18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca marzeń

nowynick • 2019-06-27, 09:09
Roztapiający się operator żurawia pozdrawia pracodawcę



banior

2019-06-27, 10:47
McQurwa napisał/a:

Ostatnie słowa są dobitne i skierowane do pani Bieńkowskiej



A Ty Qurwo znowu się wynurzasz z szamba...BIEŃKOWSKA mówiła o specjalistach z zakresu ekonomii nie chcących pracować za tak śmieszne pieniądze na stanowiskach rządowych! A "śmieszne pieniądze", bo w każdej "korpo" zarobią trzy razy więcej. Kumasz już Januszku z ciemnogrodu?

hpnoti

2019-06-27, 10:52
Człowiek z filmu ma 22 lata ,trochę jednak w takich kabinach przesiedział :mrgreen:

PieronJasnySzlag

2019-06-27, 10:55
MalcolmX, wielkie piwo za ten post!!!!

Siedząc sobie wygodnie w klimatyzowanym miejscu pracy z serwisem kawowym, lunchem łatwo się zapomina że właśnie dzięki takim twardzielom w żurawiu możemy siedzieć w biurze, dzięki robolowi z fabryki możemy wsiadać do klimatyzowanego wygodnego samochodu... No ale najlepiej pie**olić że trzeba zmienić prace. Tylko kto by to wybudował gdyby wszyscy byli menagerami w korpo?

EvilDog

2019-06-27, 10:55
Spiderowski napisał/a:

Kiedyś pracowałem na metalowej hali przy maszynach gdzie latem było 42stopnie C. Najgorzej że trzeba było mieć pełny strój roboczy (stalkapy za kostke, grube ogrodniczki, rękawy...) i pot z jajec kapał mi do butów. Ciężka robota ale uczyła pokory.
Dlatego zimna krata dla tego kolesia że nie jest p*zdeuszem w stylu "szefie tam jest ciepło, ja tam nie wejde" tylko zaciska zęby i zapie**ala. No i że niepomyślał tylko o sobie ale też pozdrowił innych ciężko pracujących (w tym kiedyś mnie)!!



I właśnie przez taką mentalność w Polsce jest jak jest, ch*j że przej***ne, ch*j że mogę zrobić sobie krzywdę , ale robota będzie zrobiona , bo nie jestem "p*zdeuszem" ! Wiec proszę nie jęczeć o warunkach pracy za granicą i zarobkach. Tam też tego nikt im za darmo nie dał tylko to wywalczyli

siwybis

2019-06-27, 10:57
Krak napisał/a:

Polecam przewietrzanie kabiny i wiatraczek



O czym ty chłopie mówisz. Weź sobie przez kilka minut podmuchaj suszarką do włosów po pysku to będziesz miał symulator tego co ten chłop ma w kabinie. Sam pracowałem w lecie jako operator i uwierz mi, jak ci wiatraczek dmucha powietrzem o temperaturze 35 stopni to chłodzenia z tego nie ma. Twardy gość tak przy okazji, większość z was to by ze łzami w oczach poleciała do mamusi.

el_kadafi

2019-06-27, 11:05
1. Kawał dykty 5cm nad kabiną żeby się nie nagrzewała bezpośrednio od słońca
2. Na te 1,5m3 to wystarczy byle gówno nie klimatyzator. Kupiłby sobie raz i miałby na lata.
Oczywiście fajnie żeby pracodawca zapewnił. Ale jak nie ma na to szans to albo kupić samemu albo sp***alać. Płakanie na YT gówno da.

nemroth

2019-06-27, 11:05
Według opisów niektórych osób wychodzi na to, że praca w kamieniołomie przy -30 albo -50 to największa szlachetność, a jak nie jebiesz rozbijając kamienie to w życiu nic nie osiągnąłeś, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że pewnie bombelka nie spłodziłeś !

PieronJasnySzlag

2019-06-27, 11:08
Czy szlachetność to niewiem. Natomiast wiem że gdyby nie twardzi fiziole to byśmy teraz dalej w lepiankach mieszkali bo zamiast coś robić to p*zdeusze tacy jak wy marudzili by jak niebezpiecznie, jak za ciepło, za zimno, za niewygodnie...

GKC

2019-06-27, 11:11
Wygląda jak ten typ z Die Antwoord.

nemroth

2019-06-27, 11:21
@Spiderowski Aha, czyli cały zachód mieszka w lepiankach, dobrze wiedzieć, bo miałem się wybierać na emigracje, dzięki zią.

A i zapomniałem dodać ze BHP w miejscu pracy, to relikt przeszłości - byłego systemu, zostawiony tylko po to, żeby gnębić biednego przedsiębiorce.

nano50

2019-06-27, 11:26
Spiderowski napisał/a:

Czy szlachetność to niewiem. Natomiast wiem że gdyby nie twardzi fiziole to byśmy teraz dalej w lepiankach mieszkali bo zamiast coś robić to p*zdeusze tacy jak wy marudzili by jak niebezpiecznie, jak za ciepło, za zimno, za niewygodnie...



Tak jak i bez każdego innego zawodu. Co to za pie**olenie patusów ostatnio to nie wiem. Jaki wyjątkowy zawód - napie**alanie młotkiem, jaki wyjątkowy zawód - jeżdżenie tirem itp. Co za sp***oliny życiowe.

mygyry

2019-06-27, 11:32
Bez urazy dla tego gościa, ale wygląda jak Tusk :D

bakus1233

2019-06-27, 11:36
@MalcolmX o czym ty pieprzysz. No w ch*j odpowiedzialny facet, ktory naraża swoje zdrowie aby po 30 przekonać się, że zaczyna się sypać. W ch*j odpowiedzialny, że mając taką robotę zakłada rodzinę i skazuje się tym samym na bycie j***nym niewolnikiem, bo teraz już musi myśleć nie tylko o sobie. To jest jego wybór, że się godzi na robotę w takich warunkach, jednocześnie takim zachowaniem pokazuje otoczeniu, że można go nie szanować.

pitteroo

2019-06-27, 11:57
pie**olicie jak 'fachofwcy' z komisji śledczej: zmień pracę, kup se wiatraczek albo klimatyzator, czy tez że prawdziwy twardziel. Pracowanie w pewnych ekstremalnych warunkach jest poprostu niebezpieczna zarówno dla takiego operatora i tym bardziej dla całej ekipy na dole, bo niedość, że gość co sam mówi, może się przekręcić to przy okazji pozabijać kilku ludzi na dole. Tu nie trzeba kozaków tylko ludzi odpowiedzialnych, ale szefostwo może mieć to głębokiej dupie, liczą się terminy wykonania, bo przestoje przez jakąś maszynę, na takich budowach to w ch*j strat finansowych, więc cisną by zapie**alać w każdych warunkach. Ale jedno jest pocieszające że takie kozaki albo czasami inne 'inżyniery' dostarczają nam materiał na sadola, zatem cieszmy się latem 8-)

martinkane

2019-06-27, 12:08
Poczekajcie jak wróci her Tusk. będziecie wykręceni jak szmaty.