.

ludzie jesli chodzi o muzyke dziela sie na trzy grupy: tych co dany gatunek lubią, tych co go nie lubią i idiotów którzy sie nawzajem licutuja co jest lepsze. lolz.

skandal89

2012-07-29, 00:34
ech podziały, rock, punk, rap, metal w kazdym znajdzie sie cos wartościowego, tylko wystarczy nie być pie**olonym ignorantem.

zielak300

2012-07-29, 02:44
Jeżeli rap to tylko peja. Reszta to pionki w jaskrawych bucikach i czapeczkach ^^

manieeek

2012-07-29, 09:50
@Pan Mularz albo mi się wydaje albo toccaty nie wrzuciłeś od początku chyba, że znam z innej wersji ;p

marcu

2012-07-29, 18:29
Grammatik - rozmowa

Grammatik to grupa hh eldo + jotuze

Zajebisty podkład, a nie jak ktoś napisał, że stworzony przez 5 latka, mało tego tekst, do którego trzeba dorosnąć, ale co ja tam wiem...