18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciwnicy marszu równości - Białystok

adrii2013r • 2019-07-20, 20:17
Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










freaky

2019-07-20, 20:21
A liczyłem na szturm zadymiarzy co najmniej taki, jak zapowiada się w przypadku strefy 51. Tak czy siak dobra robota :ok: A władzom miasta zezwalającym na te obleśne pederady, ch*j w dupe!

czakalakax

2019-07-20, 20:24
Hehe dobre chłopaki, szkoda że kibice Legii w warszawie nie pilnuja porzadku :)

MtO

2019-07-20, 20:25
Za tepienie pedalstwa zawsze piwo

Szymon86

2019-07-20, 20:28
ci katole, :"patrioci" to to samo, co ci drudzy, z którymi niby walczą, czyli z seksualnymi dewiantami.

jaki piękny katolicki język naśladowców mitycznego jezuska

Dupaapud

2019-07-20, 20:32
Aż serce rośnie. Brawo Białystok! Nie wpuszczajcie do siebie komunistycznej zarazy!

black_fucker

2019-07-20, 20:34
Noi tu sie wlasnie pojawia definicja tolerancji: ja mam tolerowac „ich”, ale oni nie teleruja tego, ze ja nie toleruje. W wiekszych miastach wrecz na sile sie wmawia idealy LGBT, ze oni tez sa ludzmi, ze ja mam to akceptowac. W korporacjach wszem i w obec wpajane sa idealy rownosci czy ktos sie zgadza czy nie. Ale niech te srodowiska pokaza jak reaguja na ludzi, ktorzy kieruja najprostrze pytania. Popatrzcie nawet na tego oszoloma z pyta.pl, on sie ledwo do nich zblizy i slyszy hasla: wypie**alaj, sp***alaj itp. Jest w jego poczynaniach duzo prowokacji, ale z druga strona nie ma dyskusji. Masz nas akceptowac i ch*j. Masz nam dawac przywileje i rowniez ch*j! A jak bedziesz nam, typowy polski czlowieku pokazywac rodzine tj. matka + ojciec= rowna sie szczesliwa rodzina, to zwyzywamy Cie od ksenofobow. Kolejny przyklad. Nie jestem moze turbo wierzacy, ale jak na paradach rownosci sobie msze z homo ksiedzem odprawiaja to jest w porzadku? j***nie wartosci katolickich rowniez jest ok? Pedlastwo jest, bylo i bedzie. Ale niech sie zapinaja w dupsko po katach, a nie na ulicy.

hallux

2019-07-20, 20:34
Aż bug się raduje jak na to patrzy <3

Hrabia Drapula

2019-07-20, 20:35
MtO napisał/a:

Za tepienie pedalstwa zawsze piwo



pie**olisz, ciekawe czy jak twoja dziewczyna szła by tam przypadkiem z koleżanką przypadkiem i dostała wpie**ol i by ją okradli to byś był dalej tego zdania ?
to że koleś miał różową koszulkę o niczym nie świadczy, idź nawet do drogich markowych sklepów zobacz ile koszul jest w tym kolorze taka moda
z nikim się nie macał, nie lizał, a debile co są tylko odważni w stadzie wykorzystali że jest sam i go po prostu napadli

freaky

2019-07-20, 20:38
black_fucker napisał/a:

Noi tu sie wlasnie pojawia definicja tolerancji: ja mam tolerowac „ich”, ale oni nie teleruja tego, ze ja nie toleruje. W wiekszych miastach wrecz na sile sie wmawia idealy LGBT, ze oni tez sa ludzmi, ze ja mam to akceptowac.




r061071

2019-07-20, 20:44
Giertych tam był? ja pie**ole jaja jak ch*j

SirMajkel

2019-07-20, 21:04
hehe patusy wymyśliły sobie, że będą patusami pod przykrywką patriotyzmu.

bleblebator1

2019-07-20, 21:09
Ja pie**ole, ci narodowcy to jednak cioty. Nic k***a porządnie nie potrafią załatwić. w białych rękawiczkach.
Wystarczyło na trasie przemarszu na jezdni wymalować najważniejsze sury koranu, nagrać przemarsz i wrzucić na strony powiązane z radykalnymi islamistami.
Potem nakupić dużo slonecznika czy popcoenu i obserwować. :mrgreen: :snajper2:

Musashi_Miyamoto

2019-07-20, 21:19
LGBT powinno być zakazane prawnie. Same problemy i nie pokoje społeczne wywołują swoją nachalną propagandą. Nie dziwie się że już nawet powstają "Strefy wolne od LGBT". Nachalni ludzie gorzej niż telemarketerzy.

Najpierw organizują Marsze w miejscach w których wiadomo że ludzie ich nie lubią i nie chcą a potem nagrywają oburzone otocznie... pie**olona patologia lewicowa.

Sajlenthill

2019-07-20, 21:36
Jak ja widze jak te kolorowe pipy dostaja wpoerdol to az serce sie raduje.