18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przeciwnicy marszu równości - Białystok

adrii2013r • 2019-07-20, 20:17
Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










jbone

2019-07-20, 22:58
Tu już nawet nie chodzi o kościół.każdy gatunek na ziemi posiada samca i samicę, po to są by się reprodukować i podtrzymać żywotność gatunku.

Związek dwóch kobiet na pewno nie ma tego na celu.Ma na celu poznanie smaku c**y partnerki.Związek dwóch facetów ma na celu poznanie obecności penisa w odbycie i ustach.

Szkodzą całej planecie.Dlatego nie popieram.Nie ma z tego żadnego pożytku.

wsk422

2019-07-20, 22:59
Najlepsze jest to., że przez karty te LGBT co na siłę ludziom wciskają sami się stygmatyzują .

Anake

2019-07-20, 23:10
zgadzam sie w 100%


woytasw

2019-07-20, 23:15
A po jakiego wała oni skaczą ?

mieszalniapasz

2019-07-20, 23:32
Śmierdzi mi to płatną prowokacją, żeby PedAłeN miał powód do plucia. Mogę się mylić oczywiście.

fibb

2019-07-20, 23:36
Szmaciarstwo. Demonstracja demonstrcją. Ale takie atakowanie w kilku/kilkunastu jednego uciekającego to jak nazwać? Frajerstwem czy odwagą? kilku dopadło do bezbornnej dziewczyny sprowadzili ją do parteru i okradli i zaczęła błagać przechodnia aby ją odprowadził w bezpiecznie miejsce. To są wzorce które powinniśmy bornić i pielęgnować?
Wielokrotnie widzę w komentarzach jaki napinacze piszą, że "podniósł rękę na dziewczynę trzeba go zaj***ć" a tutaj co ? zmiana frontu ?
Rzygać mi się chcę od tej całej nagonki na tolerancję i przez te całe marsze LGBT. Ale jak widzę tych leszczy z IQ na poziomie taboretu co się drą i grupą (bo w pojedykę nie mają odwagi) atakują bezbronnych. To jednak stwierdzam, że żadna z tych grup mocno się w tym Kraju pozmieniało i niestety nie na lepsze...

Szmaciarstwo. Demonstracja demonstrcją. Ale takie atakowanie w kilku/kilkunastu jednego uciekającego to jak nazwać? Frajerstwem czy odwagą? kilku dopadło do bezbornnej dziewczyny sprowadzili ją do parteru i okradli i zaczęła błagać przechodnia aby ją odprowadził w bezpiecznie miejsce. To są wzorce które powinniśmy bornić i pielęgnować?
Wielokrotnie widzę w komentarzach jaki napinacze piszą, że "podniósł rękę na dziewczynę trzeba go zaj***ć" a tutaj co ? zmiana frontu ?
Rzygać mi się chcę od tej całej nagonki na tolerancję i przez te całe marsze LGBT. Ale jak widzę tych leszczy z IQ na poziomie taboretu co się drą i grupą (bo w pojedykę nie mają odwagi) atakują bezbronnych. To jednak stwierdzam, że mocno się w tym Kraju pozmieniało i niestety nie na lepsze...

longfly

2019-07-20, 23:38
patologia i debile patusy kibole robiący sobie z patriotyzmu szmate. niczzm nie różnią się od lgbt i innego pedalstwa taki sam szlam


te pieprzone dresy z szalikami jak malpy tylko pomagaja tym teczowym marszom , wiec tym bardziej pluc na kibolstwo

hfbnmiuytp

2019-07-20, 23:52
ahhhhhhh ból lewactwa, ten skowyt czerwonych wieprzy, coś pięknego

camson

2019-07-21, 00:05
Hrabia Drapula napisał/a:

pie**olisz, ciekawe czy jak twoja dziewczyna szła by tam przypadkiem z koleżanką przypadkiem i dostała wpie**ol i by ją okradli to byś był dalej tego zdania ?
to że koleś miał różową koszulkę o niczym nie świadczy, idź nawet do drogich markowych sklepów zobacz ile koszul jest w tym kolorze taka moda
z nikim się nie macał, nie lizał, a debile co są tylko odważni w stadzie wykorzystali że jest sam i go po prostu napadli


To k***a nie wiesz jak się ubrać wybierając się na marsz przeciwko promowaniu zboczeńców? Na ślub też pójdziesz w dresie? Albo w ten sposób chciał sprowokować, albo jest po prostu debilem. Moje miasto chociaż wie jak z tymi szmatami jechać nie to co w warszafce.

htp

2019-07-21, 00:15
jbone napisał/a:

Tu już nawet nie chodzi o kościół.każdy gatunek na ziemi posiada samca i samicę, po to są by się reprodukować i podtrzymać żywotność gatunku.
Związek dwóch kobiet na pewno nie ma tego na celu.Ma na celu poznanie smaku c**y partnerki.Związek dwóch facetów ma na celu poznanie obecności penisa w odbycie i ustach.
Szkodzą całej planecie.Dlatego nie popieram.Nie ma z tego żadnego pożytku.



"Nie mogę przestać myśleć o tym, jak bardzo zboczone, obleśne, niemoralne, odrażające, obsceniczne, plugawe, lubieżne, wyuzdane, bezpruderyjne, zdrożne, rozwiązłe i gorące jest współżycie dwóch osób tej samej płci.
Aż się we mnie coś gotuje gdy tylko sobie wyobrażę, jak dwaj faceci biorą się za ręce, delikatnie głaszczą się po twarzach, wtapiają palce we włosy, pieszczą płatki uszne, zaczynają karmić się winogronami, smagać piórkiem po plecach, a potem wskakują do wypełnionej pianą wanny, polewają się szampanem i czule, długo i namiętnie całują – przyznaje pobudzony homofob, ocierając krople potu z czoła. – Gadałem z chłopakami z brygady i skarżyli się, że podobne brudne wizje też ich nawiedzają. Nawet kilkanaście razy dziennie."

mianas

2019-07-21, 00:45
wpie**ol pedalstwu zawsze..

Kesmin napisał/a:

i pedaly i "kibolskie" k***y do piachu bedzie wiecejporzadku



i cie...

URAGE

2019-07-21, 01:00
Jedni i drudzy równo popie**oleni, jednych i drugich wyj***ć do Afryki.

ManiacGregor

2019-07-21, 01:36
Widac, ze nasze kochane, wyedukowane, mające wkład w społeczeństwa sebixy rowneż brali udział w marszu równości. Homoseksualisci nikogo nie krzywdzą tym Kim są, natomiast sebixy juz tak. Pal go licho wykrzyki I różne wyzwiska, ale petardy, pobicia I kradzieze to juz za duzo. Nie zyjecie w jakies afryce wy tępaki. Wspolczuje rodzicom bo napewno inaczej was wychowywali. Widze tą całą nienawiść, zło panoszące się miedzy sebami. Przykro jest mi jak na to patrze. To zacofanie, pogarda dla drugiego czlowieka tylko dlatego, ze woli inaczej. Brak mi slow.

alls20

2019-07-21, 01:40
Jest nadzieja oby więcej takich miast jak Białystok

Vis_PL

2019-07-21, 01:47
Ponoć husarskimi oddziałami dowodził sam major Wojciech Suchodolski, weteran walk w Bombasie