18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę państwa mam zaszczyt ogłosić polski aj kent breth

Zasysacz • 2021-08-19, 19:25
Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

Zasysacz

2021-08-20, 00:27
Ludobojstw0 napisał/a:

Zdelegalizować całkowicie milicję zaorać i na nowo postawić .



Nie ma potrzeby jest dobrze materiał na sadola super sprawa oby częściej eliminowano element świat był by lepszy.

Adae

2021-08-20, 00:32
Insaner napisał/a:

Tym razem patus, a być moze za pół roku to będzie ktoś z Twojej rodziny jak maseczki zapomni założyć wychodząc do sklepu. Po to chyba płacimy z podatków za szkolenia i pensje policjantów aby wykonywali swoją pracę profesjonalnie, a nie jak jakieś łajzy spod budki z alkoholem. Trzeba być skończonym debilem żeby kilka minut dusić już nieruchomego delikwenta bez jakiegokolwiek pomyślenia o tym, że od tego momentu igra się już z czyimś życiem i karą więzienia dla samego siebie.
W pierwszej kolejności tych asów z policji wysłałbym na komisyjne testy psychologiczne i testy na inteligencję, potem dyscyplinarka i sprawa za przekroczenie uprawnień. Nawet jeśli zatrzymywany był naćpany i agresywny to chyba szanowni państwo z policji powinni trzymać emocje na wodzy i stosować się do odpowiednich schematów postępowania z takimi osobami. Skoro ktoś pod wpływem nerwów dostaje przysłowiowego małpiego rozumu i działa na oślep (tak jak tutaj grupka umundurowanych) to po prostu nie powinien nigdy dostać takiej pracy. Nie wiem jak wyglądają testy do policji w 2021 roku, ale chyba słabo skoro tacy ludzie przeszli testy psychologiczne. Może świat miałby większy pożytek z tych ludzi jakby robili hamburgery w McDonaldzie albo zamiatali ulice - tam też można się zestresować, ale jednak raczej pracownik fast foodów albo sprzątacz nie ma państwowego zezwolenia na używanie broni palnej...
Tyle, że policjant nie musi być tutaj drugim kretynem i powinien wiedzieć czym się skończy siadanie komuś na szyi kolanem i całym ciężarem ciała. Nie jest ważne kogo zatrzymali i w jakim stanie, ale to jak przeprowadzili interwencję - każdy z upublicznionych materiałów wskazuje na ich winę.



Wez k***a ukleknij na swojej szyi baranie.

Juz te psiarskie p*zdy sa wystarczajaco wyemancypowane i zatrudniaja byle lamusow zeby przypadkiem krzywdy przestepcy nie zrobic. Obchodzili sie z patusem jak z bezcenna porcelana, i w sumie zdechl jak gruby pies go przytrzymywal reka, a nie jak maly pies na nim siedzial.

Nie ma ani jednej rzeczy, do ktorej mozna sie u psiarni przyczepic, jebnal to jebnal, na ch*j drazyc temat? Jego wlasna matka dzwonila po psiarnie, mi sie nie przytrafilo.

Andrzejas

2021-08-20, 00:37
Insaner napisał/a:

(...)Tyle, że policjant nie musi być tutaj drugim kretynem i powinien wiedzieć czym się skończy siadanie komuś na szyi kolanem i całym ciężarem ciała. Nie jest ważne kogo zatrzymali i w jakim stanie, ale to jak przeprowadzili interwencję - każdy z upublicznionych materiałów wskazuje na ich winę.



Winny jest ten, kto zaczął. Zawsze. Doskonale wiem, że służby w naszym kraju są wyjątkowo nieprofesjonalne, więc nie doprowadzam do sytuacji, w których czterech typa musi mi siadać na głowie. Potrafię wykonywać polecenia i zawsze przebiega to bez najmniejszych problemów dla mnie, jak i dla nich.
Nie staraj się bronić patusa, bo to idiotyzm. Tak samo pie**oli prokuratura, kiedy napadnięty w samoobronie zapie**oli włamywacza. Pieprzą wtedy, że włamywacz mógł nie mieć złych zamiarów, a tyko chciał nastraszyć, a napadnięty winien być zawodowym obezwładniaczem z certyfikatem bezpiecznego neutralizowania agresorów i nie powinien tłuc intruza kryształową karafką w głowę. Powinien wtedy zdawać sobie sprawę, że urazy czaszki tym aktem spowodowane mogą doprowadzić do zgonu.

A w ameryce szeryf przyjeżdża odznaczyć takiego za odwagę...

To nie wina policjantów, że pieniądze na ich szkolenia idą na bankiety decydentów i wystawne samochody dla ministrów. To nie jest ich wina, że są nieprofesjonalni. To wina nas, Polaków, że wiedząc o tym tylko czekaliśmy aż do tego dojdzie. No i oczywiście patusa, bo wątpię, żeby psiarscy z nudów tak na szyjach ludziom klękali.

:roll:

CeTek

2021-08-20, 00:45
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



Ja pie**ole.. Chłopie weź ty najpierw poczytaj o technikach, bo z twojego postu wynika, że wypowiedział się Janusz znawca wszystkiego a tak naprawdę ch*ja wiesz. Nie bez powodu zanim zrobiła się drama w Ameryce o murzyna ten ucisk był zawsze stosowany, bo jest najbardziej skuteczny. W Polsce nie jest to zabronione, ale leć do Poznania i klękaj na rynku

silwerbalk

2021-08-20, 00:51
ch*ja będzie a nie opie**alanie sklepów ..... Nie w tym kraju my za słabo zorganizowani jesteśmy. Nie żal mi patusa że poszedł do piachu. Ale takiego 52 calowego LG czy Panasonica to bym przytulił ..

Adae

2021-08-20, 00:58
silwerbalk napisał/a:

ch*ja będzie a nie opie**alanie sklepów ..... Nie w tym kraju my za słabo zorganizowani jesteśmy. Nie żal mi patusa że poszedł do piachu. Ale takiego 52 calowego LG czy Panasonica to bym przytulił ..



Podoba mi sie jak realistycznie podeszles do tematu, 75 czy 65 ciezko by sie nioslo samemu, 55 moze sie nie zmiescic w samochodzie, 52 w sam raz na legalna jume

8-)

Przekazujac to samo dowcipem:

nauczycielka daje dzieciom zadanie: na slupie siedza 4 ptaki, przychodzi zly mysliwy i zastrzelil jednego, ile ptakow zostalo?
Jasiu wyrywa sie do odpowiedzi: zero, jeden zastrzelony a reszta odleciala przestraszona strzalem.
n: nie Jasiu, 3, ale lubie twoj sposob myslenia.
Jasiu przychodzi na nastepny dzien i daje zadanie dla nauczycielki:
J: na lawce siedza 3 kobiety jedzace lody, jedna nieporadnie skubie, cos grzebie reka i boi sie dotknac ustami, druga lapczywie pogryzla i zjadla w 3 sekundy, trzecia bierze loda do buzi i ssie, co jakis czas zlizujac od spodu sciekajaca polewe. Ktora z tych kobiet jest zareczona?
Nauczycielka zaczerwienila sie, ale w koncu odpowiada: wydaje mi sie ze ta trzecia.
J: Nie, ta z pierscionkiem na palcu, ale podoba mi sie pani sposob myslenia.

silwerbalk

2021-08-20, 01:26
Adae napisał/a:

Podoba mi sie jak realistycznie podeszles do tematu, 75 czy 65 ciezko by sie nioslo samemu, 55 moze sie nie zmiescic w samochodzie, 52 w sam raz na legalna jume

Przekazujac to samo dowcipem:
nauczycielka daje dzieciom zadanie: na slupie siedza 4 ptaki, przychodzi zly mysliwy i zastrzelil jednego, ile ptakow zostalo?
Jasiu wyrywa sie do odpowiedzi: zero, jeden zastrzelony a reszta odleciala przestraszona strzalem.
n: nie Jasiu, 3, ale lubie twoj sposob myslenia.
Jasiu przychodzi na nastepny dzien i daje zadanie dla nauczycielki:
J: na lawce siedza 3 kobiety jedzace lody, jedna nieporadnie skubie, cos grzebie reka i boi sie dotknac ustami, druga lapczywie pogryzla i zjadla w 3 sekundy, trzecia bierze loda do buzi i ssie, co jakis czas zlizujac od spodu sciekajaca polewe. Ktora z tych kobiet jest zareczona?
Nauczycielka zaczerwienila sie, ale w koncu odpowiada: wydaje mi sie ze ta trzecia.
J: Nie, ta z pierscionkiem na palcu, ale podoba mi sie pani sposob myslenia.



Tak samo powinno się dobrać dobra taktykę jumania... Dajmy na to że mamy tak minutę dwie zanim się zjawi jakiś patrol jak wiemy na początku nie warto stać przed wejściem bo cię plebs podeptać ani być na końcu bo ch*ja się zdobędzie a nie upragniony sprzęt po promocji. Tak w środku lekko w przodzie peletonu że jak ruszy to żeby płynnie wejść tam do środka jak już wchodzimy to lepiej mieć już za wczas wiadome gdzie sklepie gdzie leży dany sprzęt by tylko wziasc i wyjsc a nie łazić po sklepie i zwiększać ryzyko zostania złapanym i nie brać po 3 4 bo za ch*ja nie niesiesz bo masz dwie łapy a nie 4 no chyba że idziesz z kumplami to można się podzielić zadaniami kto co łapie i płynie wychodizmy starając się wymijać zatory .... I szybkim krokiem do samochodu lub w alejkę

NafazowanyKoleś

2021-08-20, 01:30
Andrzejas napisał/a:

Winny jest ten, kto zaczął. Zawsze. Doskonale wiem, że służby w naszym kraju są wyjątkowo nieprofesjonalne, więc nie doprowadzam do sytuacji, w których czterech typa musi mi siadać na głowie. Potrafię wykonywać polecenia i zawsze przebiega to bez najmniejszych problemów dla mnie



Widać, że doświadczenia z policją w tym kraju to ty nabyłeś jak otwierasz czipsy i oglądasz TVN24 tam takie śmieszne smerfy na niebiesko ubrane biegają i myślisz że oni to tak samo jak w US. A później nie rozumiesz nawet co ci ten Insaner próbuje wyjaśnić.

ch*j z tym patusem, odj***ł manianę i zapłacił za to słono. Problem polega na tym, że ty możesz zapłacić taką samą cenę za wykonywanie poleceń i bycie grzecznym. Wiesz dlaczego? Bo polska policja jest wciąż szkolona pałą. Jak ci się uda przejść psychotesty (każdy debil) to cię wezmą na szkółkę, zgnoją, poniżą, złamią a później jeśli się nie wykruszysz wrócisz jako nieco inny człowiek wykonywać swoją nową, wspaniałą pracę. No i takie debile później jak już ktoś wyżej zauważył nie radzą sobie sami ze sobą. Tutaj patus się przekręcił bo odpie**alał, ale wiesz.. jak trafisz takiego zjeba na interwencji i będziesz mówił, że spokojnie już się kładziesz to on i tak cię przydusi. Bo może, bo tak mu pokazali, bo w większości to są chłopcy z wybujałym ego i bardzo lubią ten moment kiedy kogoś dominują. Wiadomo, to nie tak że zawsze i każdy taki jest, ale oni wiedzą że są bezkarni. Nie żyjesz w państwie praworządnym i jeśli myślisz inaczej to jesteś debilem.

Mały przykładzik:

https://www.rp.pl/artykul/1011638-Policjant-skopal-uczestnika-Marszu-Niepodleglosci--Zostal-skazany.html

Pamiętasz tę aferę? Zwykły koleś z ulicy dostał wtedy wpie**ol tak o. Wyobraź sobie, że to byłeś ty. Dostałeś za darmo, czujesz się poniżony, jest ogólnopolska afera bo film trafił do sieci, wszyscy znajomi widzieli. Nie śmieją się, są poważni.. no ale jednak ty wiesz, że oni wiedzą i zawsze będzie ci przy nich głupio. Zgłaszasz sprawę bo masz świadków, myślisz sobie ale typa dopie**olą, może coś nawet kaski spadnie..

A typ dostaje zawiasy i to tylko dlatego, że sąd się uparł a PROKURATURA chciała umorzyć bo się biedny zdenerwował, nie odsiedzi nawet dnia i w dodatku za 8 lat wróci do formacji :amused:
Przy tym przykładzie warto wspomnieć dlaczego tak ważne są niezawisłe sądy.

Teraz sobie wyobraź, że to MOŻESZ być ty bo te 8 lat minęło a typ wesoło pełni swoje obowiązki i któregoś dnia przypadkiem padnie kop na twój ryj bo mu się nie spodobasz. Ty sobie możesz "nie doprowadzać do sytuacji" i ch*j ci to da jak ktoś inny do niej doprowadzi. No chyba że nie wychodzisz z piwnicy jak halman to wtedy rzeczywiście nie ma żadnych szans żebyś był w złym miejscu o złym czasie.

kevin1984

2021-08-20, 01:34
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



i odezwał się kolejny seba latający z maczeta po osiedlu.

Ci...........la

2021-08-20, 01:54
Policja bardzo dobrze zrobiła

Zasysacz

2021-08-20, 02:03
NafazowanyKoleś napisał/a:

Widać, że doświadczenia z policją w tym kraju to ty nabyłeś jak otwierasz czipsy i oglądasz TVN24 tam takie śmieszne smerfy na niebiesko ubrane biegają i myślisz że oni to tak samo jak w US. A później nie rozumiesz nawet co ci ten Insaner próbuje wyjaśnić.
ch*j z tym patusem, odj***ł manianę i zapłacił za to słono. Problem polega na tym, że ty możesz zapłacić taką samą cenę za wykonywanie poleceń i bycie grzecznym. Wiesz dlaczego? Bo polska policja jest wciąż szkolona pałą. Jak ci się uda przejść psychotesty (każdy debil) to cię wezmą na szkółkę, zgnoją, poniżą, złamią a później jeśli się nie wykruszysz wrócisz jako nieco inny człowiek wykonywać swoją nową, wspaniałą pracę. No i takie debile później jak już ktoś wyżej zauważył nie radzą sobie sami ze sobą. Tutaj patus się przekręcił bo odpie**alał, ale wiesz.. jak trafisz takiego zjeba na interwencji i będziesz mówił, że spokojnie już się kładziesz to on i tak cię przydusi. Bo może, bo tak mu pokazali, bo w większości to są chłopcy z wybujałym ego i bardzo lubią ten moment kiedy kogoś dominują. Wiadomo, to nie tak że zawsze i każdy taki jest, ale oni wiedzą że są bezkarni. Nie żyjesz w państwie praworządnym i jeśli myślisz inaczej to jesteś debilem.
Mały przykładzik:
Pamiętasz tę aferę? Zwykły koleś z ulicy dostał wtedy wpie**ol tak o. Wyobraź sobie, że to byłeś ty. Dostałeś za darmo, czujesz się poniżony, jest ogólnopolska afera bo film trafił do sieci, wszyscy znajomi widzieli. Nie śmieją się, są poważni.. no ale jednak ty wiesz, że oni wiedzą i zawsze będzie ci przy nich głupio. Zgłaszasz sprawę bo masz świadków, myślisz sobie ale typa dopie**olą, może coś nawet kaski spadnie..
A typ dostaje zawiasy i to tylko dlatego, że sąd się uparł a PROKURATURA chciała umorzyć bo się biedny zdenerwował, nie odsiedzi nawet dnia i w dodatku za 8 lat wróci do formacji
Przy tym przykładzie warto wspomnieć dlaczego tak ważne są niezawisłe sądy.
Teraz sobie wyobraź, że to MOŻESZ być ty bo te 8 lat minęło a typ wesoło pełni swoje obowiązki i któregoś dnia przypadkiem padnie kop na twój ryj bo mu się nie spodobasz. Ty sobie możesz "nie doprowadzać do sytuacji" i ch*j ci to da jak ktoś inny do niej doprowadzi. No chyba że nie wychodzisz z piwnicy jak halman to wtedy rzeczywiście nie ma żadnych szans żebyś był w złym miejscu o złym czasie.



No k***a aleś pokazał przykładów o h*j aż cały jeden jakie masz szanse spotkać takiego bydlaka jeden umrze na 30 milionów interwencji w polsce to już łatwiej w lotka wygrać....

Jokerd

2021-08-20, 02:29
Zasysacz napisał/a:

No k***a aleś pokazał przykładów o h*j aż cały jeden jakie masz szanse spotkać takiego bydlaka jeden umrze na 30 milionów interwencji w polsce to już łatwiej w lotka wygrać....


Patrz k***a, ale ten Bartus w totka chyba nie wygrał…

adamo4242

2021-08-20, 02:38
Zeby sie Bartoszek nie nacpal i nie robil dymow to nie byloby tej calej afery . Jednego patusa mniej , chwala Policji !!!

PsikutaBezS

2021-08-20, 04:08
Od blondyny nikt nigdy nie zginał, to wymyśli żeby "nie bić" to lepiej zabijać prądem albo dusić.


Kelmans

2021-08-20, 05:20
Co ten człowiek takiego zrobił, że zasłużył na śmierć ?

Patrząc na interwencję policji, to widać w jakim stanie jest nasza policja, werbują praktycznie każdego, a później widzimy takie materiały z zatrzymania, gdzie funkcjonariusze mają dwie lewe ręce i nie potrafią obezwładnić obywatela.

Duszenie człowieka w ten sposób na ogół kończy się śmiercią, w szczególnie przez funkcjonariusza, który nie wie co robi i całą siłą napiera kolanem na szyję człowieka.