18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę państwa mam zaszczyt ogłosić polski aj kent breth

Zasysacz • 2021-08-19, 19:25
Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

Zasysacz

2021-08-19, 20:47
xXx5226 napisał/a:

Ale tu nie jest problemem że go chcieli zawinąć tylko że byli większymi debilami od niego a mimo to mogą nosić broń. To jest przerażające.



Chodź bym chciał to nie jestem w stanie zrozumieć twojego "rozumowania" ( o ile można to tak nazwać). Ja jeszcze założę zrzutkę na ewentualnych prawników dla tych policjantów. Nie po to chłopaki i dziewczyny, ryzykują swoje zdrowie i zycie aby przez zdechniecie jednego patusa niszczyc im życie. A potem będzie jak policja w anglii gdzie jednej małpy z nożem w 20 nie mogli zatrzymać bo nie mieli broni albo bali się jej użyć. To dopiero pato policja..

mygyry

2021-08-19, 20:58
Jak widać niektórym nawet tutaj moda z uesej wchodzi zbyt mocno, jak patol odpie**ala cyrki i jest agresywny to w razie śmierci przy zawracaniu dupy funkcjonariuszy to jeszcze rodzina za naboje powinna zwrócić, poj***ło się wszystkim w dupach j***ne pokolenie snowflakesów, każdy urażony, każdy pokrzywdzony, każdemu prawa ograniczają, nie podoba się życie w cywilizacji to wypie**alać do Afganistanu tan możecie odpie**alać co chcecie

tfujdiler

2021-08-19, 21:15
Zasysacz napisał/a:

ami przyszli do grzecznego obywatela ? Co ty pie**olisz jak by się nie szarpał a poszedł grzecznie to by żył, co policja miała zrobić
List i kwiaty z prośbą aby wstawił się na dołek ?? Człowieka ? Odpad małpa albinos jaki człowiek?



Matole pie**olony nigdzie nie napisałem że sami przyszli do grzecznego obywatela, psy wezwała matka chłopaka. Co policja miała zrobić?, no w twoim mniemaniu amebo pie**olona mieli go zabić. Mam nadzieję że jak się najebiesz i ktoś wezwie przy, że drzesz p*zdę to tak samo cię potraktują zjebie.


FuFuFan

2021-08-19, 21:43
3..2..1.. popcorn już mam

homorek

2021-08-19, 21:47
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



A czemu nie nazwiesz jego matki konfidentem ? W końcu to ona wezwała policję.

matek87

2021-08-19, 21:47
Jak się k***a klęczy na szyi? Chyba na kolanach

McQurwa

2021-08-19, 22:03
był tak naćpany ze nie czul nawet kiedy się wyhuśtał

RAIDEN

2021-08-19, 22:04
Polski George Floyd??

gagatek690

2021-08-19, 22:06
myślicie że was nie dotyczy taka interwencja? Bo jesteście dobrymi obywatelami, nie patusami, nie bierzecie prochów itp? k***a za dwa lata wyjdziecie na ulice napie**alać się z policją bo komornik zabierze wam dom z powodu długów( brak kasy na opłacenie rachunków, podatków itp ) albo sąd zasądzi odebranie wam dziecko i oddanie rodzinie pedałów bo dziecko "ma smutny wzrok" . Powodów dla których możecie być na miejscu tego "patusa" może być tysiące. Jak teraz psiarnia przyzwyczai się że bezkarnie może zabijać to potem cięzko bedzie odzwyczaić

Liffero

2021-08-19, 22:07
Ćpun lives matter

Zasysacz

2021-08-19, 22:07
tfujdiler napisał/a:

Matole pie**olony nigdzie nie napisałem że sami przyszli do grzecznego obywatela, psy wezwała matka chłopaka. Co policja miała zrobić?, no w twoim mniemaniu amebo pie**olona mieli go zabić. Mam nadzieję że jak się najebiesz i ktoś wezwie przy, że drzesz p*zdę to tak samo cię potraktują zjebie.



Po co te nerwy? Tez masz problemy z emocjami jak rzeczony parus ? Mi nie grozi ja jak wypije jestem grzeczny i miły a jak mocno się spije idę spać, nie szukam gdzie zrobić burdy a tym bardziej nie w rodzinnym domu.

sir_Alex

2021-08-19, 22:08
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.




Seba zostaw

RaysonPL

2021-08-19, 22:09

Zasysacz

2021-08-19, 22:13
gagatek690 napisał/a:

myślicie że was nie dotyczy taka interwencja? Bo jesteście dobrymi obywatelami, nie patusami, nie bierzecie prochów itp? k***a za dwa lata wyjdziecie na ulice napie**alać się z policją bo komornik zabierze wam dom z powodu długów( brak kasy na opłacenie rachunków, podatków itp ) albo sąd zasądzi odebranie wam dziecko i oddanie rodzinie pedałów bo dziecko "ma smutny wzrok" . Powodów dla których możecie być na miejscu tego "patusa" może być tysiące. Jak teraz psiarnia przyzwyczai się że bezkarnie może zabijać to potem cięzko bedzie odzwyczaić



Od przejęcia władzy przez pis ta sama gadka juz za rok naszego państwa nie będzie itp i co ? I znowu za rok i za 5 lat znowu za rok, coś jak z końcami świata przepowiadanymi przez jasnowidzów jakoś koniec nadejść nie może.