18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reakcja Siary

Czesiek181 • 2012-07-28, 02:34
Na freestyle Eldoki.Jestem jak lobo.

Satori091

2012-07-29, 21:39
W sumie słucham rocka, metalu, rapu(hip hop to subkultura) i myślę że polski rap się skończył na ostrym i Paktofonice a jeśli chodzi o dobry freestyle to polecam :D

desiderata1985

2012-07-29, 21:53
cudna reakcja siary na eldo-lobo,dzieki,czesku.

biceps

2012-07-29, 22:02
nie ma piwa za tak ch*jową wstawke . Prawda jest taka że hh w polsce jest najlepiej rozwijającym gatunkiem muzyki . Patrzcie na Eldo,Jeden Osiem L ,Bezimienni,O.S.T.R.,Diox,Hades,Peja,Pezet,Numer Raz,Sokol wg mnie oni najwięcej wnieśli do hh . A dla was hh kojarzy pewnie się tylko z popkiem lub bonus rpk gdzie co drugie słowo to hwdp , a hh i rap nie na tym polega. Patrzcie jakie firmy odzieżowe hh posiada prosto,ssg to ciuszki są z górnej półki . A wy dalej sobie słuchajcie juli,volver czy enej to są właśnie te zespoły które robią muzyke typowo dla kasy i NIC nie wnieślni na polską scene muzyczną .

Posłuchajcie jaki koleś ma przekaz
Oglądać od 0:23

bzyku102

2012-07-29, 22:09
klasyki ... posłuchajcie sobię


albo nieśmiertelny Queen, Boney M, MC hammer,
Ich muzyka nigdy nie zginie

Endzior

2012-07-29, 22:48
Medium > Łona > Polski rap.

malychd

2012-07-29, 23:01
Jeśli czegoś się nie zna to najlepiej to krytykować ta nędzna przeróbka (pewnie już tysięczna w internecie) to nieudany freestyle rapera Eldo który nie jest w tym mocny.
Tutaj macie jedną z jego wielkich twórczości.

Ważna jest muzyka ambitna, taka dla pieniędzy i taniej zabawy nie daje nic.

Jeżeli chodzi o klasyki typu Queen itd. (muzyka z duszą) na pewno nie zostanie zapomniana i zawsze będzie równie piękna.

malychd napisał/a:

P.S. po co mówić o przekazie skoro w dzisiejszych czasach mamy dużo młotków dla których przekaz kończy się na pustym biciu w tempie 140 z łatwą panną w objęciu i drinku w wypasionym klubie z koksem w kieszeni.


Enter.the.Chicken

2012-07-29, 23:08
@Pan Mularz
Coś dla ciebie w moim gatunku ;-) . Cover Pana Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Bucketheada.

Rapu raczej nie słucham w dużych ilościach, ale mogę polecić:

Quwer

2012-07-29, 23:15
A dla mnie najbardziej żenujące są osoby, które wypowiadają się, że coś jest "ch*jowe" , "słabe", czy "żenujące", gdy sami ograniczają się do jednego gatunku muzyki(góra dwóch, gdzie ten drugi jest pokrewny z pierwszym) i uważają, że słuchają najlepszej muzyki.

Osobiście sam słucham rapu, ale nie tylko polskiego, słucham muzyki z gatunku rock, funk, soul, czy jazz. Są to gatunki, które uwielbiam i może nie jestem jakimś specem i nie potrafię wymienić z każdego z tych rodzai po 500 utworów 40 różnych artystów, ale mimo to uważam, że mam 10x razy lepszy gust muzyczny niż Ci pseudo znawcy jednego gatunku. Słucham także electro i to od House po niektóre kawałki dupstepowe, bo jest masa utworów z tych gatunków godnych polecenia. Już też nie pamiętam do końca, czy wśród tych wypocin ktoś "objechał" utwory z klasyki, które ktoś wrzucił w tym temacie, ale nawet jeśli to szkoda dla tych osób strzępić klawiaturę

Co do "występu" Eldo, no to cóż, prawie każdy artysta zalicza jakieś swoje wzloty i upadki, a zwłaszcza Ci, którzy "występują" gdzieś w telewizji.
I jeszcze te durne gadanie, że "Nie pytaj o nią" to jakiś ukradziony pomysł, czy coś w tym stylu. To tak jakby oskarżać Akurat o podbieranie tekstów autorstwa Tuwima.

Krytyka jest i będzie, ale naprawdę już możecie oszczędzić pieprzenia totalnych bzdur, bo to aż kole w oczy..

Salwoos

2012-07-29, 23:28
Chciałem sobie poczytać dyskusję na temat rapu, hip hopu itd. osób obeznanych w tym temacie, ale patrzę, że gimbusy potrafią tylko wysyłać linki z youtuba i nic więcej. Proszę was, jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to po prostu zostawcie to innym.

MarsElite

2012-07-29, 23:30
Pan Mularz napisał/a:



I już wiadomo z kim mamy do czynienia.
Tok rozumowania godny pożałowania...

Zobacz sobie, to jest prawdziwa muzyka, a nie jakieś wypociny miałkiej intelektualnie hołoty:


a to nie jest ?


albo to ??


To że Ty lubisz taki gatunek muzyki nie oznacza ze każdy go lubi ! po drugie swoje fantazje muzyczne nikomu ni będziesz narzucał ani wmawiał że to jest muzyka a coś innego nie.

Eldo już dawno powinien zrezygnować z Rapu gdyż wypalił się jakieś 6 lat temu .... nie wiem po ch*j robić z siebie idiotę

Polseven777

2012-07-30, 11:47
zaliczać Jeden Osiem L do HH... świat się kończy...

złoty środek


sparky100

2014-01-23, 19:30
Komentarz Siary na wypowiedz bieńkowskiej.

htr83

2014-01-23, 19:35
zastanawiam się ile fiutów musiało obrobić te głupie k***isko aby zajść tak wysoko

Swirussss

2014-01-23, 20:11
nie no przecież rząd ma wpływ na pogodę i złośliwie oblodzili tory

ulifont

2014-01-23, 20:18
głupie k***isko niby,ale całkiem ładna