18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

potrącenie w parku? rudy z warszawy znów w akcji

he...........el • 2021-03-04, 22:45
Rudy jak nigdy nie zawodzi. Choć kierowca też nieźle poj***ny jak filmiki prontcha :idzwch*j:


JaTylkonaChwile

2021-03-05, 00:31
po co utrudniac zycie kierowcy?

juz tlumacze :

- janusz wjechal samochodem tak gdzie nie powinien

Jakby szla kobieta z wozkiem, to musi sp***alac w snieg lub bloto bo pan janusz z karocą jedzie

Innym razem janusz zablokuje ci wyjazd z garazu lub zaparkuje na miejsu dla inwalidow...

Jak komus nie przeszkadza zachowanie kierowcy to jest tak samo pie**olniety jak ten kierowca.

xXx5226

2021-03-05, 00:58
JaTylkonaChwile napisał/a:

po co utrudniac zycie kierowcy?
juz tlumacze :
- janusz wjechal samochodem tak gdzie nie powinien
Jakby szla kobieta z wozkiem, to musi sp***alac w snieg lub bloto bo pan janusz z karocą jedzie
Innym razem janusz zablokuje ci wyjazd z garazu lub zaparkuje na miejsu dla inwalidow...
Jak komus nie przeszkadza zachowanie kierowcy to jest tak samo pie**olniety jak ten kierowca.



A Ty taki cwany to tylko w internecie czy na ulicy też ? Coś mi się wydaje że nie b o gdybyś był to już dawno został byś "pie**olnięty". Prawda jest taka że w tym parku spotkali się dwaj frajerzy co to są ciućmokami osiedlowymi i by pokazać jacy są fajni muszą takie akcje odpierdzielać. Jeden wart drugiego.

Marco_Zg

2021-03-05, 01:26
Leziesz chodnikiem, jakiś dzban w 4 kólkach każe Ci sp***alać bo on jedzie. Leziesz se alejką w parku. kolejny dzyndzel, co oto założył garniaķa z mysich picek też Ci każe spoerdalać bo on jedzie. Leziesz ulicą to sam z siebie sp***alasz przed autem.

A tak na nie serio. Kolo cały rok zapie**alał aby sobie pojechać na kemping do parku, akurat skończył się turnus i wracał.

Asuritta

2021-03-05, 02:27
banerr napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tego rudego zj***nego pedała zobaczę na hardzie.



jesteście poj***ni? bronicie typa który ma wyj***ne na to że to wy i wasi rodzice bulą wysokie podatki na nowe chodniki, parki itp. i łamie wszystkie przepisy by jemu było wygodniej.... Tyle razy widziałem w Krakowie najechanie na pieszego bo nie widizał w lusterkach lub pieszy nagle na chodniku szedł i został potrącony.... kilka dzieciaków grających w piłkę w PARKU dla zabawy potrąconych bo auto SUV i nie widizął przed maską nikogo ... co wy pie**olicie k***a takie samolubne k***y w autach na chodnikach NALEZY TRĘPIĆ!

mike20

2021-03-05, 02:38
Do wszystkich tych co się czepiają nagrywającego : Oby wasze dziecko chodziło po tym parku i taki pojeb żeby w nie wjechal

CzerstWybut

2021-03-05, 04:39
Ten gość z auta był w pracy, chłopy od niego właśnie skończyli w parku remont czegoś tam. Przecież on k***a nie przyjechał tam z kempingiem na wakacje debile. Ta buda pewnie była dla robotników lub dla ciecia. Uwielbiam takich k***a yutubowych karierowiczów, co życiu utrudniają ludziom w pracy. Nawet jak gość miał papier do poruszania się tam to nie upoważnia go to do pokazywania go jakiemuś rudemu frajerowi. Jak ma takie ambicje to mógł sie zatrudnić w straży miejskiej i robić to jak należy a nie być p*zdą z kamerką.

skywalker75

2021-03-05, 05:00
Noz k***a, pajac się prosi żeby mu wyj***ć. Menda spoleczna zstruwajaca ludziom życie. Jeszcze utrudnia remont parku . Jego to nie tylko do policji nie chcieli , ale i do straży miejskiej a pewnie i w sąsiedzkiej wk***ił wszystkich i teraz szuka poklasku w necie. Aż bym urlop wziął żeby nagrywać pajaca, jak przez tydzień zachodzę mu drogę na chodniki i gdziekolwiek popadnie i wrzucały to do netu. Bo inaczej głąb nie zrozumie chyba

Sandvinik

2021-03-05, 07:45
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Jeśli naprawę chodziłoby rudemu o zmianę zachowania janusza to sam zachowałby się inaczej, nic tak nie wpływa na człowieka, niezależnie od jego statusu społecznego, jak kulturalne acz stanowcze zwrócenie mu uwagi, najlepiej ze zrozumieniem i uśmiechem.



niestety niektórzy jedyna kulture jaka maja to kulture bakterii,
a do nich stanowcze zwrócenie uwagi jakos standardowo kojarzy mi sie z deskoterapia

grudzin7

2021-03-05, 08:02
Jakby ktoś ze mną zaczął rozmowę od "sp***alaj frajerze" to też bym na siłę chciał mu uprzykrzyć życie :roll:

Kacper197

2021-03-05, 08:11
Ale pojebańce w tej stolicy

pankruk

2021-03-05, 08:12
Mentalność polactwa w pigułce. Jeden mądry wjechał sobie autem do parku bo hehe skróty, a drugi oczywiście musi piłować mordę i zaznaczać swoje pie**olone ja. Ustąpiłby jeden drugiemu i nie byłoby tematu ale nie k***a, trzeba się stawiać oczywiście tam gdzie nie trzeba.

tarpan

2021-03-05, 08:23
Tego trepa z samochodu załatwiłbym w 30 sekund. Przebicie wszystkich opon tam na miejscu w parku i dziad j***ny zakończyłby jazdę.

zeus6

2021-03-05, 08:31
Dwóch debili sie spotkało jeden bieże do buzi a drugi w kakao

izurial

2021-03-05, 08:48
PietiaGoras napisał/a:

Nie przez takie "k***y" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpie**alał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopie**olą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.



Tak przez takie k***y jak ty i tobie podobne gnidy. Na moim starym osiedlu, taka tobie podobna k***a, zrobiła kalekę z kobiety bo się dostawczakiem wpie**olił na chodnik bo miał paczki do dostarczenia. Cofał potem po tym chodniku, potrącił ja i po niej przejechał. Takie k***y jak wy należy poddać utylizacji razem z tymi ciapatymi. Jako element zbędny społecznie. Rozumiem, że jak wpie**olę ci się na wjazd na posesję i ni ch*ja nie bedziesz w stanie wyjechać to grzecznie poczekasz jak wrócę i odjadę? Czy może raczej zadzwonisz po niebieskich? Typowa mentalność polaczka. W przestrzeni publicznej ch*j k***a róbta co chceta ale moją własność to masz szanować i nie niszczyć.


Fx12

2021-03-05, 08:58
Yaris z Niewiadówką
Czy można niżej upaść ?
Zlituj się nad głupcem i puść bo widzisz że on już bokami żeby z niego na drodze łacha nie darli