18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie w parku? rudy z warszawy znów w akcji

he...........el • 2021-03-04, 22:45
Rudy jak nigdy nie zawodzi. Choć kierowca też nieźle poj***ny jak filmiki prontcha :idzwch*j:


shoe5maker

2021-03-04, 22:52
A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?

ar...........up

2021-03-04, 23:01
Nie rozumiem mentalności ludzi, którzy kręcą takie filmy. Kierowca, owszem poj***ny ale po co utrudniać komuś życie? Łazi taki po parku i patrzy, do kogo się tu przypie**olić i ma z tego jakąś chorą satysfakcję. Ormowiec pie**olony. :roll:

banerr

2021-03-04, 23:04
Mam nadzieję, że kiedyś tego rudego zj***nego pedała zobaczę na hardzie.

John-Flopp

2021-03-04, 23:08
Faktycznie rudy poj***ny równie jak kierowca skoro tylko patrzy gdzie by tu nakręcić kolejny materiałek na yt ale ze skrajności w skrajność lepiej żeby dosłownie nikt nic nie robił? 20lat pozwalania ludziom mówienia co chcą i macie generacje pedałów i julek, społeczeństwo powinno reagować ale też nie tak jak tej pok*** z kamerką.

Pandemio-psychoza

2021-03-04, 23:16
Up.
Typowe przykłady dobrze wytresowanego "człowieka sowieckiego".
Każe wam ktoś "sp***alać", to spuszczacie łby i odchodzicie.
Każe wam nosić maski na mordach, nie wychodzić z domu, to słuchacie jak pieski.
No bo, skoro tak każą, to tak trzeba.
Niewolnicy bez świadomości własnych praw i bez ludzkiej godności.

dżonyłojlker

2021-03-04, 23:18
arcybiskup napisał/a:

Kierowca, owszem poj***ny





Blady-34 napisał/a:

poj***ny równie jak kierowca



Co Wy macie do tego kierowcy? Kulturalny gość, kto inny od razu wyj***łby takiej k***ie na ryj, a ten grzecznie, pełen spokój.

Prof._Kot_Budd

2021-03-04, 23:25
Jeśli naprawę chodziłoby rudemu o zmianę zachowania janusza to sam zachowałby się inaczej, nic tak nie wpływa na człowieka, niezależnie od jego statusu społecznego, jak kulturalne acz stanowcze zwrócenie mu uwagi, najlepiej ze zrozumieniem i uśmiechem.

litek

2021-03-04, 23:26
PietiaGoras napisał/a:

Co Wy macie do tego kierowcy? Kulturalny gość, kto inny od razu wyj***łby takiej k***ie na ryj, a ten grzecznie, pełen spokój.



przez właśnie takie k***y jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, j***ć przepisy jestem panem świata. ch*j ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc

banerr

2021-03-04, 23:26
Pandemio-psychoza napisał/a:

Up.
Typowe przykłady dobrze wytresowanego "człowieka sowieckiego".
Każe wam ktoś "sp***alać", to spuszczacie łby i odchodzicie.
Każe wam nosić maski na mordach, nie wychodzić z domu, to słuchacie jak pieski.
No bo, skoro tak każą, to tak trzeba.
Niewolnicy bez świadomości własnych praw i bez ludzkiej godności.



Ty za to oddałeś swoją wolność, godność i myślenie pejsbukowi, instowi i innym żydowskim wynalazkom. Wykazujesz poziom murzyna bez szkoły.

petru23

2021-03-04, 23:29
shoe5maker napisał/a:

A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?



Nie, bo jest uprawniony do poruszania się po parku. Nawet koguta ma. A kierowca i ew pasażer są oznakowani zapewne kamizelkami jako jakas służba miejska do ogarniania zieleni miejskiej czy inne takie.

A yariska z campingiem już k***a nie.

dżonyłojlker

2021-03-04, 23:43
litek napisał/a:

przez właśnie takie k***y jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, j***ć przepisy jestem panem świata. ch*j ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



Nie przez takie "k***y" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpie**alał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopie**olą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.

Cz...........as

2021-03-04, 23:45
Nie rozumiem po co nagrywać i wrzucać do neta? Atencyjna k***a która i tak nic nie zmieni. Jeśli ktoś chce mnie rozjechać na alejce... a do tego wyskakuje z ryjem... Albo gazem po ryju, albo strzał w pysk i tyle. Więcej to zmieni niż filmy na YT

youzeck1984

2021-03-05, 00:11
Park Bródnowski... moje miasto takie piękne :amused;

litek

2021-03-05, 00:31
PietiaGoras napisał/a:

Nie przez takie "k***y" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpie**alał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopie**olą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.



idź już gosciu spać bo pie**olisz głupoty.