18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę państwa mam zaszczyt ogłosić polski aj kent breth

Zasysacz • 2021-08-19, 19:25
Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

Hexagon

2021-08-19, 19:38
niech patusowi pomnik postawią !!!!

mygyry

2021-08-19, 19:41
I dlatego do agresywnego patusa należy strzelać, wtedy każdy ma jasność co jak i dlaczego

RoboCat

2021-08-19, 19:42
Patus Live Matters powinnismy zaczac i zadac kasy od wszystkich na okolo, rabowac legalnie sklepy w imie rownosci i braterstwa i dodatkowo jeszcze rozwalac pomniki np Chopina i Syrenki jako symboli opresji na patusach,.,,

xXx5226

2021-08-19, 19:50
Hexagon napisał/a:

niech patusowi pomnik postawią !!!!





mygyry napisał/a:

I dlatego do agresywnego patusa należy strzelać, wtedy każdy ma jasność co jak i dlaczego



Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? :D Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.

An...........20

2021-08-19, 19:52
Kolejny ćpun i patus z którego zrobią bohatera...
Szczerze narkotyki też by go zabiły, a policja zrobiła to szybciej. Nie wiem nad czym tu się rozprawiać? Jednego odpada mniej.

Zasysacz

2021-08-19, 19:56
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.

An...........20

2021-08-19, 19:58
Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Jego własna matka wezwała policję. A potem płakała, że jej syna zabili...

:-/

Recydywista

2021-08-19, 20:01
Sebastiany narodu, łączcie sie ! jak malpy w hamburgeryce !

tfujdiler

2021-08-19, 20:06
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



Dokładnie zabili młodego ale medialnie zrobiło się głośno i teraz kundle na sadolu kota ogonem będą obracać :) prawda w oczy kole młody był podobno zaćpany, za to milicjanty zabiły człowieka. Ogólnie trzeba być j***ną amebą żeby nie odróżniać ćpania od zabijania z narracji komentarz sadolowych kundli można łatwo wywnioskować, iż zabijanie cacy a ćpanie to już be. Wstyd mi że mamy takich psycho-zjebów jako struży prawa

Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Ty k***a myślisz? hahaha nie przesadzajmy. Co najwyżej wyrażasz swoją sp***oloną opinię j***ny dzbanie

Zasysacz

2021-08-19, 20:14
Anosa20 napisał/a:

Jego własna matka wezwała policję. A potem płakała, że jej syna zabili...



O to widzę bycie debilem maja we krwi.

tfujdiler napisał/a:

Dokładnie zabili młodego ale medialnie zrobiło się głośno i teraz kundle na sadolu kota ogonem będą obracać prawda w oczy kole młody był podobno zaćpany, za to milicjanty zabiły człowieka. Ogólnie trzeba być j***ną amebą żeby nie odróżniać ćpania od zabijania z narracji komentarz sadolowych kundli można łatwo wywnioskować, iż zabijanie cacy a ćpanie to już be. Wstyd mi że mamy takich psycho-zjebów jako struży prawa



Sami przyszli do grzecznego obywatela ? Co ty pie**olisz jak by się nie szarpał a poszedł grzecznie to by żył, co policja miała zrobić
List i kwiaty z prośbą aby wstawił się na dołek ?? Człowieka ? Odpad małpa albinos jaki człowiek?

An...........20

2021-08-19, 20:17
Zasysacz napisał/a:

O to widzę bycie debilem maja we krwi.
Sami przyszli do grzecznego obywatela ? Co ty pie**olisz jak by się nie szarpał a poszedł grzecznie to by żył, co policja miała zrobić
List i kwiaty z prośbą aby wstawił się na dołek ?? Człowieka ? Odpad małpa albinos jaki człowiek?



Mieli go ładnie prosić o to by chciał wsiąść do radiowozu i łaskawie przestał rzucać kamieniami w okna?. Ciekawe czy obrońcom tego degenerata też by tak dupy trzeszczały jakby to on zabił niewinną osobę? Raczej nie...

:-?

Bejker

2021-08-19, 20:19
white-blue-pato

xXx5226

2021-08-19, 20:28
Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Ale tu nie jest problemem że go chcieli zawinąć tylko że byli większymi debilami od niego a mimo to mogą nosić broń. To jest przerażające.

piter52

2021-08-19, 20:41
Nie powinno mieć miejsca klęczenie na szyi (o ile było w tym przypadku). Jeśli jednak by tak było to jeśli sprawy się nie rozdmucha to ,,następna razą" glinicjanty klękną na szyi komu tylko będą chcieli.