18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przeciwnicy marszu równości - Białystok

adrii2013r • 2019-07-20, 20:17
Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










OperatorNieznany

2019-07-20, 22:11
A to dlatego tyle policji było dzisiaj...

Policja musiała mieć niezły ubaw. Przemarsz równości, kontra "klubów sportowych" i kontrmanifestracja a do tego pod Pałacem Branickich piknik rodzinny organizowany przez jakiegoś wieśka z rządu.

Białystok tyle akcji nie widział od upadku komuny ;) .

wójt

2019-07-20, 22:13
Autor wrzutki chyba tez pedal, sadzac po opisie jaki zamiescil.

Rejti

2019-07-20, 22:14
bleblebator1 napisał/a:

Ja pie**ole, ci narodowcy to jednak cioty. Nic k***a porządnie nie potrafią załatwić. w białych rękawiczkach.
Wystarczyło na trasie przemarszu na jezdni wymalować najważniejsze sury koranu, nagrać przemarsz i wrzucić na strony powiązane z radykalnymi islamistami.
Potem nakupić dużo slonecznika czy popcoenu i obserwować.



Bo współecześni "narodowcy" to głupie karki, którym chodzi tylko o zrobienie zadymy. Komu obijają mordę to już kwestia kierownika sekcji kiboli, ci zazwyczaj mają tylko nieco większy współczynnik inteligencji od podopiecznych, czyli dalej głupia wołowina co tylko żre i tratuje kopytami.

DiamondBack

2019-07-20, 22:20
E no ładnie przywitali LGBTozjebów <3

avic

2019-07-20, 22:22
Z jednej strony pełne poparcie, bo odchylenia od normy nie powinny być promowane. Atakowanie mojego poczucia estetyki, etyki i moralności to naruszanie moich praw.

Z drugiej (z góry przyznaję, że nie wiem za czym tęczowi tutaj manifestowali, bo jeśli tylko za niedyskryminacją to jakoś to zniosę) nie było pejczów, owłosionych feministek, facetów z gołymi dupami i lateksowych spodniach, facetów przebranych za baby itp jak na paradzie w Warszawie...to spuszczenie komuś wpie**olu za zsamo uczestnictwo to zbyt ostry środek reakcji. Mam trochę ambiwalentne odczucia.

Arathnmor

2019-07-20, 22:25
Szopek ćwoków z LGBT nie tolerują nawet przeciętni geje/pedały/cioty oraz lesbijki. Są zwyczajnie szkodliwi społecznie, podobnie jak grupy narodowców.

Smokw

2019-07-20, 22:25
Szymon86 napisał/a:

ci katole, :"patrioci" to to samo, co ci drudzy, z którymi niby walczą, czyli z seksualnymi dewiantami.
jaki piękny katolicki język naśladowców mitycznego jezuska



Gdzie Ty tu widzisz katoli? Dla mnie jesteś w tym samym worku co Ci bijący ta dziewczynę. Siejecie głupotę dezinformacje

Kesmin

2019-07-20, 22:29
i pedaly i "kibolskie" k***y do piachu bedzie wiecejporzadku :D

delorjanek

2019-07-20, 22:34
Marzę o wyspie gdzie mógłbym umieścić właśnie zwolenników lgbt, patriotów wyklętych, antyszczepionkowców i płaskoziemców. Zostawiłbym bym tam kamery i obstawiam, że byłoby to lepsze widowisko niż Igrzyska śmierci.

daihat

2019-07-20, 22:39
jedno i drugie patologia. Dresiarstwo jeszcze pomaga im udowodnić, że rzeczywiście nie ma wolności i tolerancji i wzmocnić ich chory ruch.

korowiow777

2019-07-20, 22:41
avic napisał/a:

Z jednej strony pełne poparcie, bo odchylenia od normy nie powinny być promowane.

.



To co k***a robisz na portalu dla sadoli? To dopiero odchylenie od normy.

McQurwa

2019-07-20, 22:42
Niemiecka antifa za pieniądze z BND robi zadymę w Polsce, a wywiad i kontrwywiad RP udaje że nic nie widzi

freaky

2019-07-20, 22:46
delorjanek napisał/a:

Marzę o wyspie gdzie mógłbym umieścić właśnie zwolenników lgbt, patriotów wyklętych, antyszczepionkowców i płaskoziemców. Zostawiłbym bym tam kamery i obstawiam, że byłoby to lepsze widowisko niż Igrzyska śmierci.



Antyszczepionkowcy wymarliby na jakąś tropikalną chorobę, pedały wymarłyby przez narodowców, narodowcy ogłosiliby wyspę polską kolonią, a płaskoziemcy pie**oliby, że to nie wyspa tylko łuska na skorupie gigantycznego żółwia.

areczekjaw

2019-07-20, 22:49
Taka piosenka mi się przypomniała :)


Kotek_terrorysta

2019-07-20, 22:53
Kto nie skacze jest pedałem. Rozumiem że ci entuzjastycznie nastawieni chorzy na raka, nadal skaczą.