18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja Marszu Niepodległości 2013

asdf1991 • 2013-09-24, 15:30

Spot zachęcający do udziału w Marszu Niepodległości 2013! Tylko Wielka Polska!
Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.

tytanowy88

2013-09-25, 00:30
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.




Kiedyś robotnicy dziś kibole.
Chcesz być frajerem do r*chania? Zmień to i rusz dupę na marsz!
A nie tylko pie**olisz "gdyby", bo to słowo to plaga w tym smutnym jak ch*j kraju.

VANKIERAS

2013-09-25, 00:31
krzyzanlbn napisał/a:

az musialem sie przemoc do wydania komentarza jak czytam to k***a gowno co tu czesc pisze
tak pie**olicie na tych kiboli ze to zwierzeta, dzicz i samo zlo
prawda jest taka ze kibole sa bardzo zorganizowani i proponuje przejrzec jak to oni szukali dymu na tych Marszach w tamtym roku jakos tylu ich bylo a nie widzialem zeby byli nastawieni na jakies awantury, kibole sa bardziej patriotyczni mentalnie jak polowa k***a komentujacvych ten post sprzed monitora
co do zrzucania winy na prowokacje milicji czy innych wladz to sa one faktyczne a nie zmyslone
troche szerzej otworzcie patrzalki
nie, nie popieram siania awantur a tego typu wydarzeniach
tak, jestem kibolem, zwierzem, chuliganem, patologia i pije tylko piwo pod brama, nie mam domu, komputera i nie wyznaje zadnych zasad moralnych

jak widzisz nasz patriotyzm jest karany i pali ich w dupe tutaj strasznie Bóg,Honor ,Ojczyzna jest im bardzo odległa teraz wyznaja zasade w dupe ,do ryja i za darmo ...

Hiacenty

2013-09-25, 00:33
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Haha. Nie jestem kibicem ale nadzieja jest WŁAŚNIE w kibicach piłkarskich, to są jedyni ludzie, gdzie na czymś im zależy. Bo kto nas bedzie bronił gdyby ktoś nas by zaatakował? Już widze studentów uniwersytetu jak łapią za broń. A kibice pójdą.

artis1990

2013-09-25, 02:27
Mnie boli jedynie fakt, że prawica chce zwalczać lewice socjalistycznymi metodami. To jest k***a paradoks. Sam mam poglądy konserwatywno liberalne, zawdzięczam to sobie, że nikt nie był w stanie sprać mi łba na tyle bym widział tylko jedną stronę i jeszcze nie skrajny odłam.

A propo wszystkich komentarzy o kibicach w tym temacie to w po raz kolejny w ch*j boli fakt, że polactwo, nie Polacy, polactwo, cebulactwo nie potrafi zamknąć mordy na temat, w którym nie mają zielonego pojęcia. Może pokolenie komunistyczne wymrzeć, może wiele się zmienić, ale cebula zamiast mózgu będzie nadal u wielu i niestety będą się rozmnażali i swoje cebulowe nauki przekazywali kolejnym pokoleniom.

yaiba

2013-09-25, 08:00
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Siej matole dalej takie fanaberie to za 6 lat będziesz na tym forum pisał ze swoimi intelektualnymi rówieśnikami...

darnok99

2013-09-25, 08:10
Pomijając totalnie cel i charakter marszu to filmik jest totalnie cienki. Ujęcia są słabe i pomontowane w prostacki sposób. Dodatkowo nijak mają się przejścia w ujęciach do muzyki. A piwa nie bedzie bo nie popieram białych ciapaków którzy chcą mi nakazać żyć tak jak uważają za stosowne.

milosciprzyjazn

2013-09-25, 08:28
Hiacenty napisał/a:


Haha. Nie jestem kibicem ale nadzieja jest WŁAŚNIE w kibicach piłkarskich, to są jedyni ludzie, gdzie na czymś im zależy. Bo kto nas bedzie bronił gdyby ktoś nas by zaatakował? Już widze studentów uniwersytetu jak łapią za broń. A kibice pójdą.
______________


Czy wy k***a ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli

darnok99

2013-09-25, 08:34
milosciprzyjazn napisał/a:


Czy wy k***a ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli



Popieram, ci ludzie są niesamowicie niedostosowani do aktualnych realiów. Dla nich patriotyzm to zbrojna walka o niepodległą Polskę i za nic w świecie nie dociera do nich ze Polska już jest niepodległa. Dlatego zawsze będą pokrzywdzeni i zawsze będą czuli się nierozumiani przez resztę społeczeństwa.

blulu

2013-09-25, 09:55
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie było tam tylu kiboli-podludzi to sam bym się wybrał na marsz.



I właśnie dlatego nie powinieneś się w temacie odzywać, bo cię tam nie było/nie będzie.

Mówiąc krócej: "w dupie byłeś i gówno widziałeś".

czarodzieju22

2013-09-25, 09:59
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



W dupie byłeś i gówno widziałeś. Rusz dupę z przed komputera to pogadamy.

mare30ks

2013-09-25, 10:26
asdf1991 napisał/a:


Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.



taak bo rzadza nami od tylu lat lewaki i toone rozpie**alaja ten kra wyporzedajac wszystko komu sie da :homer:

ty chybanawet tych 22 lat nie masz, na pierwszym miejscu powinno byc raczej 1 :roll:

utrOne

2013-09-25, 12:13
wielka szkoda, ze narodowcy zawlaszczaja w dzisiejszych czasach calosc pojecia patriotyzm tylko dla siebie.
Nie zamierzam uczestniczyć w marszu patriotycznym, w ktorym na czele/w srodku/gdziekolwiek "idzie" transparent ONR czy innego gówna...

KaziuLG

2013-09-25, 13:01
A nie zastanawiało was nigdy czemu na marszu patriotycznym jest tyle POlicji? Przecież nikt tam nie demoluje miasta..

ZimnySkurwiel

2013-09-25, 16:29
blulu napisał/a:



I właśnie dlatego nie powinieneś się w temacie odzywać, bo cię tam nie było/nie będzie.

Mówiąc krócej: "w dupie byłeś i gówno widziałeś".



Chodziłem na marsz jak był jeszcze mniej znany i przyciągał maksymalnie tysiąc osób, później lewackie media go wbrew własnej woli rozreklamowały i zleciały się masy pie**olonych kiboli (wspominałem już, że powinni w tej chwili stać w kolejce do komory gazowej?) i nigdy więcej nie przyszedłem na marsz. A szkoda, bo naprawdę był kiedyś piękną ideą.

Hiacenty

2013-09-25, 17:52
milosciprzyjazn napisał/a:


Czy wy k***a ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli


Bajki ojciec wygadujesz.