18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta vs Antyszczepionkowcy

Synek725 • 2017-06-05, 08:07
Jest kilka dobrych kwiatków


Bezoarowa

2017-06-07, 20:46
szpajder napisał/a:

Wiesz coś o ich postulatach, czy twoja wiedza na ich temat kończy się tylko na dosłownym rozumieniu słowa: "antyszczepionkowiec"?
Poszukaj i zobacz jak wiele krzywdy wyrządziły szczepionki jednodniowym dzieciom, czterotygodniowym dzieciom. Jak z dnia na dzień ze szczęśliwego, super rozwijającego się dziecka, robiło się minuty po zaszczepieniu typowe warzywo. Albo jak nagle po zaszczepieniu pojawiała się epilepsja. Ty jako dorosły masz prawo odżywiać się dobrze, albo jeść żyletki. A o te małe dzieci, muszą zadbać rodzice.

Więc jak coś pie**olisz na jakiś temat, to zaczerpnij trochę wiedzy z obu stron. Oni nie są przeciwko szczepieniom, oni są przeciwko przeprowadzaniu eksperymentów na ich dzieciach.



Też czuje pie**olenie. Każdy organizm ma swoistą reakcje na szczepionki, które w gruncie rzeczy są bardzo użyteczne (dla większości). Nikomu nie zależy aby człowiek chorował i był niezdatny do pracy. Warto byłoby zrozumieć dlaczego tak się dzieje u poszczególnych przypadków. Nie wiem czy takie badania są w ogóle...

~Velture

2017-06-07, 22:22
BDrummer napisał/a:

A może powiem coś z doświadczenia ojciec 4 dzieci. Mój pierworodny, zaszczepiony na wszystko wszystko.. buliłem na wszystko.. dla dobra dziecka. 3 latko chłopaczek nie mówi, 4 latka też.. po lekarzach.. chyba k***a wszystkich jacy byli dostępni(ch*j stać mnie) nagle sie dowiaduje "wstrząs po szczepionkowy" k***a poważnie? Następną trójke szczepiłem tylko wymagane, i to się zastanawiałem, Bogu dzięki są zdrowe, Ci rodzice mają racje i którys ziomek tu piszący, chcecie eksperymentów to k***a na sowich dzieciach albo na sobie... pozdrawiam ojciec z doświadczeniem


Byłem szczepiony na wymagane choroby i jestem zdrowy. Wszyscy których znam też. Swojego syna też szczepię na wymagane (nie udziwniam) i jakoś nic mu nie jest. Córkę też zaszczepię na wymagane i dam sobie ku*asa obciąć, że nic jej nie będzie.

Jak szczepisz na ch*jwie co i ch*jwie po co to twój problem i szczerze ci współczuję jako rodzic. No ale ja nigdy ale to nigdy nie będę szczepił nikogo ze swojej rodziny na choroby ze śmiertelnością na poziomie promili (grypy itp.)
I nie zrobię tego przez pie**olenie antyszczepionek tylko ze względu na zdrowy rozsądek bo na ch*j szczepić na grypę skoro jest to całkowicie wyleczalna choroba w krajach 1go świata.
Znam ludzi którzy się szczepili na grypę a i tak normalnie chorowali więc jak dzieciak zachoruje to zasadniczo efekt szczepionki zastąpi ;)

Kiedyś też rodzice dzieci robili tak, że jak dziecko znajomego zachorowało na świnkę czy ospę to wszyscy przyciągali swoje dzieci do tego chorego aby ich to złapały za młodu.
Nie jestem lekarzem i nie oceniam czy jest to dobra metoda ale mnie poddano takiemu zabiegowi i 2gi raz nie złapałem.

Nie twierdzę, że to alternatywa dla szczepień ale jest to jakaś metoda zastępcza bo takie choroby są praktycznie nieszkodliwe w takim wieku a dla dorosłych bywają zabójcze.

No jednak bym nie ryzykował nie szczepienia na żółtaczkę i wrzucenia swojego dziecka do innego które ją ma.

A jeśli ktoś ma coś jeszcze do nie szczepienia to poproszę taką osobę aby mi powiedziała kiedy ostatnio widziała kogoś szczepionego i chorego na heinego medina.
Dziękuję, dobranoc.

wormgoro

2017-06-09, 13:52
Velture napisał/a:


Byłem szczepiony na wymagane choroby i jestem zdrowy. Wszyscy których znam też. Swojego syna też szczepię na wymagane (nie udziwniam) i jakoś nic mu nie jest. Córkę też zaszczepię na wymagane i dam sobie ku*asa obciąć, że nic jej nie będzie.



Cóż nie życzę źle twoim dzieciom ale gdyby się zdarzyło któreś z ciężkich powikłań neurologicznych poszczepiennych które są możliwe to wrzuć filmik na harda ze swojej "operacji".
Velture napisał/a:


Jak szczepisz na ch*jwie co i ch*jwie po co to twój problem i szczerze ci współczuję jako rodzic. No ale ja nigdy ale to nigdy nie będę szczepił nikogo ze swojej rodziny na choroby ze śmiertelnością na poziomie promili (grypy itp.)



Skąd wiesz czy jego dziecko nie miało stwierdzonych zaburzeń po szczepionce obowiązkowej. Ogólnie kurewski pech ale takie zaburzenia jak drgawki, zapalenie opon zdarza się po szczepieniu co jest nawet opisane na ulotkach szczepionek (np: 1:1000000) ale może się zdarzyć niestety.

Velture napisał/a:


Znam ludzi którzy się szczepili na grypę a i tak normalnie chorowali więc jak dzieciak zachoruje to zasadniczo efekt szczepionki zastąpi ;)


Szczepienie na grypę chroni przede wszystkim przed ciężkimi powikłaniami. Znam osobę co przechodziła praktycznie bez objawowo więc nawet nie wiedziała że coś się dzieje ot zwykłe przeziębienie. Skończyło się na zapaleniu mięśnia sercowego. Teraz serducho jak po 2 zawałach po paru miesiącach leczenia. No ale żyje fakt.

Velture napisał/a:


Kiedyś też rodzice dzieci robili tak, że jak dziecko znajomego zachorowało na świnkę czy ospę to wszyscy przyciągali swoje dzieci do tego chorego aby ich to złapały za młodu.
Nie twierdzę, że to alternatywa dla szczepień ale jest to jakaś metoda zastępcza bo takie choroby są praktycznie nieszkodliwe w takim wieku a dla dorosłych bywają zabójcze.



A jeszcze nie dawno było o tym głośno:

ospa party

voidinfinity

2017-06-09, 14:15
@up

A wszystko i tak pie**olenie, bo jakby gówniaki zaczęły zdychać masowo - to ci sami ludzie by krzyczeli że brak szczepionek to spiseQ i powinien być obowiązek.

Do debili można trafić tylko ołowiem.

Magnic

2017-06-09, 17:49
Velture napisał/a:

Ale się nakręciliście.

Z antyszczepionkowcami jest jak z adhd.
Tylko, że w przypadku adhd to jego twórca sam się przyznał, że zmyślił tę chorobę a gościa co wiązał autyzm ze szczepionkami obalono równo.



Taa.. a gdzie masz to napisane? Bo jak szukałem przez ponad miesiąc to nie znalazłem niczego na temat jakiegokolwiek przyznania się Georga Stilla do czegokolwiek. Ba, w ogóle nic nie znalazłem na ten temat gdziekolwiek od kogokolwiek. Łykacie wszystko jak pelikany, bo jest wam na rękę. To przyznanie zostało wyssane z palca przez jakąś gazetę lata temu i wszyscy używają tego jako dowodu. Nawet w tym roku ukazały się wyniki badań Holenderskiej grupy naukowców na ten temat potwierdzające i rozszerzające rozumienie ADHD. Tutaj masz link to sprawozdania od badaczy jeśli jesteś w stanie zrozumieć coś w języku innym niż polski. Chociaż wątpię, że cokolwiek dotrze, ale może ktoś inny skorzysta na wiedzy.

andrzejrobert75

2022-02-20, 20:10
szpajder napisał/a:

Wiesz coś o ich postulatach, czy twoja wiedza na ich temat kończy się tylko na dosłownym rozumieniu słowa: "antyszczepionkowiec"?
Poszukaj i zobacz jak wiele krzywdy wyrządziły szczepionki jednodniowym dzieciom, czterotygodniowym dzieciom. Jak z dnia na dzień ze szczęśliwego, super rozwijającego się dziecka, robiło się minuty po zaszczepieniu typowe warzywo. Albo jak nagle po zaszczepieniu pojawiała się epilepsja. Ty jako dorosły masz prawo odżywiać się dobrze, albo jeść żyletki. A o te małe dzieci, muszą zadbać rodzice.
Więc jak coś pie**olisz na jakiś temat, to zaczerpnij trochę wiedzy z obu stron. Oni nie są przeciwko szczepieniom, oni są przeciwko przeprowadzaniu eksperymentów na ich dzieciach.


Przypadkiem po latach trafiłem na post...Córka po pierwszym szczepieniu po porodzie prawie sepsy dostała,a urodziła się 10/10.Do tej pory ,a ma 5 l są problemy..

Wiewór

2022-02-21, 12:02
andrzejrobert75 napisał/a:

Przypadkiem po latach trafiłem na post...Córka po pierwszym szczepieniu po porodzie prawie sepsy dostała,a urodziła się 10/10.Do tej pory ,a ma 5 l są problemy..



Aha. Ciekawe.