18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja Marszu Niepodległości 2013

asdf1991 • 2013-09-24, 15:30

Spot zachęcający do udziału w Marszu Niepodległości 2013! Tylko Wielka Polska!
Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.

Matikens

2013-09-24, 21:37
Bojówka onkologii znowu w natarciu

kufel01

2013-09-24, 21:38
Kibice mają jaja a nie te wasze zasrane dupy przed kompami. Jak sie k***a boisz wysc z domu to nie pie**ol że to wina kiboli. Hipokryci j***ni w domu siedzą i sapią , chcesz zmienić coś to k***A WYJDZ NA MARSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja...........ia

2013-09-24, 21:38
Widzimy się na miejscu! :) Wielka Polska, suwerenna!

Kozojeb

2013-09-24, 21:42
Lepszy obślizgły i wyuzdany gejuch niż narodowiec. Bandyci rzucający się do każdego kto ich nie popiera.

mash52

2013-09-24, 21:43
Spot zachęcający do patriotyzmu, a muzyka zagraniczna... Idź pan w ch*j

demobil

2013-09-24, 21:44
Jestem innego zdania niż wszyscy, ale mam do tego k***a prawo ! Więc mordy w kubły. Uważam że polska powinna zostać oddana pod władzę Niemiec, a polak powinien zapie**alać pod batem. Innej możliwości nie widzę. Polak to nie człowiek, to gnida, śmieć, śmierdziel, cham i do tego prostak. polak powinien być napie**alany dzień w dzień po głowie, nie przepraszam po łubie pustym, by wreszcie przestał myśleć jaki to on jest zajebisty. Dobranoc p*zdy.

defcon1

2013-09-24, 21:44
Wśród ONRowców jest tylu narodowych socjalistów, że ja pie**olę...

T0B1

2013-09-24, 21:44
chuck92 napisał/a:

k***a, co Wy tak z tym rzucaniem "kibole".
Kibol to po poznańsku kibic. To co Wam media wmawiają że kibol=pseudokibic to warszawskie pie**olenie.
http://sjp.pl/kibol
Więc przestańcie gadać tak krzywdząco, bo to nawet mnie (nie oglądam sportu) wkurza i ciśnienie rośnie jak takie fajne słowo przeinaczają w Polsce.


Fajne słowa to może baba mieć. Słowo to słowo. Poza tym może mieć kilka znaczeń, przyjęło się po prostu, że kibol to pseudokibic, który lubi robić burdy i kryć się w kapturach i szalikach.

Junki3 napisał/a:

średnia wieku tutaj wypowiadających się to albo 13 albo 40 lat. Dopóki żyje pokolenie komunizmu lepiej w tym kraju nie będzie, a kibice są tam potrzebni by bronić wasze upośledzone dupy przed atakami ZOMO i antify


W tym kraju lepiej nie będzie bo u władzy są albo debile, albo złodzieje, albo jedno i drugie. A tego ze społeczeństwa nigdy nie wyplenisz.

Pojechałbym na marsz ale to strata czasu. Z patriotyzmem to niewiele ma wspólnego. Chodzi tam przecież tylko o to aby burdę zrobić (i nie jest to policyjna prowokacja, tylko te pseudo-prawicowe chamy i debile już po prostu mają taką mentalność - jak widzą kogoś choć trochę lewego to już im się piana na mordzie pojawia).

@edit
kufel01 napisał/a:

Kibice mają jaja a nie te wasze zasrane dupy przed kompami. Jak sie k***a boisz wysc z domu to nie pie**ol że to wina kiboli. Hipokryci j***ni w domu siedzą i sapią , chcesz zmienić coś to k***A WYJDZ NA MARSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!


To, że nie widujesz na marszu NORMALNYCH ludzi (bo tych "kibiców", którzy tam robią burdel normalnymi bym nie nazwał) to efekt tego, że sam na marszy nie jeździsz. Telewizja również nie pokaże tych ułożonych ludzi, którzy rzeczywiście zachowują się jak ludzie. I nie jest to wcale jakaś wielka manipulacja jak większość krzyczy. Po prostu z logicznego punktu widzenia, co lepiej pokazać takiemu Kowalskiemu w TV-pudle: nudnych ludzi idących spokojnie, czy robiącą syf hołotę?

milosciprzyjazn

2013-09-24, 21:47
Junki3 napisał/a:

a kibice są tam potrzebni by bronić wasze upośledzone dupy przed atakami ZOMO i antify


Tak, już k***a widzę, jak ta banda łysych, tępych lemingów będzie broniła kogokolwiek (byłem na dwóch poprzednich marszach i wiem o czym mówię). Już widzę antifę, ukrytą bolszewię, poderastów i zomo(!) wchodzących mi do mieszkania, aby zgwałcić mnie, moją żonę i dzieci i biegnących już w oddali bohaterów spod bandery Legii Warszawa.
Gdyby nie było tam tyle tej bezmózgiej dziczy nie byłoby w ogóle zamieszek
kufel01 napisał/a:

Kibice mają jaja a nie


Jaja ma ktoś, kto myśli, a się nie boi. Oni po prostu nie mają mózgów

oc...........an

2013-09-24, 21:49
No to czekamy na kolejną policyjno-lewacką prowokację, bo jak dobrze wszyscy wiemy ONR, NOP i Młodzież Wszechpolska to elita społeczeństwa i oni cały czas tylko z nosem w książkach siedzą...

No sadole, ostawiamy, kto w tym roku sprowokuje:
-policja
-Tusk z Komorowskim
-Młodzierz Wszechpolska
-Ślązacy
-Geje
-Muzułmanie
-ONR
-NOP
-Ruch Narodowy
-Kibole
-Kibice
-Patrioci
-komuniści
-Rosyjscy agenci
-Niemieccy agenci
-Piłsudczycy

opcji jest dużo, więc coś czuję że znów będzie rozpie**ol w imię "Wyklętych bohaterów" i "Wielkiej Polski" :roll:

Du...........77

2013-09-24, 21:50
"Spot zachęcający do udziału w Marszu Niepodległości 2013! Tylko Wielka Polska!
Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie."

Wystarczyło mi już tyle, żeby zeskrollować i nie oglądać..
Boże widzisz i nie grzmisz.
Jeśli autor tematu sam nie dostrzega, dlaczego, albo raczej co jest nie tak w bandzie pseudopatriotycznych łysoli, to mi już naprawdę opadają ręce...

kociewiak

2013-09-24, 21:50
demobil .....od razu widać że opie**alasz pałe niemcom ....dobranoc ch*jku

bloodwar

2013-09-24, 21:54
Odczuwam pewien niepokój intelektualny gdy osoba w jednym zdaniu nawołuje do stworzenia jednej, wielkiej, zjednoczonej Polski a jednocześnie w tym samym zdaniu dokonuje wykluczenia z tejże walki o JEDNĄ Polskę całych grup i to dość licznych tą Polskę zamieszkujących (tak samo długo jak panowie "Prawdziwi Patrioci"). Jak chcecie mieć swój kraj i swoje zasady to jedźcie sobie na Madagaskar czy inną wyspę i tam sobie budujcie swoje prawicowe, antyhomoseksualne, antylewackie, opie**alające gałę księżom państwo.

Vabanek

2013-09-24, 21:56
ZimnySk***iel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapie**alać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.


Co mają zrobić, gdy pie**olone psiarskie komuchy prowokują, wszystko ma swoje granice, ja np. potrafię wybuchnąć Allah akbar! o byle co więc to bardzo mała wina kiboli :shock:

demobil

2013-09-24, 22:00
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!