18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja Marszu Niepodległości 2013

asdf1991 • 2013-09-24, 15:30

Spot zachęcający do udziału w Marszu Niepodległości 2013! Tylko Wielka Polska!
Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.

metal15

2013-11-09, 01:48
Transport mi się posypał w dniu wczorajszym, jestem w kiepskiej sytuacji finansowej i szczerze mówiąc nie wywalę 2x 70zł na pkp do Wawy. Także gdyby ktoś z okolicy Katowic (Jastrzębia, Rybnika, Żor) leciał i miał wolne miejsce proszę o PW

LxDead

2013-11-09, 02:13
Trochę żeś napisał to niezrozumiale, konkretnie rzecz biorąc ten fragment:
Cytat:

chcesz jechać na tegoroczny Marsz Niepodległości, ale nie masz sprawdzonego środka transportu, który zawiezie Cię bezpiecznie do Warszawy, a może jedynym powodem, dla którego zostaniesz w ten dzień w domu jest to, że nie masz z kim jechać?

Jeżeli chcesz jak tysiące Polaków 11 listopada znaleźć się w Warszawie i zobaczyć jak naprawdę wygląda POLSKA NIEPODLEGŁA jedź na Marsz Niepodległości



Mam przez to rozumieć że jeżeli chce jechać na marsz niepodległości, ale nie mam z kim jechać, lub nie mam transportu, to mam tak jak inni jechać na marsz niepodległości? :roll:

Co do tego "zaproszenia" to ch*jowo zrobione. Nie każdy słucha/lubi hip-hop a jeżeli zaproszenie ma trafiać do wszystkich to powinno być pod wszystkich zmontowane. To już ten klip zrobiony z dokumentu "Śmierć Witolda Pileckiego" i "Przesłanie Pana Cogito" Herberta jest według MNIE lepszy.



P.S
Cytat:

tego pojeba Dmowskiego



Nie wiem czy wiesz ale ten "pojeb" przekonał Wersal po IWŚ by przywrócić Polskę, wolną Polskę do życia. Miałbyś przynajmniej tyle szacunku ty sukinkocie by nie pisać o takim człowieku w tak wulgarny i chamski sposób. :idzwch*j:

jabolowy-jazzman

2013-11-09, 02:17
jakby ci powstańcy biedni zobaczyli, kto się podpisuje pod ich spuścizną, to zamiast strzelać we wroga zapewne wszyscy humanitarnie walnęliby sobie w łeb lub przeprosili wszystkich i zajęli się hodowlą zimioków.

dz...........77

2013-11-09, 07:21
a tam takie gadanie... trzeba nam przewodcy z jajami!!! a nie lamusa co sprzedaje wszytsko o co kiedys nasi dziadkowei walczyli. teraz w rzadzie sa same lamusy ubrani w gajerek ktorym sie wydaje ze robia dobrze.. to ze ludzie wyjda na ulice i pokrzycza ''donald matole twoj rzad obala kibole...'' nic nie da!!! trzeba naprawde madregi i wplywowego czlowieka ktory bedzie wiedzial jak naprawic ten syf..

Smutas

2013-11-09, 10:25
Jak można z uśmiechem na ryju świętować 11 listopada, skoro wcześniej się głosowało w referendum za oddaniem suwerenności własnego kraju na rzecz Brukseli?