18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciwnicy marszu równości - Białystok

adrii2013r • 2019-07-20, 20:17
Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










LordVIP

2019-07-21, 13:36
Hrabia Drapula napisał/a:

pie**olisz, ciekawe czy jak twoja dziewczyna szła by tam przypadkiem z koleżanką przypadkiem i dostała wpie**ol i by ją okradli to byś był dalej tego zdania ?
to że koleś miał różową koszulkę o niczym nie świadczy, idź nawet do drogich markowych sklepów zobacz ile koszul jest w tym kolorze taka moda
z nikim się nie macał, nie lizał, a debile co są tylko odważni w stadzie wykorzystali że jest sam i go po prostu napadli



Na pedalstwo też jest moda. To, że w sklepach są same sp***olone ubrania jeszcze nie znaczy, że masz je kupować i nosić. Facet w różowym sam się prosi o wpie**ol, bo tylko pedał jest w stanie się tak ubrać.

A dwa, dziewczyna z koleżanką ani poj***ny facet, który jest normalnej orientacji, ale z jakiegoś powodu założył różową koszulę też się proszą o wpie**ol. Gdzie oni mają mózgi, żeby w takich okolicznościach sobie wychodzić w strefie walki, gdzie szybko mogą zostać odebrani jako homo?

adrii2013r

2019-07-21, 13:36
UWAGA
Pewien dziennikarz TVP twierdzi że Ci kibole którzy pobili ludzi są wynajęci przez lgbt aby specjalnie robić złą opinie narodowcom i kibicom. I na swoim twitterze analizuje każde uderzenie kiboli i pisze ktore jest symulowane .

Twitter - Daniel Liszkiewicz




TB303

2019-07-21, 13:55
Trzeba przyznać, że sadistic coraz bardziej mnie zadziwia. Z czasem zauważam coraz więcej sp***olin umysłowych, takich jak w "najlepszym komentarzu". Myślałem, że Wykop zrzesza wszelkiej maści niedorozwojów, ale sadistic od niego za dużo nie odbiega jak widać. Nie cierpię LGBT i nie popieram marszów jak ten tutaj, ale zachowanie tej "drugiej" strony jest skrajnie podludzkie i nie przystoi białemu człowiekowi - w skrócie, zachowanie na poziomie murzynów z Afryki, którzy ledwo co wyewoluowali z pierwotnej wersji człowieka. Jeśli ktoś to popiera, nadaje się jedynie do utylizacji. Walka czysto polityczna to jedno, ale zwierzęce zachowania to już używanie swoich pierwotnych instynktów, zamiast inteligencji, której nie posiadacie w większości.

sa...........os

2019-07-21, 14:00
Fajnie że żyjemy w kraju, w którym nie ma żadnych poważnych zmartwień poza jakimś k***a LGBSre i ludzie wychodzą na ulicę się ponapie**alać o to kto kogo posuwa. Patrząc na to co się dzieje na świecie jeszcze dekada czy dwie i to się zmieni. Ale może to i dobrze, dawno już żadnej wojny nie było, to i ludziom odpie**ala.

Sv...........ge

2019-07-21, 17:07
Mam nadzieję że LGBT w końcu zaczną witać pielfrzymji i procesje kato-zjebów z takim samym entuzjazmem jak te sk***ysyny ich.

Swoją drogą to ciekawe. Bo wg mnie w katolucyźmie jest przykazanie miłości. Ale co ja, ateista, się na tym znam.

PROsowa

2019-07-21, 17:09
Społeczeństwo w Polsce ma stanowczo za dużo wolnego czasu i pieniędzy jeśli mają czas takie pierdoły organizować i tyczy się to obu stron. GUlAG COME BACK PLEASE

Sv...........ge

2019-07-21, 17:27
Ciekawe kiedy LGBT będzie witało pielgrzymki i procesje kato- zjebów z takim samym zaspałem jak oni ich.

I tak sobie pomyślałem że w katolicyzmie jest przykazanie miłości. To to tak wygląda w praktyce? Ale ci ja, ateista, tam wiem.

stiuardPL

2019-07-21, 18:03
Pedały atakują Gejów...

m7eznb

2019-07-21, 18:26
LGBT jest tak samo żałosne jak to ANTYLGBT, jedni warci drugich, nie zdziwił bym się jakby naziści gwałcili pedałów

paul000

2019-07-21, 18:35
co boli mięczaków LGBT:

- kopy
- piąchy
- plucie w twarz
- nieustająca nienawiść
- dehumanizacja

co boli prawicowych twardzieli:

- wagina z tektury
- chłopiec sypiący kwiatki na procesji
- pastafariański durszlak
- edukacja seksualna
- tolerancja

adriancium

2019-07-21, 18:52
Miód na moje serce. Jebac dewiantów

freaky

2019-07-21, 18:53
Pewna uczestniczka ostatniej pederady równości w Białymstoku postanowiła zademonstrować swoją ignorancję. Wypadła całkiem dobrze.



Jezus co prawda mi się nie zwierzał, ale przykład Sodomy i Gomory trochę rozjaśnia, po której stronie mógłby stanąć :aniol:

techon

2019-07-21, 19:03
Jak nie popieram akcji LGBT i moim zdaniem to jest niepoprawne, to ich toleruje. Jak się zachowują normalnie podczas marszu, jak na wyżej załączonych obrazkach to ch*j mi do tego, jaką ideę propagują. To jest Ich prawo, a, jako że jestem tolerancyjny, to to toleruje. Gdyby faktycznie okazywali nietolerancję w stosunku do osób heteroseksualnych, to wtedy należy zareagować, lecz tego nie było.

A pie**olenie, że zachowania homoseksualne są nienaturalne to wystarczy być kimś więcej niż zjebem i poczytać. Odsyłam nawet do tradycyjnej wikipedii. Inną rzeczą jest, że w starożytnym Rzymie, czyli w czasach, które powszechnie uważa się za bardzo rozwinięte pod wzgledem moralnym, homoseksualizm był naturalny. Ba, miłość pomiędzy mężczyznami stawiano wyżej niż miłość heteroseksualną.

sereja3

2019-07-21, 19:16
Uciśnieni są Ci w toalecie.

ziomandrzej

2019-07-21, 19:18
freaky napisał/a:


Jezus co prawda mi się nie zwierzał, ale przykład Sodomy i Gomory trochę rozjaśnia, po której stronie mógłby stanąć



Jestem na 99% pewien, że ta laska na ma swoim pejsie z 50 postów "dlaczego trzeba rozwiązać kościół katolicki"

Swoją drogą do tej pory do środowisk czteroliterowych nie dotarła definicja tolerancji, a szkoda.