18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja Marszu Niepodległości 2013

asdf1991 • 2013-09-24, 15:30

Spot zachęcający do udziału w Marszu Niepodległości 2013! Tylko Wielka Polska!
Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.

tranzystor

2013-09-25, 18:02
Już jakiś cwaniak załozył "fundację marsz niepodległości" i trzepię kasę na idiotach. Czy, żeby być patriotą potrzeba fundacji, rozp***uchy kiboli na marszu, czerwonych rac? Oj nie - ludzie, którzy tam łażą to pomieszanie zwolenników samotnego prawiczka przekręciarza nawołującego do zakładania rodzin i jąkającego się oszołoma, który chce rozj***ć kraj i potrafi tylko pie**olić.

Nefario

2013-09-25, 22:15
W związku z tematem jaki niedawno pojawił się na sadolu: (http://www.sadistic.pl/promocja-marszu-niepodleglosci-2013-vt232441.htm) wywołując dość sporą dyskusję w komentarzach postanowiłem przyjrzeć mu się bliżej. Czytając wszystkie wpisy doszedłem do wniosku że niewiele w Polsce się zmieniło ale na początek kilka innych kwestii.

Tekst obejmuje kwestie polityczne ale tylko w sposób niebezpośredni (a więc prosze moderację o nie wywalanie tematu do klopa jakim jest dział polityka i religia, zważywszy że mój tekst odnosi się do tematu, który jest na głównej). RN to nie partia polityczna ani organizacja, która oficjalnie do tej roli aspiruje. Co więcej, Marsz Niepodległości to odrębna inicjatywa (mimo że organizowana przez środowiska z RN), która nie ma przesłania politycznego a raczej patriotyczne. Dodatkowo w wielu komentarzach w temacie, o którym mowa (zwłaszcza w tych najpopularniejszych) dopuszczono się wielu przekłamań i nieścisłości. Jako że sadol nie tylko bawi ale i uczy postanowiłem kilka z tych przekłamań sprostować.

Tyle słowem wstępu, przejdźmy do analizy.

Sadistic od jakiegoś czasu wygląda na dość prawicowy (może nie portal ale użytkownicy są dość prawicowi). Mimo tego pod tematem o MN rozlała się gorąca fala krytyki. Mocno mnie to zaniepokoiło zważywszy na to że jeszcze rok temu, mój temat o sabotowaniu ww. przedsięwzięcia był dość często odwiedzany a komentarze były zgoła odmienne. Co takiego zmieniło się przez ten rok że największy marsz patriotyczny wzbudza takie tony nienawiści? Zacznijmy od początku, kilka cytatów na początek:

Dymekx napisał/a:

Gdybym ja przewodził prawicą, wykorzystał bym Rzymian z ONR by wykonały brudną robotę (idiotów się wykorzystuje nie zwalcza), a następnie wypie**olił ich na zbity ryj bo debili nam nie trzeba.



Tak, jestem członkiem ONR. Dzięki, dawno mnie nikt nie nazwał idiotą. Bardzo mi tego brakowało :) Szkoda tylko że się kolega myli bo wielu jest ludzi ideowych i mądrych w Obozie Narodowo Radykalnym. Nie twierdzę że wszyscy to przyszli nobliści czy przykłady męskości lub "dżentelmeństwa" ale w przeciwieństwie do kolegi powyżej, coś robią a nie piszą bzdury na sadolu by nabić parę browarów :) Niestety ONR wyrósł na tradycjach skinechedów ale tendencja ta się radykalnie zmienia. Coraz mniej typowych łysoli w ONR i coraz mniej dość brutalnej mentalności. Sam mam sporo mniej niż 190 cm wzrostu i noszę średniej długości włosy. Dodatkowo w ciągu ostatniego roku przeczytałem około 15 książek (nie licząc typowo grafomańskich), głównie o polityce, historii ale i filozofii (polecam "Księcia" Machiavellego") i nigdy z nikim się nie biłem (no może raz czy dwa w gimbazie ale na pewno nie o kwestie ideowe :P ). Studiuje sobie na polibudzie :) Mam nadzieje że możesz pochwalić się tym samym.

PS. dobrze że nie napisałeś Hajlihitlerów z ONR :D Nie lubię salutu rzymskiego ale prawda jest taka że był szeroko używany w środowiskach nacjonalistycznych, również w Polsce w okresie przedwojennym. Mnie osobiście bawi delegalizacja tego symbolu. Łapią ludzi za uniesienie prawej ręki a sędziowie Żołnierzy Wyklętych wciąż na wolności, co jest bardziej niemoralne?

Podsumowując - typ: Internetowy specjalista. Szanowany autorytet w dziedzinie polityki i zarządzania r*chami narodowymi. Nic nie działa dla kraju ale potrafi obrzucić innych głotem.

ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Byłem na MN w 2012 r. Trwał wiele godzin. Jedyne konflikty z policją miały miejsce gdy ta zagrodziła nam drogę a mała grupka Nie Wiadomo Kogo zaatakowała białe kaski. Nikt nie udowodnił że to byli prowokatorzy ale nikt też tego nie zdementował :) Po tym jak marsz ruszył dalej, miałem okazję ponad 2 godziny maszerować przy szpalerze prewencji. Mimo że szedłem w grupie kibiców Legii NIC SIĘ NIE DZIAŁO. Fakt jest taki że policja dopuściła się szeregu uchybień. Wszystko znajdziesz w linku poniżej, wystarczy poczytać. Dowody są na tyle rzeczowo opisane że nawet debil dostrzeże szereg uchybień ze strony funkcjonariuszy. A no i nie bede już wspominał o MN 2011 gdzie policja tłukła kogo się da, zwłaszcza ta policja w cywilu (patrz sławna sprawa skopanego przechodnia). Po za tym kibiców na MN jest niewielu w porównaniu do wszystkich innych uczestników marszu. Mimo że byłem na czele całego pochodu, na oko stanowili 1/4 wszystkich maszerujących. Im dalej w tył tym ta tendencja radykalnie spadała. Co nie oznacza że kibice są źli. Gdyby nie oni to w Polsce nie wiele by się zmieniło. To na stadionach młodzi ludzie kształtują się ideowo. Już zapomniał kolega o zdaniu gen. Petelickiego o kibicach? Szybko :)

http://www.marszniepodleglosci.org/raport/

Podsumowując - typ: hejter. Gówno wie, gówno widział, ciśnie kibiców bo tak fajnie. Jeśli robi to z głupoty to pomodlę się o łaskę rozumu a jeśli z powodów ideowych to pomodlę się jeszcze więcej. :)

satan696 napisał/a:

Znów te eksperymenty z krastracją umysłowa aka "Wielka Polska". Dajcie żyć ludzią a nie że muszę oglądać marsz hipokryzji tych tępych lewaków znawych "opcja narodowo-socjalna".
Ps jestem fanem j***nia politycznej poprawności i lubię nazywać rzeczy po imieniu. 0 nowo mowy. Wiec patriotyzm =/= nacjonalizm.



Nie chcesz, nie oglądaj, nie chodź. Nikt Ci nie każe. Poprawność polityczna? :D O ile dobrze pamiętam to od czasów Stalina poprawnością polityczną jest właśnie nazywanie nacjonalistów faszystami i bandytami. Niesamowity z Ciebie indywidualista :)

Moim zdaniem hit:

helmanss napisał/a:

Lepszy obślizgły i wyuzdany gejuch niż narodowiec. Bandyci rzucający się do każdego kto ich nie popiera.



Nie sądziłem że na sadolu taki wpis mógłby dostać aż 8 piw :) Dla mnie z daleka je*ie lewactwem i propagandą ale ocenę pozostawiam wam.


milosciprzyjazn napisał/a:


Tak, już k***a widzę, jak ta banda łysych, tępych lemingów będzie broniła kogokolwiek (byłem na dwóch poprzednich marszach i wiem o czym mówię). Już widzę antifę, ukrytą bolszewię, poderastów i zomo(!) wchodzących mi do mieszkania, aby zgwałcić mnie, moją żonę i dzieci i biegnących już w oddali bohaterów spod bandery Legii Warszawa.
Gdyby nie było tam tyle tej bezmózgiej dziczy nie byłoby w ogóle zamieszek

Jaja ma ktoś, kto myśli, a się nie boi. Oni po prostu nie mają mózgów



Polecam koledze profil RN, MW albo ONR. Ostatnimi czasy słyszałem o kilku wjazdach na chatę w związku z atakiem na jeden z pomników sławiących bolszewików w Polsce. W przeciwieństwie do Twojej mentalności, narodowcy trzymają się razem, są honorowi i potrafią bronić bliźnich, zwłaszcza że dbają o zdrowie i sprawność (zapewne tak jak ty :) )

Ok, tyle w temacie mojej agitacji. Przypominam sadolom że warto myśleć samodzielnie. Można nie lubić Holochera, można nie lubić RN ale przypominam że Ryży już tak trząsł dupą rok temu że akurat 11.11.12 musiał wyjechać z Wawy ;) Ten marsz nie jest wygodny dla władzy. Gdy tam jesteś czujesz że ludzie się budzą. Że jest ich coraz więcej i stanowimy realną siłę. W zeszłym roku policja mogła zostać przez MN stratowana o czym mówił gen. Polko.


Podsumowując:


Nie szanuje ludzi, którzy nie jeżdżą na MN mimo że mogą i mają poglądy zbliżone do ludzi, którzy tam jeżdżą.

Nie szanuje ludzi, którzy hejtują mimo że sami niczego w życiu nie osiągnęli.

Nie szanuje ludzi, którzy mogą być częścią historii, mogą wziąć sprawy w swoje ręce a tego nie robią.

Mam nadzieje że niewielu jest takich ludzi.
Widzimy się na Marszu!

Do zobaczenia :)

a na koniec dobra nuta:


piotruniusz

2013-09-25, 22:18
Nefario napisał/a:

Podsumowując:


Nie szanuje ludzi, którzy nie jeżdżą na MN mimo że mogą i mają poglądy zbliżone do ludzi, którzy tam jeżdżą.

Nie szanuje ludzi, którzy hejtują mimo że sami niczego w życiu nie osiągnęli.

Nie szanuje ludzi, którzy mogą być częścią historii, mogą wziąć sprawy w swoje ręce a tego nie robią.

Mam nadzieje że niewielu jest takich ludzi.
Widzimy się na Marszu!



ale musisz mieć zrytą banie... pozdro widzimy się w piekle :evil:

Samudaripen

2013-09-26, 00:38
czytając komentarze widzę, że moda na "patriotyzm" , a tam gdzie moda tam też pozerzy ;)

milosciprzyjazn

2013-09-26, 08:12
Nefario napisał/a:

Ostatnimi czasy słyszałem o kilku wjazdach na chatę w związku z atakiem na jeden z pomników sławiących bolszewików w Polsce.


Nie przeczę że miało to miejsce(zresztą nie utożsamiam się ani z atakującymi ani z poszkodowanymi), ale trudno nie zauważyć, że takie zorganizowane ataki mają miejsce po obu stronach, a wojna nie nakręca się sama
Nefario napisał/a:

W przeciwieństwie do Twojej mentalności, narodowcy trzymają się razem


Tu się zgodzę. Działają oni często niczym sterowany motłoch, a ja nie za bardzo lubię być częścią motłochu.
Nefario napisał/a:

są honorowi


Ah, no tak, przecież taka lewacka gnida jak ja (nie jestem lewakiem ani prawakiem, ale zapewne większość tych drugich mnie za takiego uważa, jeżeli w czymś się z nimi nie zgadzam) nie moze mieć honoru! Co więcej, jestem pewien, że wszyscy ci łysi panowie spod czarnych flag go na pewno mają! (uwielbiam takie kategoryzowanie)
Nefario napisał/a:

zwłaszcza że dbają o zdrowie i sprawność


Och, na pewno również wszyscy! Każdy ma mniej więcej 10% tkanki tłuszczowej w ciele, stronią od alkoholu i niezdrowego żarcia, ich lśniące głowy ogolone w jednakowy, idealny sposób, a ich bicy prężą się w swej naturalnej, nienapompowanej steroidami sile! :) rzekłbym - rasa doskonała! Jeden rozum, jedna siła - HEIL! Heil! Heil! Jeden kolor, jedna rasa - Heil! Heil Heil! Super! :]
niech żyje onr!

Dorquba

2013-09-27, 17:35
Jeżeli kogoś zainteresuje, moim zdaniem, bardzo dobra zapowiedź tegorocznego 11 Listopada.



Ciekawe kto mnie zwyzywa zaraz od faszystów/nazistów/karków/kiboli.

Shadow323

2013-09-27, 17:37
Ty faszystowski nazisto! Pewnie cały dzień siedzisz w siłowni i jesteś karko/kibolem ...

:D

Ratilt

2013-09-27, 17:46
Zastanawiające jest, czy autor tego filmiku w ogóle wie co świętuje?
11 listopada 1918 rok, odzyskanie niepodległości Państwa Polskiego.
Ciekawe w takim razie skąd autor wziął tu komunistów, faszystów itp? A no tak... lewactwo tfe, jak nie uczcisz tego filmiku dodając "chwała bohaterom" to jesteś lewakiem, nie-polakiem i zdrajcą narodu :roll:
Jakież to k***a oryginalne.

Chciałbym sobie, k***a, uczcić ten dzień w spokoju, radości a nie po raz n-ty słyszeć że są ludzie bardziej i mniej polscy, dzieląc naród na faszystów i lewaków

MocnyFull

2013-09-27, 18:04
@up

11 listopada w przypadku komuchów i nazistów ( nie faszystów) to symbol odzyskania wolności.

Obecnie bohaterów tamtych czasów czyni się zdrajcami, przekłamuje się ich obraz. Chodzi o walkę o to, żeby pamięć pozostała.

JądroChaosu

2013-09-27, 18:40
Pojeby i zadymiarze przykrywający się naszą narodową flagą, mieniący się prawdziwymi patriotami... Quo vadis Polsko?

ta...........ce

2013-09-27, 18:57
Kod:
Pojeby i zadymiarze przykrywający się naszą narodową flagą, mieniący się prawdziwymi patriotami... Quo vadis Polsko?

aa...........am

2013-09-27, 19:01
@up Gość nie chodzący na przemarsze, pewnie nie wystawiający flagi w świeto narodowe wpieprzający zupe przed telewizorem zwraca uwage gościom którzy takimi patriotyzm w jakiś sposób okazują ... Quo vadis JądroChaosu?

0nline

2013-09-27, 19:09
Będzie spoko. (Half) Tusk żebrze o pomoc ŻW na 11 Listopada :P

jude666

2013-09-27, 19:36
No i po co ten udawany patriotyzm? Jak chcecie sie napie**alać to won sie zapisać na jakiś boks a nie rozpie**alać ulic na marszu który i tak niczego nie zmieni