18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przeciwnicy marszu równości - Białystok

adrii2013r • 2019-07-20, 20:17
Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










PieronJasnySzlag

2019-07-21, 01:57
ManiacGregor napisał/a:

Widac, ze nasze kochane, wyedukowane, mające wkład w społeczeństwa sebixy rowneż brali udział w marszu równości. Homoseksualisci nikogo nie krzywdzą tym Kim są, natomiast sebixy juz tak. Pal go licho wykrzyki I różne wyzwiska, ale petardy, pobicia I kradzieze to juz za duzo. Nie zyjecie w jakies afryce wy tępaki. Wspolczuje rodzicom bo napewno inaczej was wychowywali. Widze tą całą nienawiść, zło panoszące się miedzy sebami. Przykro jest mi jak na to patrze. To zacofanie, pogarda dla drugiego czlowieka tylko dlatego, ze woli inaczej. Brak mi slow.


Nie pie**ol!!!
Nie chodzi o stygmatyzowanie gejów bo kogo to obchodzi kto co robi w łóżku. Chodzi o to że te całe środowisko lgbt i ta cała tolerancja to czysty komunizm. Kto identyfikuje się z lgbt jest albo ukrytym komunistą albo debilem myślącym że chodzi o tolerancje. Doskonale to widać po 2 sytuacjach: lgbt wydaje wlepki z Maryją z tęczową otoczką głowy - lewica: o jakie do dobre, skłania do refleksji, nie obraża uczuć religijnych, to sztuka.
Jakaś gazeta wydaje wlepki "strefa bez lgbt" - lewica: nietolerancja!! dzielenie ludzi!!! stygmatyzują niczym naziści!!! obraza!!!

ch*j w dupsko komunistom którzy wykorzystują gejów do degeneracji społeczeństwa.

ManiacGregor

2019-07-21, 03:55
Spiderowski napisał/a:

Nie pie**ol!!!
Nie chodzi o stygmatyzowanie gejów bo kogo to obchodzi kto co robi w łóżku. Chodzi o to że te całe środowisko lgbt i ta cała tolerancja to czysty komunizm. Kto identyfikuje się z lgbt jest albo ukrytym komunistą albo debilem myślącym że chodzi o tolerancje. Doskonale to widać po 2 sytuacjach: lgbt wydaje wlepki z Maryją z tęczową otoczką głowy - lewica: o jakie do dobre, skłania do refleksji, nie obraża uczuć religijnych, to sztuka.
Jakaś gazeta wydaje wlepki "strefa bez lgbt" - lewica: nietolerancja!! dzielenie ludzi!!! stygmatyzują niczym naziści!!! obraza!!!
ch*j w dupsko komunistom którzy wykorzystują gejów do degeneracji społeczeństwa.



To, co kto robi w łóżku obchodzi wyborcow pisu I kiboli. Nie widzisz na tych filmikach jak homoseksualisci są bici I wyzywani? Czy my was bijemy tudziez rzucamy w was obelgi? Prosimy tylko o wzajemny szacunek ale dla was to za duzo. Idziecie za kosciolem pedofilskim I rzadem ktory go wspiera mimo faktu, ze pogrązaja polske. Prog ubostwa wzrosl o 5% odkad pis doszedl do wladzy ale to inna bajka. Szanujmy siebie tak jak bysmy sami chcieli byc szanowani. Co byś zrobil gdyby twoja siostra czy brat zostali pobici tylko dlatego, ze kochają inaczej? Tęcza wokoło glowy matki boskiej? Myslisz, ze bog się zezłoscil o to? Myslisz, ze bog nie kocha homoseksualistow? Ci sami ludzie ktorzy uzywa ja przemocy wobec innych, idą do kosciola w niedziele sluchac I przytakiwac o szanowaniu blizniego. W 2019 roku policja w polsce musi wynajac '' jasnowidza'' do znalezienia chlopca? To pokazuje jak polska utknęła w sredniowieczu tylko trudno wam to przyznac bo duma wam na to nie pozwala.

avic

2019-07-21, 04:48
korowiow777 napisał/a:

To co k***a robisz na portalu dla sadoli? To dopiero odchylenie od normy.



Odpowiem Ci krótko, w zrozumiałym dla Ciebie języku, tak żebyś dobitnie zrozumiał przesłanie: sp***alaj.

A jakbyś miał potrzebę zapoznania się z dłuższą argumentacją wypowiedzi - wydrukuj ją i zanieś, niech ktoś Ci na Twój język przetłumaczy: Moja obecność na portalu dla "sadoli" w żaden sposób nie łączy się z promowaniem czegokolwiek tępaku. Chciałeś błysnąć i się do czegoś dopie**olić, ale kulą w płot... Nie wyszło, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.


@ManiacGregor - Ty tak serio? Szklana kula podpowiada mi, że doczekasz się srogiej repliki na swój post...

SQRW3L_ponury

2019-07-21, 05:48
camson napisał/a:

Moje miasto chociaż wie jak z tymi szmatami jechać nie to co w warszafce.



Swiat sie konczy - jakiś nieskalany inteligencją i edukacją matoł o mentalnosci muslimskiego brudasa bedzie dyktować innym (z perspektywy swojej gównowiochy) czy pedały mogą popie**alać raz do roku ulicami 100licy czy nie - tylko dlatego że pedofil w kiecce zrobił mu za gówniaka pranie mózgu i bezpowrotnie wdrukował pod kopułe że pedał to najwieksze zagrożenie na świecie... zupełnie jak w jakimś Iranie, Pakistanie czy tam innym brudastanie - a to niby srodek europy i XXI wiek...

Poza katotalibami i muslimami nikomu normalnemu (czyt. niezj***nemu ideologicznie przez swoją lokalną sektę religijną) nie przeszkadza fakt kogo dyma jakiś anon z parady - trzeba mieć psychike łancuchowgo burka żeby tak bezrefleksyjnie robić lache katabasom i wieszać psy na kalekach którzy poza paradowaniem w ch*jowych strojach nikomu krzywdy swoim kalectwem nie robią (w odróznieniu od pedofili w kieckach czy turbosebiksów zwanych kibolami potrafiących zamaczetować kogoś za złe barwy na koszulce) - nie wiem jak tępą dzidą (albo zwykłkym ch*jem) trzeba być zeby tego nie dostrzegać


Szangti

2019-07-21, 08:18
Nie dla sodomitow w Polsce! W Warszawie czaskowskiego rabiej tak mocno pcha ze juz wyjsc mu nie chce. Dlatego pseudo koalicja ulubiencow zboczencow poko nie wygra wyborow z zydowskim pisem

rawpanic

2019-07-21, 11:20
Sajlenthill napisał/a:

Jak ja widze jak te kolorowe pipy dostaja wpoerdol to az serce sie raduje.



Musisz miec bardzo smutne zycie...

razak

2019-07-21, 11:21
no i pięknie :) wrzuć więcej jak masz :kawa:

Magdziaroo

2019-07-21, 11:24
mama mnie opie**oliła że skacze jak poj***ny w pokoju

Rasael

2019-07-21, 11:47
Banda w 100% samych facetów golących sobie na wzajem pały protestuje przeciwko homoseksualistom...
Czy tylko ja słyszałem o terminie "krryptogeje"? -_-'

Pankracy

2019-07-21, 12:49
dobrze ! gonić te ścierwa ! nie interesuje mnie to ze ci zadymiarze nieprzychylnie wyglądają bijać takie miękkie marksistowskie rury . tylko taka mowa do nich przemówi .tfuuu

adrii2013r

2019-07-21, 13:00
A tu dalsza część marszu w tym również jakieś pobicie chłopaczka.



Tutaj wjazd policji



Matka z dziećmy dostały gazem po oczach i jest płacz



Tu ojciec roku za pomocą guwniaka blokuje przejście policji


Hrabia Drapula

2019-07-21, 13:21
camson napisał/a:

To k***a nie wiesz jak się ubrać wybierając się na marsz przeciwko promowaniu zboczeńców? Na ślub też pójdziesz w dresie? Albo w ten sposób chciał sprowokować, albo jest po prostu debilem. Moje miasto chociaż wie jak z tymi szmatami jechać nie to co w warszafce.



bóg, honor, ojczyzna to wasze ulubione hasło które maje głęboko w dupie, taki bełgot marketingowy
być dumny że kilku gości doj***ło kolesiowi i okradli dziewczynę to jest k***a coś, to jest wyczyn i siła
a że by ciebie teraz banda tych pedałów złapała i w dupsko wydymała

maciekstasio

2019-07-21, 13:23
No słabo mi się k***a robi, jak widzę nagrania z tych parad ch*jostwa. Nie tylko przez widok LGBT zjebów, ale w zasadzie to bardziej przez tych stojących po drugiej stronie. Banda sebków nazywających siebie wielkimi patriotami, napadającymi na randomowych przechodniów (bo typ idzie w różowej koszulce, k***a), blokujących przejście wózkiem z własnym dzieckiem ( no szlachetnie w ch*j, stawiać swojego gówniaka między kryptogejowskich kolegów a policjantów).
A najgorsze jest to, że w Polsce to sie nigdy nie skończy, to j***ne błędne koło. Postawcie się na miejscu geja (nie pedała, tylko prawie normalnego kolesia, który woli się walić w dupsko z kolegą - z tym drobnym wyjątkiem, że się z tym nie afiszuje przed światem, jakbyś takiego spotkał na ulicy, to byś nawet nie przypusczał, że to homo). No, i mamy takiego geja, który widzi te pseudopatriotyczne bydło, szkalujące w gruncie rzeczy jego upodobania, które ch*ja powinny innych obchodzić. Proste, że ten gej postara się powalczyć ze szkalowaniem - a w jaki sposób to zrobi? No idąc w zj***nych marszach, ramie w ramię z innymi gejami, ale także z j***nymi w dupę pedałami, promującymi jakieś poj***ne dewiacje czy inne ch*jostwa (nie muszę Wam chyba wyjasniac, kim jest pedał). Mamy więc teraz kolejną parade, na która - a jakże by inaczej - sebki zaczynają organizować kontrmanifestacje, kontrparadę czy jak tam to nazwać. No i koło się zamyka, dwie grupy zjebów napędzają same siebie.
I tak do usranego końca świata.
Jedyne ultimatum, jakie widzę? Olać temat LGBT. Olać temat parad. Jak gejuchy zobaczą, że podczzas marszu nikt w nich nie niepie**alami butelkami, nikt nie skanduje "wypie**alać" - to po ch*j będą miały robić parady? Przejdą po mieście raz, drugi, trzeci. Może poczują, że są "akceptowani". Temat ucichnie, nastanie utopijny spokój i cisza.

Olafeek

2019-07-21, 13:28
Poprzewracalo sie już tym cwe*om w p*zdach do końca :evil: :!: :-(