18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę państwa mam zaszczyt ogłosić polski aj kent breth

Zasysacz • 2021-08-19, 19:25
Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

An...........20

2021-08-20, 06:12
Insaner napisał/a:

Tym razem patus, a być moze za pół roku to będzie ktoś z Twojej rodziny jak maseczki zapomni założyć wychodząc do sklepu. Po to chyba płacimy z podatków za szkolenia i pensje policjantów aby wykonywali swoją pracę profesjonalnie, a nie jak jakieś łajzy spod budki z alkoholem. Trzeba być skończonym debilem żeby kilka minut dusić już nieruchomego delikwenta bez jakiegokolwiek pomyślenia o tym, że od tego momentu igra się już z czyimś życiem i karą więzienia dla samego siebie.
W pierwszej kolejności tych asów z policji wysłałbym na komisyjne testy psychologiczne i testy na inteligencję, potem dyscyplinarka i sprawa za przekroczenie uprawnień. Nawet jeśli zatrzymywany był naćpany i agresywny to chyba szanowni państwo z policji powinni trzymać emocje na wodzy i stosować się do odpowiednich schematów postępowania z takimi osobami. Skoro ktoś pod wpływem nerwów dostaje przysłowiowego małpiego rozumu i działa na oślep (tak jak tutaj grupka umundurowanych) to po prostu nie powinien nigdy dostać takiej pracy. Nie wiem jak wyglądają testy do policji w 2021 roku, ale chyba słabo skoro tacy ludzie przeszli testy psychologiczne. Może świat miałby większy pożytek z tych ludzi jakby robili hamburgery w McDonaldzie albo zamiatali ulice - tam też można się zestresować, ale jednak raczej pracownik fast foodów albo sprzątacz nie ma państwowego zezwolenia na używanie broni palnej...
Tyle, że policjant nie musi być tutaj drugim kretynem i powinien wiedzieć czym się skończy siadanie komuś na szyi kolanem i całym ciężarem ciała. Nie jest ważne kogo zatrzymali i w jakim stanie, ale to jak przeprowadzili interwencję - każdy z upublicznionych materiałów wskazuje na ich winę.



No nie sądzę, żebym to była Ja czy ktoś z moich najbliższych. Bo po pierwsze nie ćpam. Po drugie gdy policja chociażby zatrzymuje mnie do kontroli (bo np. Nie mam maseczki) to nie zachowuje się jak pojeb i nie rzucam się czy nie uciekam. A po trzecie gdybym miała syna i takie coś odpie**alał (ćpał, atakował ludzi itp.)to było by mi wstyd, że wychowałam takiego degenerata. Niektórzy nie mają w sobie za grosz pokory i nie dostrzegają niczego więcej poza "złymi policjantami".

darayavahus

2021-08-20, 06:27
Oby dostali wyrok wysoki. Dla przykładu. Psy do budy!

Hexagon

2021-08-20, 07:37
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



chyba dziś nie srałeś synku :)

gagatek690 napisał/a:

myślicie że was nie dotyczy taka interwencja? Bo jesteście dobrymi obywatelami, nie patusami, nie bierzecie prochów itp? k***a za dwa lata wyjdziecie na ulice napie**alać się z policją bo komornik zabierze wam dom z powodu długów( brak kasy na opłacenie rachunków, podatków itp ) albo sąd zasądzi odebranie wam dziecko i oddanie rodzinie pedałów bo dziecko "ma smutny wzrok" . Powodów dla których możecie być na miejscu tego "patusa" może być tysiące. Jak teraz psiarnia przyzwyczai się że bezkarnie może zabijać to potem cięzko bedzie odzwyczaić



opowiadałeś o tym lekarzowi ??? wiesz cos na temat zamachu smoleńskiego i szkodliwości 5G ???

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-08-20, 08:31
homorek napisał/a:

A czemu nie nazwiesz jego matki konfidentem ? W końcu to ona wezwała policję.



ch*j Cię to obchodzi.

maverik010

2021-08-20, 09:59
Szkoda sobie spodnie brudzić, trzeba było gumą walić :roll:

lollo

2021-08-20, 11:29
j***ć pisowską milicję

Zasysacz

2021-08-20, 12:25
Jokerd napisał/a:

Patrz k***a, ale ten Bartus w totka chyba nie wygrał…



A szkoda bo jak by miał więcej kasy to zacpał by się na śmierć i zdech gdzieś w kiblu sam i nie robił by problemów innym. Brawo policja z degeneratami trzeba twardo inaczej wejdą na łep, a że był p*zdą a nie kozakiem jak sądził to i zdech przy zatrzymaniu nawet nie musieli się za bardzo starać z tego co widzę.

lollo napisał/a:

j***ć pisowską milicję



Widzę miałeś policyjna palke w odbycie że tak nie lubisz policji ? tez bym wtedy ich nie lubił :lol:

Andrzejas

2021-08-20, 15:24
NafazowanyKoleś napisał/a:

Widać, że doświadczenia z policją w tym kraju to ty nabyłeś jak otwierasz czipsy i oglądasz TVN24 (...)



Kilkanaście razy byłem powijany na dołek za różne rzeczy i w większości przypadków za "bycie w złym miejscu i o złym czasie". Ogółem, jak zliczę, to na komisariacie chyba z dwa tygodnie w żuciu spędziłem. Nie wypowiadaj się na temat, którego nie znasz. Nie raz trafiałem na psiarzy, którzy są debilami i żaden mnie nie udusił. Jasne, pecha można mieć zawsze i we własnej łazience na śmierć się wypie**olić, ale to nie oznacza, że od razu trzeba wszystkich niebieskich do jednego wora pakować. O wiele większą szansę w tym kraju mam na to, że udusi mnie przypadkowy patus, niż ten w mundurze. Nic na ich temat nie napisałeś.

Na marsz niepodległości nie chodzę, bo nie uważam się za niepodległego. Ci, którzy myślą inaczej, są potem tłuczeni pałą bez powodu. To właśnie pokazuje w jakim kraju żyjemy i dlaczego w Święto Niepodległości nie łazi się z serpentynami i confetti, a z pałą i pochodnią.

TytanowyRosomak

2021-08-20, 16:29
Zasysacz napisał/a:

Chodź bym chciał to nie jestem w stanie zrozumieć twojego "rozumowania" ( o ile można to tak nazwać). Ja jeszcze założę zrzutkę na ewentualnych prawników dla tych policjantów. Nie po to chłopaki i dziewczyny, ryzykują swoje zdrowie i zycie aby przez zdechniecie jednego patusa niszczyc im życie. A potem będzie jak policja w anglii gdzie jednej małpy z nożem w 20 nie mogli zatrzymać bo nie mieli broni albo bali się jej użyć. To dopiero pato policja..



Kiedyś na imprezie coś ci dojebią do drina i ta milicja cię zajebie ch*ju.

gagatek690

2021-08-20, 16:35
Hexagon napisał/a:

chyba dziś nie srałeś synku
opowiadałeś o tym lekarzowi ??? wiesz cos na temat zamachu smoleńskiego i szkodliwości 5G ???



nic nie zrozumiałeś ciapku. kiedys zrozumiesz.

Hexagon

2021-08-20, 20:14
gagatek690 napisał/a:

nic nie zrozumiałeś ciapku. kiedys zrozumiesz.



ciapak to sie spuścił do bidonu twojej mamusi

Zasysacz

2021-08-20, 20:20
TytanowyRosomak napisał/a:

Kiedyś na imprezie coś ci dojebią do drina i ta milicja cię zajebie ch*ju.



Ależ po co te nerwy aż tak boli ta policyjna pała w dupsku ? :mrgreen:

Adae

2021-08-20, 22:59
silwerbalk napisał/a:

Tak samo powinno się dobrać dobra taktykę jumania... Dajmy na to że mamy tak minutę dwie zanim się zjawi jakiś patrol jak wiemy na początku nie warto stać przed wejściem bo cię plebs podeptać ani być na końcu bo ch*ja się zdobędzie a nie upragniony sprzęt po promocji. Tak w środku lekko w przodzie peletonu że jak ruszy to żeby płynnie wejść tam do środka jak już wchodzimy to lepiej mieć już za wczas wiadome gdzie sklepie gdzie leży dany sprzęt by tylko wziasc i wyjsc a nie łazić po sklepie i zwiększać ryzyko zostania złapanym i nie brać po 3 4 bo za ch*ja nie niesiesz bo masz dwie łapy a nie 4 no chyba że idziesz z kumplami to można się podzielić zadaniami kto co łapie i płynie wychodizmy starając się wymijać zatory .... I szybkim krokiem do samochodu lub w alejkę



Moze to podejscie sprawia, ze nie ma zamieszek? Ludzie potrzebuja jakis tydzien na ogarniecie planu akcji, no a podstawowym elementem jest to, zeby jacys idioci szli na przedzie :D

Piotruś

2021-08-21, 13:41
Gdzie ten film?