18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie w parku? rudy z warszawy znów w akcji

he...........el • 2021-03-04, 22:45
Rudy jak nigdy nie zawodzi. Choć kierowca też nieźle poj***ny jak filmiki prontcha :idzwch*j:


razak

2021-03-06, 14:21
daniel1040 napisał/a:

Dlatego bez gazu i teleskopowej się na spacery nie ruszam - gdy już można uznać to za obronę osobistą (po pierwszym zamachu napinacza czy próbie przejechania) Gazem za 2 razy i moja ulubiona część, teleskopową raz a dobrze w stopę gdy jest oślepiony, skacze jak ślepa kapucynka, polecam - następnie oddalamy się.
Tym oto magicznym sposobem ani meneli nie ma u mnie a i zawsze mam jak wyjechać.



wstawaj zesrałeś sie

St...........on

2021-03-06, 15:25
Dobra, kierowca moze i nie powinien tamtedy przejeżdżać, ale cieć z kamerka nie powinien tak odpie**alać ,bo nie jest policjantem. Zrobił filmik, było zadzwonic na psy i ch*j. Osobiście i jednego i drugiego bym pogodził szybciutko. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu (nie dotyczy relacjai babcia - wnuczek :D ).

daniel1040

2021-03-06, 19:05
razak napisał/a:

wstawaj zesrałeś sie



Niech zgadnę - jak ciebie menel zaczepia to przyspieszasz kroku i opuszczasz głowę? Cipczysz i tyle, czuć rybą od ciebie XD

dżonyłojlker

2021-03-06, 22:00
izurial napisał/a:

Tak przez takie k***y jak ty i tobie podobne gnidy. Na moim starym osiedlu, taka tobie podobna k***a, zrobiła kalekę z kobiety bo się dostawczakiem wpie**olił na chodnik bo miał paczki do dostarczenia. Cofał potem po tym chodniku, potrącił ja i po niej przejechał. Takie k***y jak wy należy poddać utylizacji razem z tymi ciapatymi. Jako element zbędny społecznie. Rozumiem, że jak wpie**olę ci się na wjazd na posesję i ni ch*ja nie bedziesz w stanie wyjechać to grzecznie poczekasz jak wrócę i odjadę? Czy może raczej zadzwonisz po niebieskich? Typowa mentalność polaczka. W przestrzeni publicznej ch*j k***a róbta co chceta ale moją własność to masz szanować i nie niszczyć.



I bardzo dobrze, że ktoś przejechał po głupiej babie, będzie miała szmata nauczkę, a po niebieskich to chyba ty dzwonisz, ofiaro losu.

JubeL

2021-03-06, 23:50
Frajer j***ny kamperowiec hamulec wciska przed progiem zwalniającym zamiast przejechać na pełnej k***ie jak człowiek... Zajebac to mało.

Billans

2021-03-07, 01:23
Następny debil. Typ "zakładaj maseczke, bo nas pozabijasz". h*j niech dzwoni na policje, a nie komus stoi przed nosem i pie**oli. Wystarczy jeden pie**olony znak postawic odpowiedni i juz mozna po parku jezdzić i h*ja bedzie mial do gadania. To sie przeniesie gdzies indziej kogos wk***iac. Taki roweszysta bez roweru w dupe j***ny

killua

2021-03-07, 20:57
Każdy kto uważa że gość z kamerą tu jest postacią negatywną to głupi dzban w większości z mentalnością dresa spod trzepaka. W przypisach filmiku jest wszystko dokładnie wyjaśnione. Wg firmy remontowej ten gość to nie był ich pracownik więc se jakiś janusz tam nielegalnie wjechał. I świetnie gość z kamerką postąpił bo się zrobiłą afera i jest nadzieja że głupi fajfus w śmiesznym samochodzie już tak w przyszłości nie bedzie kozaczył.

Przepisy są jasne : jak ktoś tam chce wjechać to ma miec odpowiednio w widocznym miejscu pokazane jakieś tam papiery.

Dzięki takim społecznikom jest szansa że może wasze dziecko nie zginie pod kołami takiego uja. Wy nie macie jaj by tak walczyć z takimi januszeksami a kolo choć nie jest przykokszony nie boi się że dostanie wpi..odl.

CzerstWybut

2021-03-07, 23:38
killua napisał/a:

Każdy kto uważa że gość z kamerą tu jest postacią negatywną to głupi dzban w większości z mentalnością dresa spod trzepaka. W przypisach filmiku jest wszystko dokładnie wyjaśnione. Wg firmy remontowej ten gość to nie był ich pracownik więc se jakiś janusz tam nielegalnie wjechał. I świetnie gość z kamerką postąpił bo się zrobiłą afera i jest nadzieja że głupi fajfus w śmiesznym samochodzie już tak w przyszłości nie bedzie kozaczył.
Przepisy są jasne : jak ktoś tam chce wjechać to ma miec odpowiednio w widocznym miejscu pokazane jakieś tam papiery.
Dzięki takim społecznikom jest szansa że może wasze dziecko nie zginie pod kołami takiego uja. Wy nie macie jaj by tak walczyć z takimi januszeksami a kolo choć nie jest przykokszony nie boi się że dostanie wpi..odl.



Życzę kolejnym razem na czas budowy zamknięcie parku i j***nie mandatów cebuli pieszej za wejscie na teren budowy.
Według twojego płytkiego myslenia to problemem jest brak dokumentu za szybą. To coś w stylu " w tym aucie jedzie martynka" a ch*j to nie jebne w to auto. Czyli masz papiery za szybą że na budowe jedziesz to już bezpieczne, niemasz to blokujesz gościa jak kretyn złośliwie. Japie**ole mentalność strażnika z prlu.
W opisie napisali że podobno nie jest z budowy a jak nie jest to tylko dlatego że nie był wpisane pewnie do rejestru a z przyczepą jechał z budowy bo nie chcialo mu sie zapewne załatwiac papier z powodu dostarczenia j***nej przyczepki robotnikom.