18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę państwa mam zaszczyt ogłosić polski aj kent breth

Zasysacz • 2021-08-19, 19:25
Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

Malloy

2021-08-27, 01:35
spruliście się tutaj nieźle.

powinno się prawo zmienić, funkcjonariusze powinni mieć możliwość postrzelenia debila w jedną z kończyn, aby go unieszkodliwić, zakuć i po opatrzeniu ran wykonać wszelkie czynności wymagane do wyjaśnienia sprawy i ukarania winnych...

ogółem uważam, że takich patusów powinno się resocjalizować, a jak nie pomaga - do robót przymusowych, albo do piachu, co woli. Takie mendy nie powinny się snuć po tym świecie bez kontroli, bo jak widać do niczego dobrego to nie prowadzi.
Niestety władzy jest to niezbyt na rękę, bo stracą wyborców.


Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

ch*j Cię to obchodzi.



piękna riposta, mama Ci pomagała?

K1610

2021-08-28, 14:39
Gliniarz wyrwał chwasta i dobrze zrobił...to się nazywa prewencja. Ale zakompleksione trole g*wno wiedzące i znające sprawę tylko z memów będą tylko hejtować bo tym sposobem się dowartościowują.
Gdyby gliniarz nie wyrwał chwasta, i gdyby naćpanemu chwastowi w amoku udało się kogoć zadźgać nożem lub wjechać jakimś wieśwagenem w grupę dzieci ,to ci sami niedorozwoje skamlący dziś nad losem tego patola z taką samą zacieklością skamleli by że policja boi się i nic nie robi.

Zasysacz

2021-08-28, 15:34
K1610 napisał/a:

Gliniarz wyrwał chwasta i dobrze zrobił...to się nazywa prewencja. Ale zakompleksione trole g*wno wiedzące i znające sprawę tylko z memów będą tylko hejtować bo tym sposobem się dowartościowują.
Gdyby gliniarz nie wyrwał chwasta, i gdyby naćpanemu chwastowi w amoku udało się kogoć zadźgać nożem lub wjechać jakimś wieśwagenem w grupę dzieci ,to ci sami niedorozwoje skamlący dziś nad losem tego patola z taką samą zacieklością skamleli by że policja boi się i nic nie robi.



Dokładnie tak by było w punkt.