18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie w parku? rudy z warszawy znów w akcji

he...........el • 2021-03-04, 22:45
Rudy jak nigdy nie zawodzi. Choć kierowca też nieźle poj***ny jak filmiki prontcha :idzwch*j:


Kurde26

2021-03-05, 16:25
arcybiskup napisał/a:

Nie rozumiem mentalności ludzi, którzy kręcą takie filmy. Kierowca, owszem poj***ny ale po co utrudniać komuś życie? Łazi taki po parku i patrzy, do kogo się tu przypie**olić i ma z tego jakąś chorą satysfakcję. Ormowiec pie**olony.



A ty masz mentalność niewolnika. Jak ktoś przestrzega prawa i je egzekwuje to od razu "ormowiec" czyli zdrajca i kuma się z wrogiem. Jebnij się w głowę. Ścieżki rowerowe są dla rowerów, chodniki dla ludzi a ulice dla samochodów. Czego debilu nie rozumiesz?

JaTylkonaChwile

2021-03-05, 16:52
xXx5226 napisał/a:

A Ty taki cwany to tylko w internecie czy na ulicy też ? Coś mi się wydaje że nie b o gdybyś był to już dawno został byś "pie**olnięty". Prawda jest taka że w tym parku spotkali się dwaj frajerzy co to są ciućmokami osiedlowymi i by pokazać jacy są fajni muszą takie akcje odpierdzielać. Jeden wart drugiego.



Cwany w internecie a jak :D Na ulicy rowniez. Ty myslisz kategoriamy osiedlowego dresa lub wiejskiego przyglupa z dyskoteki - ktorzy uwazaja, ze jedynie sluszne rozwizanie problemu - pie**olnac komus. Czasy sie zmienily i agresja w byle sprzeczce nie zawsze jest oplacalna - jasne mozesz probowac ale teraz jest monitoring, kamery, gopro i komorki. Czasem dziala to na Twoja korzysc a czasem nie.

Fakt faktem - po parku sie nie jezdzi i ch*j.

ar...........up

2021-03-05, 17:10
Kurde26 napisał/a:

A ty masz mentalność niewolnika. Jak ktoś przestrzega prawa i je egzekwuje to od razu "ormowiec" czyli zdrajca i kuma się z wrogiem. Jebnij się w głowę. Ścieżki rowerowe są dla rowerów, chodniki dla ludzi a ulice dla samochodów. Czego debilu nie rozumiesz?



Gówno wiesz co tam się stało i co robił facet z przyczepą w parku, więc jebnij się w czerep i pomyśl. A od egzekwowania prawa jest policja, a nie jakiś nadgorliwy sebix z kamerką.

Zbysław

2021-03-05, 17:29
Ten pan to właściciel firmy która remontuje ten park
dowodził właśnie bude dla pracowników


A dlaczego rudy nie zatrzymał też tego busa?

qzi666

2021-03-05, 18:12
jejuniu na sadisticu takie akcie.. zamiast zdrowo rozsądkowe podejście. nie wadzi mi zejdę niech jedzie po chodnik w razie co psy mu powiedzą. j***ć kolarza

ellsworth

2021-03-05, 18:34
Sk***iel, który samochodem CELOWO potrącił gościa powinien DOŻYWOTNIO stracić uprawnienia, nie mówiąc o tym że ręce i nogi takiemu sk***ielowi do połamania!

Adriano9

2021-03-05, 18:40
To jest Park Bródnowski w Warszawie. Od pewnego czasu jest tam remont zbiornika wodnego. Ten kierowca to pracownik firmy, która zajmuje się remontem. Ścieżka, którą jedzie jest wyznaczona jako droga dla pojazdów budowy. Jaką durną k***ą trzeba być żeby wpie**alać się przed gościa, który jedzie zgodnie z przepisami? Sam bywam w tym parku raz na jakiś czas i nie mam problemu z ustąpieniem pierwszeństwa samochodom, często ciężarowym. Ale musi znaleźć się taka menda, która zrobi aferę, bo "ktoś autem po chodniku jedzie". A idź Pan w ch*j z takimi ludź... Z takimi k***ami.

mcclay

2021-03-05, 19:00
j***ny, pie**olony blady krawaciarz...

uFo125

2021-03-05, 19:18
banerr napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tego rudego zj***nego pedała zobaczę na hardzie.



Dawaj link w której części jesteś

daniel1040

2021-03-06, 00:08
Dlatego bez gazu i teleskopowej się na spacery nie ruszam - gdy już można uznać to za obronę osobistą (po pierwszym zamachu napinacza czy próbie przejechania) Gazem za 2 razy i moja ulubiona część, teleskopową raz a dobrze w stopę gdy jest oślepiony, skacze jak ślepa kapucynka, polecam - następnie oddalamy się.
Tym oto magicznym sposobem ani meneli nie ma u mnie a i zawsze mam jak wyjechać.

Laci

2021-03-06, 01:34
No i gdzie happy end? W tej Polsce to same p*zdeczki za kółkiem, w jakimś USA czy Indiach albo Brazylii to nagrywający już byłby rozczłonkowany a w najlepszym wypadku rozczłonkowany pod kołami tegoż pojazdu.

petru23

2021-03-06, 02:08
raq napisał/a:

Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba k***a codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo p*zda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pie**ole.
Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba k***a codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo p*zda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pie**ole.
I powiedz nam jeszcze jak Ci to k***a rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no ch*j wie ale wtedy byla by uprawniona.



Cywilizacja to m.in. zasady współżycia społecznego i ich przestrzeganie. Wystarczyło założyć kamizelkę, kogucika na dach yariski rzucić i mógłby sobie bez problemu po parku popie**alać.

KTMracer

2021-03-06, 05:15
Każdy z was pie**oli i jesteście podzieleni dokładnie tak jak wasz rząd chce, dzięki temu nie widzicie podstawowych problemów:
1. Tak to złe, że koleś jedzie priusem z camperem po asfalcie w parku
2. Normalny człowiek nie zwróciłby na to uwagi, wyśmiał by albo stał z boku i chillował się w parku uważnie dbając o to by nikomu nic się nie stało
3. Debil który to nagrywa to wytwór Polskiego rządu. Oni chcą takiego obywatela. r*chają go z każdej strony na każdym produkcie i usłudze która jest w tym zj***nym państwie. j***ć te podatki, rozkradli Twój system emerytalny, chodzi za Tobą policja podatkowa jakbyś był przestępcą, jak tylko się wychylisz zrobią Ci najazd o 6 rano i zniszczą dorobek życia. NFZ to jakiś scam, covid z dupy, zachód się śmieje z ilśoci zarażeń nawet nie biorą tego racjonalnie do badań, policja to prawilne drechy, ale taka k***a nie ma z tym problemu. Jedyny problem jaki w tym wszystkim widzi to koleś autem w parku.

j***ć tą k***ę z kamerą i wszystkich którzy przyznają mu rację, jesteście wytworami okrągłego stołu, h*jowy posłuszny śmieć obywatel donosiciel.

PS. Juz nie jestem obywatelem Polski, max 10% się ze mną zgodzi, j***ć to sk***iałe Polskie społeczeństwo. Rząd was r*chał, r*cha i r*chać będzie. A teraz wypie**alać do parku nagrywać przestępców!

adamov

2021-03-06, 06:27
wy wszyscy jak jeden mąż jesteście pie**olnięci, i właśnie przez takich jak wy ten kraj jest przez wszystkich traktowany jak szmata. Idzie gość chodnikiem, wiadomo chodnik od tego jest, nikt nie zaprzeczy, ale zejść z drogi nie może pomimo, że gość może faktycznie tam pracować, nie wiadomo co ma w przyczepie. Śmieciarzom też droge zastawia w imię tego, że chodnik chociaż sam o środowisko nie dba? To takie typowe pie**olenie, zero kooperacji między ludźmi tylko na siłę szukanie rozgłosu. W latach 90tych albo 80tych nawet by się nie raczył spruć do niego tylko by pomyślał, że skoro jedzie w parku to ma jakiś powód a nie ominięcie korków bo wystarczy spojrzeć, pomyśleć. Nie, po co lepiej kręcić gównoburze i tylko uprzykrzać pracę innych. Nie bronię kierowcy bo też idiota, od razu na psy powinien zadzwonić, że mu jakiś kawał szmaty z kamerką przeszkadza i tyle, przyjechaliby, kazali się rozejść i już a i tak ten kretyn co filmik nagrywa by wrzucił do sieci jaki on to poszkodowany. Przez nasze polskie zachowanie żaden, powtarzam żaden kraj nie chce już z nami współpracować i tylko się śmieją bo teraz sami dla siebie polacy jesteśmy wrogami.

furak151

2021-03-06, 12:26
"Grzecznie proszę, sp***alaj" XD
Nie, no jak tak , to proszę bardzo.